Corpse Bride (2005)

Romantiek, Fantasie, Animatie
Victor is nerveus voor zijn huwelijk met Victoria. Hij besluit de huwelijksbeloften te oefenen op een uit de grond stekende tak. Tot zijn schrik verrijst uit de grond The Corpse Bride die claimt dat het huwelijk gegrond is. Victor belandt in The Land Of The Dead terwijl Victoria nog altijd op hem wacht in The Land Of The Living. Vindt Victor nog wel zijn ware liefde als deze twee werelden met elkaar in aanraking komen?

Corpse Bride Film Info

Score: 7.4/10 van 4930 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2005-09-12
Lengte: 77 Minuut / 1:17
Regisseurs: Tim Burton, Mike Johnson.
Schrijvers John August, Caroline Thompson, Pamela Pettler.
website: http://corpsebridemovie.warnerbros.com/
Productie Studios: Tim Burton Productions, Laika Entertainment, Patalex Productions, Warner Bros. Pictures
Productie Land: United States of America


Corpse Bride Trailer


Johnny Depp
als Victor Van Dort (voice)
Helena Bonham Carter
als Corpse Bride (voice)
Emily Watson
als Victoria Everglot (voice)
Tracey Ullman
als Nell Van Dort / Hildegarde (voice)
Paul Whitehouse
als William Van Dort / Mayhew / Paul the Head Waiter (voice)
Joanna Lumley
als Maudeline Everglot (voice)
Albert Finney
als Finis Everglot (voice)
Richard E. Grant
als Barkis Bittern (voice)
Christopher Lee
als Pastor Galswells (voice)
Michael Gough
als Elder Gutknecht (voice)
Jane Horrocks
als Black Widow Spider / Mrs. Plum (voice)
Enn Reitel
als Maggot / Town Crier (voice)
Deep Roy
als General Bonesapart (voice)
Danny Elfman
als Bonejangles (voice)
Stephen Ballantyne
als Emil (voice)
Lisa Kay
als Solemn Village Boy (voice)
Tim Burton Director
Tim Burton Producer
Tim Burton Characters
Danny Elfman Original Music Composer
Chris Lebenzon Editor
John August Screenplay
Alex McDowell Production Design
Caroline Thompson Screenplay
Michelle Guish Casting
Steve Boeddeker Sound Designer
Ruth Lambert Casting Consultant
Joe Ranft Executive Producer
Joe Ranft In Memory Of
Michael Higham Music Editor
Martin Cantwell Sound Editor
David Mackie Assistant Sound Editor
Eddy Joseph Supervising Sound Editor
Claus Wehlisch First Assistant Editor
Pete Kozachik Director of Photography
Pete Kozachik Visual Effects Supervisor
Mike Johnson Director
Pamela Pettler Screenplay
Carlos Grangel Characters
Allison Abbate Producer
Jeffrey Auerbach Executive Producer
Jonathan Lucas Editor
Nelson Lowry Art Direction
Colin Batty Set Decoration
Harry Linden Production Manager
Steve Bartek Orchestrator
Brendan Donnison Casting
Chris Baker Conceptual Design
Carlos Domeque Assistant Editor
Gaby Kester Casting Associate
Tony Currie Dialogue Editor
Chris Butler Storyboard Artist
Michael Schlingmann Animation
Anthony Scott Animation Supervisor
Brad Schiff Animation
Derek Frey Associate Producer
Priscilla Elliott Art Department Manager
Bruce White Musician
Billy A. Campbell Visual Effects Editor
Martin Hobbs Executive Visual Effects Producer
George Doering Musician
Jessie Thiele Post Production Supervisor
Peter Sorg Lighting Camera
Tim Watts Animation
Tim Watts Storyboard
Kaz Storyboard
Gavin Richards Modeling
Chris Stenner Animation
Stefano Cassini Animation
Maria Newman Musician
Emma Gaffney First Assistant Editor
Hannah Moseley Draughtsman
Sean Mathiesen Visual Development
James Seddon Dolby Consultant
Mark Curtis Compositors
Terry Whitehouse Modeling
Vincent Cosson Mix Technician
Paul Langwade Production Sound Mixer
Sandy Buchanan Production Sound Mixer
Michael Semanick Sound Re-Recording Mixer
Ben Shepherd Digital Effects Supervisor
Chris Burdon Sound Re-Recording Mixer
Doug Cooper Mix Technician
Shie Rozow Music Editor
Mike Prestwood Smith Sound Re-Recording Mixer
Tobias Fouracre Animation
Lorea Hoye Visual Effects Producer
Paul Hanks Foley Artist
Colin Ritchie Dialogue Editor
Ian Waggott Foley
Simon Chase Foley Editor
Dennis S. Sands Scoring Mixer
Tim Pounds-Cornish Visual Effects Editor
Harry Barnes Foley Supervisor
Poppy Luard Draughtsman
Peter Muyzers CG Supervisor
Padraig Collins Storyboard
Tim Allen Animation
Carles Burgès Art Department Manager
Carles Burgès Character Designer
Joanne Chalkley Animation
Mike Cottee Animation
Phil Dale Animation
Brian Demoskoff Animation
Peter Dodd Animation
Annie Elvin Color Timer
Anthony Elworthy Animation
Anthony Farquhar-Smith Animation
Jordi Grangel Art Department Manager
Jens Jonathan Gulliksen Animation
Caroline Hamann Animation Production Assistant
Brian Leif Hansen Animation
Malcolm Lamont Animation
Drew Lightfoot Animation
Matt Palmer Animation
Oliver Smyth Animation Production Assistant
Jason Stalman Animation
Trey Thomas Animation
Chris Tichborne Animation
Chris Tootell Animation
Joris van Hulzen Animation
Huy Vu Art Department Manager
Mark Waring Animation
Portia Wilson Animation Department Coordinator
Charlotte Worsaae Animation
Mike Cachuela Storyboard
Luc Desmarchelier Visual Development
Alex Hillkurtz Storyboard
Brendan Houghton Storyboard
Matt Jones Additional Storyboarding
Roddy MacDonald Art Department Manager
Emily Mantell Storyboard
Oliver Jones Modeling
Gilbert James Executive Visual Effects Producer
Jessica Norman Visual Effects Supervisor
Stuart Nelhams Executive Visual Effects Producer
Jeffrey Broom Production Accountant
Claire Dodgson Editor
Michael Miller ADR & Dubbing
Edgardo Simone Orchestrator
Rohan Claassen Visual Effects
Ralph Foster First Assistant Editor
Melody Woodford Matchmove Supervisor
David Slonaker Orchestrator
Rupert Davies First Assistant Camera
Rupert Davies Data Wrangler
Alexander Beddow ADR Recordist
Jake Jackson Music Programmer
Vanessa Baker ADR Voice Casting
Mary Ann Marino Head of Production
Douglas Larmour Compositing Supervisor
Rick Senat Production Consultant
Mark Berrow Musician
Tom Boyd Musician
Stephen Bettles Modeling
Nick Ingman Conductor
James Thatcher Musician
M.B. Gordy Musician
Murray Barber Compositors
Max Horton Colorist
Tracy Shaw Associate Producer
Steve Mair Musician
Peter Davies Musician
Richard Overall Assistant Editor
William Sumpter Modeling
Simon Valdimir Varela Visual Development
Judy Barr Compositors
David M. Scott Compositors
Natalie MacDonald Compositors
Paul Alexiou Executive Visual Effects Producer
Emma Lo Gatto Art Department Assistant
Katy Clarke Lead Painter
Danielle Mullins Painter
Neil Ross Production Illustrator
Noel Baker Sculptor
Filip Tegstedt Production Intern
Joshua McAbban Systems Administrators & Support
Ezra Sumner First Assistant Director
Sarah Feeley Production Coordinator
Phillip Barrett Foley Mixer
Michael Harrison Digital Compositors
James Prosser Visual Effects Coordinator
Melissa Byers Lighting Camera
Tami Vest Thanks
Steve Hancock Mix Technician
Phil Freudenfeld Mix Technician
Rachel Bolt Musician
Steve Schaeffer Musician
Nicholas Bucknall Musician
Andrew Findon Musician
Anna Noakes Musician
Paul Archibald Musician
Jonathan Williams Musician
Paul Kegg Musician
Gary Kettel Musician
Andrew Wood Musician
Bryan Pezzone Musician
Mike Lovett Musician
Roger Argente Musician
Gloria Cheng Musician
Tony Travis Painter
Sarah Wells Modeling
Mark Stewart Lighting Camera
Francesca Maxwell Lead Painter
Nick Roberson Lead Painter
Laura Treen Painter
Andre Brizard Compositors
Delphine Buratti Compositors
Kirsty Clark Compositors
Loraine Cooper Compositors
Vincent Goodsell Compositors
Kim Gordon Compositors
Nic Hodgkinson Compositors
Tom Kimberley Compositors
Phil Man Compositors
Jolene McCaffrey Compositors
Salima Needham Compositors
Dylan Owen Compositors
Scott Pritchard Compositors
Norbert Ruf Compositors
James Russell Compositors
Kim Stevenson Compositors
Miquel Ubeda Compositors
Giuliano Cavalli Compositors
Michael Elson Executive Visual Effects Producer
Jamie Daniels Lighting Camera
Stuart Galloway Lighting Camera
Malcolm Hadley Lighting Camera
Simon Jacobs Lighting Camera
James Lewis Lighting Camera
Simon Paul Lighting Camera
Graham Pettit Lighting Camera
Mike Colley Second Assistant Director
Joe Barlow Third Assistant Director
Clive Scott Chief Lighting Technician
Michelle Fraser Assistant Production Coordinator
Charlotte Owen Assistant Production Coordinator
Bugs Hartley Production Coordinator
Dale A. Smith Production Coordinator
Fleur Jago Production Coordinator
Ernest Lee Music Programmer
Mike Smith Musician
Patricio Castillo Musician
Rupert Coulson Production Sound Mixer
Penny Howarth Modeling
Barry Jones Modeling
Thecla Mallinson Modeling
Andy Baker Modeling
James Barr Modeling
Mick Chippington Modeling
Mark Cordory Modeling
Charles Fletcher Modeling
Mike Gould Modeling
Andrew Howard Green Modeling
Mark Gunning Modeling
Nicola Hatch Modeling
Chris Hepple Modeling
Valma Hiblen Modeling
Clare Kinross Modeling
Amy Mabire Modeling
Ian MacCabe Modeling
Martin Mattingley Modeling
Cathy Maze Modeling
Cormac McKee Modeling
Angela Pang Modeling
Steven Riley Modeling
Will Sumpter Modeling
Hilary Utting Modeling
Daniel Wright Modeling
Wendy Payne Modeling
Yossel Simpson Little Modeling
Colin Cooper ADR Mixer
Thomas Urbye Digital Conform Editor
Beth MacDonald Assistant Camera
Katie Reynolds Post Production Coordinator
Leah Chalk Health and Safety
Paul McBride Graphic Designer
Edgar Alberto Assistant Chief Lighting Technician
Jeffrey Lynch Head of Story
Ben Lavington Martin Intern






















ikwilfilmskijken © 2020