7.142

The Ballad of Buster Scruggs (2018)

Western, Komedie, Drama
Omnibusfilm verdeeld over zes hoofdstukken die allen verhalen over het Wilde Westen met de zingende cowboy Buster Scruggs als centrale figuur. In 'Near Algodones' komt een aspirant-bankovervaller lijnrecht tegenover een bankbediende te staan. 'Meal Ticket' volgt twee vermoeide rondreizende mannen.

The Ballad of Buster Scruggs Film Info

Score: 7.142/10 van 3809 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-11-09
Lengte: 132 Minuut / 2:12
Regisseurs: Joel Coen, Ethan Coen.
Schrijvers Joel Coen, Ethan Coen.
Productie Studio: Mike Zoss Productions
Productie Land: United States of America

The Ballad of Buster Scruggs Foto's


The Ballad of Buster Scruggs Trailer


Tim Blake Nelson
als Buster Scruggs (segment "The Ballad of Buster Scruggs")
Willie Watson
als The Kid (segment "The Ballad of Buster Scruggs")
Clancy Brown
als Curly Joe (segment "The Ballad of Buster Scruggs")
Danny McCarthy
als Curly Joe's Brother (segment "The Ballad of Buster Scruggs")
David Krumholtz
als Frenchman (segment "The Ballad of Buster Scruggs")
Thomas Wingate
als Gun Check Man (segment "The Ballad of Buster Scruggs")
Tim DeZarn
als Mean-Eyed Card Player (segment "The Ballad of Buster Scruggs")
E.E. Bell
als Piano Player (segment "The Ballad of Buster Scruggs")
Alejandro Patiño
als Cantina Bartender (segment "The Ballad of Buster Scruggs")
Tom Proctor
als Cantina Bad Man (segment "The Ballad of Buster Scruggs")
Clinton Roberts
als Cantina Scum (segment "The Ballad of Buster Scruggs")
Matthew Willig
als Cantina Scum (segment "The Ballad of Buster Scruggs")
Jesse Youngblood
als Cantina Scum (segment "The Ballad of Buster Scruggs")
J.J. Dashnaw
als Cantina Scum (segment "The Ballad of Buster Scruggs")
James Franco
als Cowboy (segment "Near Algodones")
Stephen Root
als Teller (segment "Near Algodones")
Ralph Ineson
als Posse Leader (segment "Near Algodones")
Mike Watson
als Posse (segment "Near Algodones")
Brian Brown
als Posse (segment "Near Algodones")
Ryan Brown
als Posse (segment "Near Algodones")
Richard Bucher
als Posse (segment "Near Algodones")
Jesse Luken
als Drover (segment "Near Algodones")
Michael Cullen
als Judge (segment "Near Algodones")
Austin Rising
als Bailiff (segment "Near Algodones")
James 'Scotty' Augare
als Comanche Chief (segment "Near Algodones")
Liam Neeson
als Impresario (segment "Meal Ticket")
Harry Melling
als Artist (segment "Meal Ticket")
Jiji Hise
als The Bawd (segment "Meal Ticket")
Paul Rae
als Chicken Impresario (segment "Meal Ticket")
Tom Waits
als Prospector (segment "All Gold Canyon")
Sam Dillon
als Young Man (segment "All Gold Canyon")
Bill Heck
als Billy Knapp (segment "The Gal Who Got Rattled")
Zoe Kazan
als Alice Longabaugh (segment "The Gal Who Got Rattled")
Grainger Hines
als Mr. Arthur (segment "The Gal Who Got Rattled")
Jefferson Mays
als Gilbert Longabaugh (segment "The Gal Who Got Rattled")
Prudence Wright Holmes
als Boarding House Landlady (segment "The Gal Who Got Rattled")
Eric Petersen
als Boarder (segment "The Gal Who Got Rattled")
Doris Hargrave
als Boarder (segment "The Gal Who Got Rattled")
Jackamoe Buzzell
als Boarder (segment "The Gal Who Got Rattled")
Ethan Dubin
als Matt (segment "The Gal Who Got Rattled")
Jordy Laucomer
als Whipped Boy (segment "The Gal Who Got Rattled")
Thea Lux
als His Mother (segment "The Gal Who Got Rattled")
Bret Hughson
als His Father (segment "The Gal Who Got Rattled")
Rod Rondeaux
als Sioux Chief (segment "The Gal Who Got Rattled")
Raymond Kurshals
als Puppet Dancer (segment "The Gal Who Got Rattled")
Jonjo O'Neill
als Englishman (segment "The Mortal Remains")
Brendan Gleeson
als Irishman (segment "The Mortal Remains")
Saul Rubinek
als Frenchman (segment "The Mortal Remains")
Tyne Daly
als Lady (segment "The Mortal Remains")
Chelcie Ross
als Trapper (segment "The Mortal Remains")
Martin Palmer
als Blubberer (segment "Near Algodones") (uncredited)
Billy Lockwood
als Father (segment "The Gal Who Got Rattled") (uncredited)
Katy Bodenhamer
als Milkmaid (segment "The Gal Who Got Rattled) (uncredited)
Stephen R. Estler
als Gambler (segment "The Ballad of Buster Scruggs") (uncredited)
Grace LeSueur
als Pretty Girl at Gallows (segment "Near Algodones") (uncredited)
Bill Foster
als Saloon Man (segment "The Ballad of Buster Scruggs") (uncredited)
Nancy Haigh Set Decoration
Joel Coen Screenplay
Joel Coen Director
Joel Coen Editor
Joel Coen Producer
Ethan Coen Screenplay
Ethan Coen Director
Ethan Coen Editor
Ethan Coen Producer
Carter Burwell Original Music Composer
Ellen Chenoweth Casting
Bruno Delbonnel Director of Photography
Bruno Delbonnel "A" Camera Operator
Jess Gonchor Production Design
Mary Zophres Costume Designer
Skip Lievsay Supervising Sound Editor
Skip Lievsay Sound Re-Recording Mixer
Craig Berkey Supervising Sound Editor
Craig Berkey Sound Re-Recording Mixer
Greg Papalia Set Designer
Goro Koyama Foley Artist
Andy Malcolm Foley Artist
Paul Elliott "B" Camera Operator
Marisa Frantz Set Designer
Chris Farmer Supervising Art Director
Christien Tinsley Makeup Department Head
Matthew Haasch Foley Editor
Wyatt Sprague Foley Editor
Jack London Author
K-Bobby Hairstylist
Peter F. Kurland Sound Mixer
Michael Feuser Supervising Dialogue Editor
Megan Ellison Producer
Stephen Christensen Art Direction
Gretchen Bright Makeup Artist
Paul Schmitz Second Assistant Director
Stewart Edward White Author
Lynda Foote Costume Supervisor
Brian Bowles Dialogue Editor
Rolf John Keppler Key Makeup Artist
Siobhan Roome Set Designer
Robin Myriah Hatcher Special Effects Makeup Artist
Randall L. Johnson Boom Operator
Sara Philpott Assistant Set Decoration
Greg Orloff Sound Re-Recording Mixer
John Bair Visual Effects Supervisor
Corey Welk Key Makeup Artist
Jennifer Gingery Set Costumer
Julian Dimsey Visual Effects Producer
Cydney Cornell Hair Department Head
Mark Avery Set Costumer
Bonnie Masoner Makeup Artist
Alison Cohen Rosa Still Photographer
Zack Smith Second Second Assistant Director
Alex Lemke Visual Effects Supervisor
Catherine Farrell Post Production Supervisor
Sheila Trujillo-Gomez Makeup Artist
Leslie Chung Visual Effects Supervisor
Karen Ruth Getchell Production Manager
Igor Nikolic Foley Supervisor
David Greene Special Effects Technician
Rebecca Dunn Visual Effects Producer
Blake Collins ADR Mixer
Ron Pogue Visual Effects Producer
Betsy Magruder First Assistant Director
Andy Harris First Assistant Camera
Nicholas Cochran Sound Re-Recording Mixer
Lance Cheatham Set Dresser
Josh Simmonds Visual Effects Supervisor
Kelly Doran Sound
Richard Anthony Montoya Set Dresser
Lucian Johnston First Assistant Editor
Jonathan Lheureux Set Dresser
Sue Naegle Producer
Liza Bambenek First Assistant "B" Camera
Adam Mull Set Designer
Artu Arin Second Assistant "A" Camera
Matthew Kay Foley Mixer
John Kilshaw Visual Effects Supervisor
Davi Aquino Foley Recordist
Joshua Gollish Digital Imaging Technician
Kevin Lumley Second Assistant Director
Roderic Duff Special Effects Technician
Arlen Cooke First Assistant "B" Camera
Nathan Overstrom Visual Effects Supervisor
Andreya Joseph Hairstylist
Zack Earl Edwards Additional Second Assistant Director
David Tierney Lerner Additional Second Assistant Director
Jeremy Reisig Second Second Assistant Director
Chelsea Body Foley Recordist
Caleb Townsend Assistant Sound Editor
Robin Scott Graham Visual Effects Supervisor
Alexis Pearlman-Flores Set Dresser
Chris Painter Set Dresser
Brittnee Holmquist Set Costumer
Zack Gonchor Assistant Art Director
Rachel Manera Set Painter
Lobsang Tenzin Camera Loader






















ikwilfilmskijken © 2024