Godzilla vs. Kong (2021)

Actie, Sciencefiction, Thriller
In een nieuwe wereld leven mensen en titanen samen. Maar er is een geheime factie die wil dat de titanen oorlog met elkaar voeren, een strijd die al het leven op aarde zou kunnen bedreigen. Ondertussen trekt een vreemde seismische activiteit op Skull Island de aandacht van zowel Godzilla als Kong. Een oorlog lijkt onafwendbaar.

Godzilla vs. Kong Film Info

Score: 7.621/10 van 9617 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2021-03-24
Lengte: 113 Minuut / 1:53
Regisseur: Adam Wingard
Schrijvers Eric Pearson, Max Borenstein.
Productie Studio: Legendary Pictures
Productie Land: United States of America


Godzilla vs. Kong Trailer


Alexander Skarsgård
als Nathan Lind
Rebecca Hall
als Ilene Andrews
Kaylee Hottle
als Jia
Brian Tyree Henry
als Bernie Hayes
Millie Bobby Brown
als Madison Russell
Julian Dennison
als Josh Valentine
Demián Bichir
als Walter Simmons
Eiza González
als Maia Simmons
Shun Oguri
als Ren Serizawa
Kyle Chandler
als Mark Russell
Lance Reddick
als Guillermin
Hakeem Kae-Kazim
als Admiral Wilcox
Ronny Chieng
als Jay Wayne
John Pirruccello
als Horace
Chris Chalk
als Ben
Conlan Casal
als Apex Cybernetics Security Guard
Brad McMurray
als Apex Cybernetics Security Guard
Benjamin Rigby
als Sonar Operator
Nick Turello
als Apex Cybernetics Armed Guard
Daniel Nelson
als Hayworth
Priscilla Doueihy
als Monarch Mission Tech
Kei Kudo
als HEAV Pilot
Bradd Buckley
als HEAV Pilot
John Walton
als HEAV Co-Pilot
Daniel Tuiara
als HEAV Co-Pilot
David Castillo
als Maia Apex Cybernetics Guard
Kofi Yiadom
als Maia Apex Cybernetics Guard
Jim Palmer
als Maia Apex Cybernetics Guard
Drew Walton
als David Lind (uncredited)
Tara Wraith
als Monarch Flight Crew (uncredited)
Jason Virgil
als Bartender (uncredited)
Grisel Toledo
als Apex Guard (uncredited)
Jason Szabo
als Monarch Tactical Guard (uncredited)
Jason Speer
als Monarch Board Member (uncredited)
Sen Shao
als Thug (uncredited)
Scott M. Schewe
als Fisherman (uncredited)
Charles Sans
als Apex Guard (uncredited)
Tasneem Roc
als Reporter (uncredited)
Jon Quested
als Construction Worker (uncredited)
Joel Pierce
als Monarch Tech #2 (uncredited)
Sofia Nolan
als Mean Girl (uncredited)
Shawn McBride
als Fisherman (uncredited)
Victoria Liu
als HEAV Pilot #3 (uncredited)
Sonny Le
als Thug (uncredited)
Santi Lawson
als Apex Lab Tech (uncredited)
Garreth Hadfield
als U.S. Navy Guard (uncredited)
Adam Wingard Director
Owen Paterson Production Design
Brian Rogers Producer
Thomas Tull Producer
Jon Jashni Producer
Dan Lin Executive Producer
Mary Parent Producer
Ann Foley Costume Design
Roy Lee Executive Producer
Josh Schaeffer Editor
John 'D.J.' Des Jardin Visual Effects Supervisor
Ben Seresin Director of Photography
Zack Fox Visual Effects Coordinator
Sarah Halley Finn Casting
Tom Holkenborg Original Music Composer
Joe Howes Visual Effects
Stefan Sonnenfeld Digital Intermediate Colorist
Yoshimitsu Banno Executive Producer
Matt Mullins Stunts
Tom Hammock Production Design
Jay Ashenfelter Executive Producer
Herb Gains Executive Producer
Kenji Okuhira Executive Producer
Alex Garcia Producer
Eric McLeod Producer
Terry Rossio Story
Michael Dougherty Story
Zach Shields Story
Eric Pearson Screenplay
Max Borenstein Screenplay
Richard Hobbs Supervising Art Director
A. Todd Holland Additional Photography
Peter Wyborn Art Direction
Rebecca Cohen Set Decoration
Ronald R. Reiss Set Decoration
Jordann Aguon Makeup Artist
Katrina Anger Additional Wardrobe Assistant
Mahealani Diego Key Hair Stylist
Ralph Malani Hairstylist
Tom Woodruff Jr. Creature Design
Jennifer Conroy Unit Production Manager
Jenny Fumarolo Production Supervisor
Jamie Whitfield Assistant Unit Manager
Ashley Douglass Assistant Director
Brian Avery Galligan Second Assistant Director
Matt Allsopp Visual Development
Kohen Barry Sculptor
Richard Bennett Storyboard Artist
Kyle Brown Concept Artist
Christopher Bruce Leadman
Luke Caska Set Designer
Matt Boug Set Dresser
Michael Elvidge Prop Maker
Malte Bieler Sound Editor
Brandon Jones Sound Designer
Dan O'Connell Foley Artist
Joel Reidy Boom Operator
Cyrus Apeles Special Effects
Chris Brenczewski Special Effects Coordinator
Bruce Bright Special Effects Supervisor
Brenden Barry Brown Special Effects Technician
Shaun Friedberg 'Pyrokinesis' Motion Capture Artist
Nathan Abbot Compositing Lead
Guillaume Barre CG Artist
Ben Bigiel Modeling
Phil Chornohus Compositor
Sheila Placiego Lighting Artist
Yoshinao Aonuma Stunts
Carlos A. Herzer Driver
Charlie Adams Lighting Technician
Lorenza Amato Electrician
Jack Cale Lighting Artist
Stu Carl Grip
Shaun Conway Gaffer
Toby Copping Key Grip
Eric Arnold Cortez Lighting Technician
Jack Glenn Dolly Grip
Sami Gustafsson Lighting Technician
Andrew Jackson Video Assist Operator
Paul Johnstone Electrician
Daniel Alvite Animation
Chakkarin Chansuk Key Animation
Rod Dimayuga Senior Animator
Jubey Jose Animation
Alice Joubin Animation
Djinous Rowling Casting Assistant
Debajit Barman Editorial Manager
Jason Beale Post Production Assistant
Jesse Chapman Additional Editor
John St. Laurent Colorist
Nicolai Aladieff Location Assistant
Jessica Cole Location Manager
Chelsea Genova Location Coordinator
Emily Thallon Location Assistant
Peter Afterman Music Supervisor
Sara Barone Orchestrator
Clint Bennett Music Editor
Jane Berry Music Coordinator
Tom Pigott-Smith Musician
Kerry Lyn McKissick Script Supervisor
Neil Brice Driver
Eric McLeod Unit Production Manager
Jennifer Cornwell Unit Production Manager
Nick Satriano First Assistant Director
Jennifer Conroy Co-Producer
Tamara Watts Kent Co-Producer
Tamara Watts Kent Visual Effects Producer
Richard Mirisch Co-Producer
Matt Allsopp Co-Producer
Thomas Robinson Harper Second Unit Director
Thomas Robinson Harper Stunt Coordinator
Kyle Gardiner Stunt Coordinator
Daniel Nelson Stunt Double
Holly McCredden Stunt Double
Xanthia Marinelli Stunt Double
Makua Rothman Stunt Double
Kaillie Keaulana Stunt Double
Hannah Shin Stunt Double
Hannah Shin Stunts
Jason Tubbs Driver
Frédéric North Pilot
David Paris Pilot
Kofi Yiadom Stunts
Jace Lee Stunts
Lee Adamson Stunts
Terry Ahue Stunts
Damien Bryson Stunts
Alexandra Magocsi VFX Artist
Javier Arrieta Costume Supervisor
Julie Barton Set Costumer
Jamella Hassan Set Costumer
Aaron Ellis Set Costumer
Bill Booth Art Direction
Mitch Cass Art Direction
Andres Cubillan Art Direction
Michelle McGahey Art Direction
Jim Millett Art Direction
Harry E. Otto Art Direction
Greg Papalia Art Direction
Dawn Swiderski Supervising Art Director
Stella Vaccaro Art Direction
Laura Aguon Makeup Artist
Kate Biscoe Makeup Department Head
Natalie Bruce Makeup Artist
Louise Coulston Makeup Artist
Karen Iboshi Preiser Makeup Artist
Laine Rykes Makeup Artist
Kaikala Tamanaha Makeup Artist
Erik Aadahl Supervising Sound Editor
Erik Aadahl Sound Designer
Matt Cavanaugh Sound Effects Editor
Chris Diebold Sound Effects Editor
Goeun Lee Everett Sound Effects Editor
Matthew Thomas Hall Sound Effects Editor
Adam Kopald Sound Effects Editor
John Marquis Sound Designer
Tom Ozanich Sound Re-Recording Mixer
Ethan van der Ryn Supervising Sound Editor
Ethan van der Ryn Sound Designer
Lorna Barnshaw VFX Artist
Kay Hoddy Rotoscoping Artist
Satoshi Takazawa VFX Artist
Reetu Aggarwal 3D Artist
Whitney Coleman Stunt Double
John C. Meier Stunts
Bonnie Campanella Stunts
George Hull Concept Artist






















ikwilfilmskijken © 2024