Green Book (2018)

Drama, Historisch
'Green Book' volgt een Italiaans-Amerikaanse uitsmijter, Tony Lip genaamd, die tijdelijk zonder werk zit als zijn nachtclub een paar maanden dicht gaat. Vervolgens besluit hij als chauffeur rond te rijden voor een uiterst getalenteerde pianist.

Green Book Film Info

Score: 8.243/10 van 10944 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-11-16
Lengte: 130 Minuut / 2:10
Regisseur: Peter Farrelly
Productie Studios: Participant, DreamWorks Pictures, Cinetic Media, Innisfree Pictures, Amblin Partners, Mandate International
Productie Land: United States of America


Green Book Trailer


Viggo Mortensen
als Tony Lip
Mahershala Ali
als Dr. Don Shirley
Linda Cardellini
als Dolores
Sebastian Maniscalco
als Johnny Venere
Dimiter D. Marinov
als Oleg
P.J. Byrne
als Record Exec
Mike Hatton
als George
Joe Cortese
als Gio Loscudo
Maggie Nixon
als Copa Coat Check Girl
Von Lewis
als Bobby Rydell
Jon Sortland
als Rydell Band Leader
Don Stark
als Jules Podell
Anthony Mangano
als Copa Bouncer Danny
Paul Sloan
als Copa Maitre D' Carmine
Quinn Duffy
als Mikey Cerrone
Seth Hurwitz
als Johnny Randazzo
Hudson Galloway
als Nick Vallelonga
Gavin Foley
als Frankie Vallelonga
Rodolfo Vallelonga
als Grandpa Nicola Vallelonga
Louis Venere
als Grandpa Anthony Venere
Frank Vallelonga
als Rudy Vallelonga
Don DiPetta
als Louie Venere
Jenna Laurenzo
als Fran Venere
Suehyla El-Attar
als Lynn Venere
Kenneth Israel
als Bronx Floor Repairman #1
Derrick Spears
als Bronx Floor Repairman #2
Johnny Williams
als Fat Paulie
Randal Gonzalez
als Gorman
Iqbal Theba
als Amit
Sharon Landry
als Carnegie Hall Manager
Nick Vallelonga
als Augie
David An
als Bobby
Mike Cerrone
als Joe and Joe's Customer
Peter Gabb
als Charlie the Pawn Guy
Gertrud Sigle
als Marie
Geraldine Singer
als Pittsburgh MC
Ron Flagge
als Pittsburgh Chauffeur
Martin Bats Bradford
als Pittsburgh Busboy
Ted Huckabee
als Indiana Stage Manager
Gralen Bryant Banks
als Horseshoe Man #1
Sam Malone
als Horseshoe Man #2
Floyd Miles
als Floyd
David Kallaway
als Redneck #1
James W. Evermore
als Redneck #2
Harrison Stone
als Redneck #3
Ricky Muse
als Barkeep
Tom Virtue
als Morgan Anderson
Christina Simpkins
als Margaret Anderson
Kermit Burns III
als Pimento Cheese Waiter
Lindsay Brice
als Frances Selden
Shane Partlow
als Tailor
Daniel Greene
als Macon Cop #1
Brian Distance
als Macon Cop #2
Craig DiFrancia
als Dominic
Dennis W. Hall
als Mags
Leslie Castay
als Well-Dressed Woman
David Simpson
als Louisiana Host
Jim Klock
als Patrolman #1
Billy Breed
als Patrolman #2
Dane Rhodes
als Police Chief
Brian Stepanek
als Graham Kindell
Jon Michael Davis
als Birmingham Hotel Maitre D'
Montrel Miller
als Birmingham Hotel Waiter
Ninja N. Devoe
als Orange Bird Bartender
Brian Hayes Currie
als Maryland State Trooper
John Sloss Executive Producer
Michael Payne Sound Editor
Octavia Spencer Executive Producer
Dan Moore Costume Supervisor
Rick Montgomery Casting
Peter Farrelly Director
Peter Farrelly Producer
Peter Farrelly Writer
Charles B. Wessler Producer
J.B. Rogers First Assistant Director
Betsy Heimann Costume Design
Jonathan King Executive Producer
Tim Galvin Production Design
Tony Lamberti Sound Re-Recording Mixer
John H. Brister Unit Production Manager
Robert Kessel Executive In Charge Of Production
Kwame Parker Executive Producer
Jim Burke Producer
Dawn Fintor Foley Artist
Alicia Stevenson Foley Artist
Tierre Turner Stunt Coordinator
Patrick J. Don Vito Editor
Nick Vallelonga Producer
Nick Vallelonga Writer
Kenny Bartram Stunts
Josh Klausner Second Unit Director
Eddie Yansick Stunts
Darryl Lucas Makeup Artist
Nicole LaBranche Graphic Designer
Scott Plauche Art Direction
Joshua Anderson Rigging Gaffer
Sean Porter Director of Photography
Darren Sunny Warkentin Supervising Dialogue Editor
Andrew DeCristofaro Supervising Sound Editor
Brent Caballero Extras Casting
Tarra D. Day Makeup Department Head
Martin Lopez Sound Editor
Martin Lopez Foley Editor
Selina van den Brink Set Decoration
Sarah Monat Foley Artist
Russ Doyle Greensman
Ray McIntyre Jr. Visual Effects Producer
Patti Perret Still Photographer
Poland Perkins Transportation Coordinator
Mark Paterson Sound Re-Recording Mixer
Donna Spahn Hairstylist
Yolanda Mercadel Key Hair Stylist
Geordie Sheffer Hair Department Head
Becky Sullivan ADR Supervisor
Becky Sullivan Supervising ADR Editor
Laura Harris Atkinson Dialogue Editor
Bruce Tanis Sound Effects Editor
Victor DiMichina Visual Effects Supervisor
Grayson Austin Steadicam Operator
Grayson Austin "A" Camera Operator
Robert Foster "B" Camera Operator
Emily Tatum Key Makeup Artist
Zachary Sieffert First Assistant "A" Camera
Patricia Gorman Key Costumer
Tony Donno Stunts
Richard Landry Electrician
Rashada Fortier Production Secretary
Spencer Davison Assistant Art Director
Chris Carnel Stunts
Kelly Oxford Sound Editor
Kelly Oxford Dialogue Editor
Guy Clayton Special Effects Coordinator
Manish Raval Music Supervisor
Tom Wolfe Music Supervisor
Shane Hayes Dialogue Editor
Nicole Garcea Script Supervisor
Brian Hayes Currie Producer
Brian Hayes Currie Writer
Alissa M. Kantrow Unit Production Manager
Daniel Coe Construction Coordinator
Ben Aycrigg Stunts
Jeanmarie Murphy-Burke Unit Publicist
Richard Schexnayder Production Sound Mixer
Paulo DeFreitas Jr. Storyboard Artist
Nicole Reed LeFevre Set Designer
Nathan Borck Digital Imaging Technician
Michael Merriman Second Unit Director of Photography
Judah Getz ADR Mixer
David Jobe Foley Mixer
Jimi Ryan Key Grip
Richard T. Hoover Dolly Grip
Andrew Shepherd Second Unit First Assistant Director
Kris Bowers Original Music Composer
Kolby Kember Visual Effects Supervisor
Aimee Huber Art Department Coordinator
Dan Wyssmann Best Boy Grip
Jordan Whaley Electrician
Dawson Towery Stunts
Jeff Brockton Stunt Double
Brock Jolet Visual Effects Designer
Josh Dagg Visual Effects Supervisor
Leonard Suwalski Boom Operator
Dan McKee Second Assistant "A" Camera
Chris Van Dyck Visual Effects Supervisor
Sam Horton Production Coordinator
Jonathan Arthur Stunt Coordinator
Gerson Paz Second Second Assistant Director
David S. Clark Assistant Editor
Steven Farneth Executive Producer
John A. Mmahat Jr. Assistant Location Manager
Russell Beard Best Boy Electric
David Ridlen VFX Artist
Claire Gryce Set Dresser
Jessica Taylor Set Decoration Buyer
Scott R. Todd Gaffer
Alan Breton Second Unit First Assistant Director
Paul B. Uddo Second Assistant Director
Tomar Boyd Stunts
Andre Thionville Stunts
Todd T Taylor Stunts
Joseph Singletary Stunts
Stephen Walker Stunts
Ken Barefield Stunts
Jorin Ostroska Property Master
David Warburton Assistant Property Master
Michael Dares Leadman
Charlie Nauman First Assistant "B" Camera
Larron Rome Julian Second Assistant "B" Camera
Jamey Osborne Utility Sound
Denise Woods Dialogue Coach
Eric DePoorter Rigging Grip
Taylor L. Perry Camera Loader
Cody Pollock Electrician
Aleigh Lewis Assistant Editor
Severin Lagarde Set Dresser
Nick Nicolay Rigging Grip
Troy Felder Electrician
Leonard E. Reynolds III Location Manager
Valerie Ryan Assistant Location Manager
Scott Goldie Assistant Production Coordinator
Sherry Briscoe Studio Teacher






















ikwilfilmskijken © 2024