Daniel Hendler als Fernando | |
Alan Sabbagh als Israel | |
Rodrigo Noya als Patricio | |
Violeta Urtizberea als Julieta | |
Gastón Cocchiarale als Marcos | |
Nico García als Numero 3 | |
Esteban Lamothe als Numero 4 | |
Martín Garabal als El Oso | |
Esteban Bigliardi als Juan Perez | |
Katia Szechtman als Camila |
Nicolás Goldbart | Director |
Nicolás Goldbart | Writer |
Diego Poleri | Director of Photography |
Federico Rotstein | Editor |
Marina Raggio | Art Direction |
Martín Grignaschi | Sound |
Pedro Onetto | Music |
Ezequiel Borovinsky | Producer |
Ezequiel Borovinsky | Executive Producer |
Ezequiel Capaldo | Executive Producer |
Nicolás Goldbart | Executive Producer |
María Emilia Abate | Producer's Assistant |
Eugenia Molina | Coordinating Producer |
Agustina Olaciregui | Coordinating Producer |
Lucio Bonelli | Cinematography |
Katia Szechtman | Casting |
Laura Donari | Costume Design |
Pia Krimer | Costume Design |
Néstor Burgos | Makeup Artist |
Beatriz Segovia | Makeup Artist |
Ariana Aisenberg | Production Manager |
Maximo Bancora | First Assistant Director |
Santiago Masip | Assistant Director |
Damian Barletta | Props |
Maria Calcagno | Assistant Property Master |
David D'Orazio | Props |
Florencia Gabelli | Assistant Art Director |
Soledad Guerrero | Set Designer |
Paula Melfi | Assistant Art Director |
Julián Spagnol | Props |
Kevin Colman Bertoni | Foley Editor |
Florencia González Rogani | Dialogue Editor |
Martín Grignaschi | Sound Designer |
Jorge Gutiérrez Jiménez | Sound Re-Recording Mixer |
Lucas Meyer | Sound Re-Recording Mixer |
Lucas Page | Sound Effects Editor |
Ruben Piputto | Sound Mixer |
Sofía Riso | Sound Post Production Coordinator |
Silvestre Torretta | Sound Montage Associate |
Lucas Pablo Ulecia Sanz | Boom Operator |
Juan Sebastián Azurmendi | Special Effects Technician |
Marcos Berta | Special Effects Technician |
Franco Burattini | Special Effects Coordinator |
Román Kampelmacher | Special Effects Technician |
Ezequiel Borovinsky | Visual Effects Producer |
Javier Bravo | Visual Effects Designer |
Javier Bravo | Visual Effects Supervisor |
Leandro Bruschtein | Visual Effects Coordinator |
Ezequiel Capaldo | Visual Effects Producer |
Felix Curani | Digital Compositor |
Caro Gonzalez Diez | Visual Effects Supervisor |
Cristian Fieiras | Visual Effects Editor |
Diego Gardeñes | Digital Compositor |
Florencia Gorbacz | Visual Effects Coordinator |
Ignacio La Rosa | Digital Compositor |
Iair Michel Attías | Visual Effects Editor |
Eugenia Molina | Visual Effects Producer |
Marcos Montane | Visual Effects Compositor |
Ludmila Ortiz | Digital Compositor |
Leandro Pugliese | Visual Effects Supervisor |
Constanza Ruiz | Digital Compositor |
Santos Nicolas Sequeira | Digital Compositor |
Ariel Arredondondo | Stunt Coordinator |
Ivan Dario Silveira Aguilarte | Electrician |
Kaikén Alascio | Second Assistant Camera |
Luis Arancibia | Gaffer |
Adrian Gaucho Arce | Electrician |
Adrián Blanco | Electrician |
Sofia Martin Candela | Second Assistant Camera |
Federico Jose Casagrande | Assistant Camera |
Alexis Choruzy | Key Grip |
Julián Dabien | Second Assistant Camera |
Valeria Fiorini | Still Photographer |
Mercedes Laborde | First Assistant Camera |
Matías Mora | Electrician |
Juan Manuel Muñoz | Key Grip |
José Luis Méndez | Electrician |
Adrian Piñeiro | Gaffer |
Emilio Razzetto | Key Grip |
Mariano Razzetto | Grip |
Walter Saavedra | Electrician |
Ana Carolina Strongoli | Second Assistant Camera |
Martín Velasco | Electrician |
Pablo Villarreal | Assistant Camera |
Nahuel Moreno | Animation |
Federico Brú | Assistant Costume Designer |
Soledad Ailin Giachetti | Assistant Costume Designer |
Diego Burlando | Colorist |
Guille Gatti | Editorial Consultant |
Iair Michel Attías | Assistant Editor |
Juan Ignacio Garri | Location Manager |
Nicolás Venuti | Location Manager |
Micaela Carballo | Orchestrator |
Natalia Ferreyra | Continuity |
Laura Perovich | Continuity |
Carolina González Diez | Administration |
Costanza Epifanio | Producer's Assistant |
Jorge Martínez | Electrician |