Binnenstebuiten (2015)

Drama, Komedie, Animatie, Familie
Opgroeien gaat niet zonder vallen en opstaan, en dat geldt ook voor Riley. Wanneer haar vader een nieuwe baan krijgt in San Francisco, moet ze haar leventje in het Midden-Westen van Amerika achter zich laten.

Binnenstebuiten Film Info

Score: 7.9/10 van 14920 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2015-06-09
Lengte: 94 Minuut / 1:34
Regisseur: Pete Docter
Schrijvers Pete Docter, Josh Cooley, Meg LeFauve.
website: http://movies.disney.com/inside-out
Productie Studios: Pixar, Walt Disney Pictures
Productie Land: United States of America


Binnenstebuiten Trailer


Amy Poehler
als Joy (voice)
Phyllis Smith
als Sadness (voice)
Richard Kind
als Bing Bong (voice)
Bill Hader
als Fear (voice)
Lewis Black
als Anger (voice)
Mindy Kaling
als Disgust (voice)
Kaitlyn Dias
als Riley (voice)
Diane Lane
als Mom (voice)
Kyle MacLachlan
als Dad (voice)
Paula Poundstone
als Forgetter Paula (voice)
Bobby Moynihan
als Forgetter Bobby (voice)
Paula Pell
als Dream Director / Mom's Anger / Additional Voices (voice)
Dave Goelz
als Subconscious Guard Frank (voice)
Frank Oz
als Subconscious Guard Dave (voice)
Josh Cooley
als Jangles (voice)
Flea
als Mind Worker Cop Jake (voice)
John Ratzenberger
als Fritz (voice)
Carlos Alazraqui
als Brazilian Pilot / Additional Voices (voice)
Peter Sagal
als Clown's Joy (voice)
Rashida Jones
als Cool Girl's Emotions (voice)
Lori Alan
als Additional Voices (voice)
Gregg Berger
als Additional Voices (voice)
Aurora Blue
als Additional Voices (voice)
Veronika Bonell
als Additional Voices (voice)
Lola Cooley
als Additional Voices (voice)
John Cygan
als Additional Voices (voice)
Dani Dare
als Additional Voices (voice)
Andrea Datzman
als Additional Voices (voice)
Ronnie del Carmen
als Additional Voices (voice)
Pete Docter
als Additional Voices (voice)
Keith Ferguson
als Additional Voices (voice)
Tony Fucile
als Additional Voices (voice)
Mary Gibbs
als Additional Voices (voice)
Randy Hahn
als Additional Voices (voice)
Carter Hastings
als Additional Voices (voice)
Jacob Hopkins
als Additional Voices (voice)
Emma Hudak
als Additional Voices (voice)
Evan Hudak
als Additional Voices (voice)
Dara Iruka
als Additional Voices (voice)
Molly Jackson
als Additional Voices (voice)
Daniella Jones
als Additional Voices (voice)
Sophia Lee Karadi
als Additional Voices (voice)
Elissa Knight
als Additional Voices (voice)
Erik Langley
als Additional Voices (voice)
Dawnn Lewis
als Additional Voices (voice)
Sherry Lynn
als Additional Voices (voice)
Tony Maki
als Additional Voices (voice)
Mona Marshall
als Additional Voices (voice)
Laraine Newman
als Additional Voices (voice)
Bret 'Brook' Parker
als Additional Voices (voice)
Paula Pell
als Additional Voices (voice)
Nick Pitera
als Additional Voices (voice)
Phil Proctor
als Additional Voices (voice)
Murray Pearl Schaeffer
als Additional Voices (voice)
Patrick Seitz
als Additional Voices (voice)
Paris Van Dyke
als Additional Voices (voice)
James Kevin Ward
als Additional Voices (voice)
Jim Ward
als Additional Voices (voice)
Lennon Wynn
als Additional Voices (voice)
Dashell Zamm
als Additional Voices (voice)
Bob Bergen
als Additional Voices (voice) (uncredited)
Teresa Ganzel
als Additional Voices (voice) (uncredited)
Jess Harnell
als Additional Voices (voice) (uncredited)
Danny Mann
als Additional Voices (voice) (uncredited)
Mickie McGowan
als Additional Voices (voice) (uncredited)
Jan Rabson
als Additional Voices (voice) (uncredited)
Mar Bordallo
als Alegría (spanish version)
Beatriz Berciano
als Tristeza (spanish version)
Salvador Aldeguer
als Ira (spanish version)
Fernando Cabrera
als Miedo (spanish version)
Ana Esther Alborg
als Asco (spanish version)
Ángela Arellano
als Riley Andersen (spanish version)
Carlos Ysbert
als Bing Bong (spanish version)
Lorenzo Beteta
als Papá (spanish version)
María del Mar Jorcano
als Mamá (spanish version)
Eduardo Del Hoyo
als Guardia Frank (spanish version)
David García Vázquez
als Guardia Dave (spanish version)
Luis Bajo
als Ira de Papá (spanish version)
Andrew Stanton Executive Producer
Lee Unkrich Other
Bob Peterson Additional Dialogue
John Lasseter Executive Producer
Ron W. Miller Thanks
Tom Johnson Sound Re-Recording Mixer
Ren Klyce Sound Designer
Ralph Eggleston Production Design
Daniel Gerson Thanks
Tia W. Kratter Archival Footage Research
Katherine Sarafian Thanks
Ricky Nierva Animation
Robert L. Baird Thanks
Jonas Rivera Producer
Jerome Ranft Sculptor
Jay Ward Public Relations
Patrick Lin Director of Photography
Derek Williams Layout
Mark Sanford Layout
Bret 'Brook' Parker Lead Character Designer
Trish Carney Archival Footage Research
Shawn Krause Supervising Animator
Bobby Podesta Fix Animator
Karen Kiser Archival Footage Research
Wendell Lee Animation
Victor Navone Supervising Animator
Robert H. Russ Fix Animator
Patty Kihm Stevenson Animation
Dave Mullins Fix Animator
Brian Green Archival Footage Research
Andrew Schmidt Modeling
Kim White Lighting Camera
Mark Nielsen Associate Producer
Paul Cichocki Post Production Supervisor
Doc Kane ADR & Dubbing
Shannon Mills Supervising Sound Editor
Michael Arndt Additional Writing
Pete Docter Screenplay
Pete Docter Director
Pete Docter Story
Michael Giacchino Original Music Composer
Stephen M. Davis Music Editor
Daniel Laurie Supervising Dialogue Editor
Tom McCarthy Thanks
Bill Hader Additional Dialogue
Nicholas C. Smith Additional Editing
Tim Simonec Orchestrator
Lorne Michaels Thanks
Amy Poehler Additional Dialogue
Kevin Reher Casting
Andrew Jimenez Visual Effects
Lindsey Collins Thanks
Roger Gould Other
Mickie McGowan Casting
Josh Cooley Screenplay
Will McCormack Thanks
Rashida Jones Thanks
John Mulaney Thanks
Chris Montan Executive Music Producer
Natalie Lyon Casting
Denise Ream Thanks
Josée Lajoie Master Lighting Artist
Cameron Patrick Musician
John Roesch Foley
Ronnie del Carmen Original Story
Tony Fucile Additional Writing
Simon Rich Additional Writing
Tom MacDougall Music Supervisor
Bob Whitehill Visual Effects Supervisor
Michael Semanick Sound Re-Recording Mixer
Kevin Dart Conceptual Design
Jeremy Bowker Sound Effects Editor
Alyson Dee Moore Foley
David C. Hughes Sound Effects Editor
Nia Hansen Sound Design Assistant
Thomas Moser Simulation & Effects Artist
Chris Wiggum Publicist
Malcolm Fife Sound Effects Editor
Sonoko Konishi Simulation & Effects Artist
Erik Langley Art Department Manager
M.T. Silvia Information Systems Manager
Matt Jones Story Artist
Laurel Ladevich Thanks
Shad Bradbury Animation
Meg LeFauve Screenplay
Mary Jo Lang Foley
Nelson 'Rey' Bohol Animation
Justin Pearson Music Editor
Justin Pearson Sound Effects Editor
Thom Brennan Foley
Erick Oh Animation
Jason Watkins Systems Administrators & Support
Kevin Nolting Editor
Bert Berry Art Direction
Mandy Freund Public Relations
Serena Warner Additional Editing
Michal Makarewicz Animation
Ian Megibben Master Lighting Artist
Liz Borges-Herzog Archival Footage Research
Luke Martorelli Master Lighting Artist
David Lally Simulation & Effects Artist
Jesse Hollander Master Lighting Artist
Aaron Hartline Fix Animator
Shaun Chacko Fix Animator
Robb Denovan Animation
Claire Faggioli Animation Department Coordinator
Lloyd Bernberg Master Lighting Artist
Sungyeon Joh Lighting Artist
Eric Pearson Post Production Supervisor
John Bryant Additional Editing
Henry Garcia Simulation & Effects Artist
Simon Christen Animation
K. C. Roeyer Animation
Steve Mason Animation
Diane Disney Thanks
Danielle Feinberg Master Lighting Artist
Michael Fong Supervising Technical Director
Jason Johnston VFX Artist
Dana Murray Production Manager
Coya Elliott First Assistant Sound Editor
James S. Baker Story Artist
Laurie Kim Simulation & Effects Artist
Tiffany Erickson Klohn Simulation & Effects Artist
Samantha Raja Simulation & Effects Artist
Edgar Rodriguez Simulation & Effects Artist
Frank Aalbers Simulation & Effects Artist
Mimia Arbelaez Lighting Artist
Nick Bartone Master Lighting Artist
Max Bickley Lighting Artist
Evan Bonifacio Animation
Jude Brownbill Animation
Mathieu Cassagne Lighting Artist
Guillaume Chartier Animation
Michael Chia-Wei Chen Animation
Ye Won Cho Master Lighting Artist
Chris Chua Animation
Kathleen Cosby Lighting Artist
Nathan Fariss Set Dressing Artist
Justin Farris Fix Animator
Graham Finley Fix Animator
Travis Hathaway Animation
Rob Jensen Animation
Alison Leaf Set Dressing Artist
John Chun Chiu Lee Animation
Matt Majers Animation
Emmanuel Maniez Lighting Artist
Cameron Miyasaki Animation
Allison W. Nelson Production Office Assistant
Burt Peng Lighting Artist
Jayson Price Animation
Andreas Procopiou Fix Animator
Duncan Ramsay Animation Fix Coordinator
Jordan Rempel Lighting Artist
Nickolas Rosario Animation
Vandana Reddy Sahrawat Master Lighting Artist
Michael Sauls Animation
Julien Schreyer Lighting Artist
Stefan Schumacher Fix Animator
David Shavers Master Lighting Artist
Philip Shoebottom Master Lighting Artist
Terry Song Animation
Matthew Strangio Animation
Jessica Torres Animation
Ricky Wight Animation
Alon Winterstein Animation
Tom Zach Animation
Andrew Page Music Director
Megan Albert Finance
Tlaloc Alvarez Systems Administrators & Support
Allysa Amundson Administration
Meghan Benafield Administration
Nancy Garretson Case Finance
Deborah Coleman Publicist
J. Darion Cuevas Systems Administrators & Support
Ricky Der Systems Administrators & Support
Tony DeRose Archival Footage Research
Rachel Ergas Finance
Tyler Fazakerley Information Systems Manager
Heather Feng Administration
Kristi Gamble Finance
Briana Gardner Publicist
Timothy Glass Finance
Robert Hamrick Systems Administrators & Support
Valerie Hathaway Finance
Kentaro Hinoki Finance
Heather D.C. Jackson Finance
Michael Stewart Johnson Systems Administrators & Support
Cory Knox Systems Administrators & Support
Warren Latimer Systems Administrators & Support
Joanna Laurent Systems Administrators & Support
Leslie Law Systems Administrators & Support
Danielle Rae Levin Administration
Matthew Lindahl Systems Administrators & Support
Michelle Liu Chung Finance
Michelle Moretta Administration
Terry Lee Moseley Systems Administrators & Support
Kacy Naylor Finance
Rosana Neciuk Finance
Tanya Oskanian Administration
Peter Plackowski Systems Administrators & Support
Steven Ricks Systems Administrators & Support
Benjamin Rillie Systems Administrators & Support
Kristina Ruud Finance
Michelle Simons Finance
Hasia Sroat Publicist
Wendy Dale Tanzillo Administration
Shari Villarde Finance
Deana Walker Finance
Jessica Wan Systems Administrators & Support
Annette Wang Finance
Ian Westcott Systems Administrators & Support
Brian Boyd Lighting Artist
Steven James Master Lighting Artist
Ken Lao Master Lighting Artist
Jason Hudak Second Film Editor
Ling Hsu Systems Administrators & Support
Nelson Siu Systems Administrators & Support
Heidi Stettner Systems Administrators & Support
Andy Thomas Systems Administrators & Support
Christopher C. Walker Information Systems Manager
Mark LeVang Musician
Jeff Bunnell Musician
Mark Gasbarro Musician
David R. Haumann Archival Footage Research
Valerie Graf Administration
Gerisa Macale Administration
Cherise Miller Administration
Seth Van Booven Administration
Sara Trumpler Animation Fix Coordinator
Courtney Casper Kent Animation Manager
Dovi Anderson Animation
Claudio de Oliveira Animation
Jae Hyung Kim Animation
Dan Nguyen Animation
Tim Pixton Animation
Benjamin Su Animation
Pauline Chu Art Department Coordinator
May Losotaluno Art Department Coordinator
Kenny Pickett Assistant Sound Editor
Andrea Aleman Craft Service
Melissa Anderson Craft Service
Clinton Cook Craft Service
Daniel Deitz Craft Service
Aaron Grimm Craft Service
Jennifer Johnston Craft Service
Derrick Jones Craft Service
Sara Kosuth Craft Service
Andreas Merten Craft Service
Douglas Monsalud Craft Service
Matthew Nydam Craft Service
Tim Power Craft Service
Julio Quintero Craft Service
Vivian Rodriguez Craft Service
Zach Schneiderman Craft Service
Glenn Seto Craft Service
Kelly Bonbright Public Relations
Gigi Duenas Public Relations
Catherine Foreman Public Relations
Molly Jones Public Relations
Jonathan Rodriguez Public Relations
Rob Rowe Public Relations
Jon Tan Public Relations
Scott Tilley Public Relations
Ben Morris Editorial Production Assistant
Alicia Mooty Editorial Coordinator
Leslie Pao Editorial Coordinator
Becky Neiman Editorial Manager
Jesus Martinez Editorial Manager
Gary Bruins Visual Effects Supervisor
Kheron Jones-Kassing Finance
Mark Joseph Finance
Kate Lardiere Finance
Michelle Lopez Finance
Karen Perry Finance
Sue Williams Finance
Stephanie Pham Finance
Jason Brodkey First Assistant Editor
Brendan Beesley Fix Animator
Joshua Dai Fix Animator
Jordi Onate Isal Fix Animator
Mike Stern Fix Animator
Carolina López Dau Fix Animator
Piper Freeman Lighting Manager
Alfonso Caparrini Master Lighting Artist
Andy Lin Master Lighting Artist
Jeremy Vickery Master Lighting Artist
Jose Luis Ramos Master Lighting Artist
Rachael Bigelow Post Production Assistant
Robert Tachoires Post-Production Manager
Erick Ziegler Post Production Supervisor
Jon Bryant Production Office Assistant
Candice Kuwahara Production Office Assistant
Alyssa Mar Production Office Assistant
Kiera McAuliffe Production Office Assistant
Nicole Albertson Publicist
Krissy Bailey Publicist
Susanne Lally Publicist
John Bennett Security
Marlon Castro Security
Paul Chideya Security
Richard Cogger Security
Alana Forrest Security
Cristina Maurodopulos Hecker Security
Mlinzi Majigiza Security
Arthur McDade III Security
Adrian Rico-Galvez Security
Allan Rivera Security
Joni Superticioso Security
Mimi Zora Script Supervisor
Mimi Zora Lighting Coordinator
Emily Zulauf Script Supervisor
P. Antonio Piedra Set Dressing Artist
Michael Rutter Set Dressing Artist
Yung Lian Frank Tai Set Dressing Artist
Fran Kalal Simulation & Effects Artist
Aimei Kutt Simulation & Effects Artist
Winston O. Good Software Engineer
Brett Warne Software Engineer
Joel Bruck Information Systems Manager
Alisa Gilden Information Systems Manager
May Pon Information Systems Manager
Wesley Callow Systems Administrators & Support
Jane Murphy Systems Administrators & Support
Sara Sampson Systems Administrators & Support
Jonathan Hadden Systems Administrators & Support
BoB 'Naked BoB' Morgan Systems Administrators & Support
Jose Ignacio Systems Administrators & Support
Rudy Vucelich Systems Administrators & Support
Shaun Brown Systems Administrators & Support
Mike Sundy Systems Administrators & Support
Tiffany Reno Fung Systems Administrators & Support
Nicholas Zehner Systems Administrators & Support
Daryn Cash Systems Administrators & Support
James G. Dashe Systems Administrators & Support
Dan Hoffman Systems Administrators & Support
Erin Merchant Systems Administrators & Support
Chris Collins Systems Administrators & Support
Edgar Quinones Systems Administrators & Support
Eric Bermender Systems Administrators & Support
Bryan Bird Systems Administrators & Support
Peter Ward Systems Administrators & Support
Shawn Hovis Systems Administrators & Support
Mark Pananganan Systems Administrators & Support
Peter Kaldis Systems Administrators & Support
Christine Jones Systems Administrators & Support
Darla Lovrin Systems Administrators & Support
Sean Stephenson Systems Administrators & Support
Laura Meyer Title Designer
Flip Phillips Thanks
Cassandra Smolcic Thanks
Charu Clark Lighting Artist
Katie Bickley Lighting Artist
Magen Sara Farrar Lighting Artist
Wen-Chin Hsu Lighting Artist
Jonathan Kiker Lighting Artist
Paul Oakley Lighting Artist
Maria Powers Lighting Artist
Edward Xi Chen Lighting Artist
Annie Mueller Lighting Coordinator
Leila Chesloff Archival Footage Research
Sharon Dovas Archival Footage Research
Christine Freeman Archival Footage Research
Brianne Gallagher Archival Footage Research
Maren Jones Archival Footage Research
Elyse Klaidman Archival Footage Research
Shana Levin Archival Footage Research
Michelle Lindsey Radcliff Archival Footage Research
Adrienne Ranft Archival Footage Research
Juliet Roth Archival Footage Research
Erika Schmidt Archival Footage Research
Tiffany Taira Archival Footage Research
Melissa Woods Archival Footage Research
Jamie Woolf Archival Footage Research






















ikwilfilmskijken © 2020