Life (2017)

Horror, Sciencefiction, Mysterie, Thriller
Zes leden van het International Space Station staan op het punt een van de grootste ontdekkingen te doen in de geschiedenis van de mensheid; het eerste bewijs van buitenaards leven op Mars. Wanneer de bemanning bezig is met onderzoek blijken hun methoden onvoorziene consequenties te hebben.

Life Film Info

Score: 6.438/10 van 7115 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2017-03-22
Lengte: 103 Minuut / 1:43
Regisseur: Daniel Espinosa
Productie Studios: Columbia Pictures, Skydance Media
Productie Land: United States of America


Life Trailer


Jake Gyllenhaal
als Dr. David Jordan
Ryan Reynolds
als Rory Adams
Rebecca Ferguson
als Miranda North
真田広之
als Sho Murakami
Olga Dihovichnaya
als Ekaterina Golovkina
Ariyon Bakare
als Hugh Derry
Naoko Mori
als Kazumi
Haruka Kuroda
als Doctor
Camiel Warren-Taylor
als Dominique
Alexandre Nguyen
als 1st Fisherman
Hiu Woong-Sin
als 2nd Fisherman
David Muir
als 20/20 Anchor
Allen McLean
als Student 1
Jesus Del Orden
als Student 2
Leila Grace
als Student 3
Mari Gvelesiani
als Student 4
Elizabeth Vargas
als 20/20 Anchor
Jon Title Sound Designer
Daniel Espinosa Director
Rhett Reese Writer
Paul Wernick Writer
Seamus McGarvey Director of Photography
Darrell Warner Costume Illustrator
Carlos De Carvalho Second Unit Director of Photography
Andy Morrison Visual Effects Editor
Asha Joseph Visual Effects Producer
D. Chris Smith Sound Effects Editor
Stacy Rowe Script Supervisor
Sarah Young Assistant Costume Designer
Jenny Beavan Costume Design
Julie Lynn Producer
Lila Sara Tahri Visual Effects Coordinator
Katia Muscariello Visual Effects Coordinator
Melinka Thompson-Godoy Visual Effects Producer
Geraint Hixson Visual Effects Producer
Carl Sealove Music Editor
Mark S. Wright Visual Effects Editor
Matthew Wilson Foley Editor
Giuseppe Motta CG Supervisor
John Moffatt Visual Effects Supervisor
David Watkins Special Effects Supervisor
Will Houghton-Connell Draughtsman
Magdalena Turnier VFX Editor
Sam Hodge Visual Effects Editor
Max Wright Visual Effects Supervisor
Mark Jan Wlodarkiewicz Music Editor
Gary Hutchings Key Grip
Scott Fritts Lead Animator
Emily Cook Visual Effects Coordinator
Tom Balogh Visual Effects Editor
Peter Michael Sullivan Foley
Per Hallberg Supervising Sound Editor
Alfredo Lupo Draughtsman
Susan Boyajian ADR Voice Casting
Alex Bailey Still Photographer
Olly Tellett First Assistant Camera
Brad Blackbourn Pre-Visualization Supervisor
Fabiana Arrastia ADR Voice Casting
Dina Eaton Music Editor
Caroline Fallon Costume Coordinator
Phoebe Sutherland Visual Effects Coordinator
Sam Paul Toms Visual Effects Editor
Michelle Pazer ADR Editor
Kristyan Mallett Prosthetic Designer
David Ellison Producer
Laura Holeman Digital Intermediate
Dana Goldberg Producer
Mary Jo Markey Editor
Michelle Chong Seamstress
Mike Hill Roto Supervisor
Ganesh Poojari Modeling
Indranil Bhattacharya Modeling
Adam Rowland Visual Effects Supervisor
Huw J. Evans Visual Effects Supervisor
Bonnie Curtis Producer
Stuart Morton Music Editor
Thomas Goodwin Draughtsman
Kate Pickthall Draughtsman
Sarah Hunt Construction Coordinator
Frances Parker Editor
Nigel Phelps Production Design
Steven Lawrence Art Direction
Celia Bobak Set Decoration
Iain Struthers Camera Operator
Sivaprayag Visual Effects Editor
Victoria Keeling Visual Effects Producer
Corrine Silver Draughtsman
Heather Noble Draughtsman
Jon Ekstrand Original Music Composer
Tom Brewster Second Assistant Director
Mindy Marin Casting
Katharina Hingst Casting Assistant
Sam Breckman Unit Production Manager
Josh Robertson First Assistant Director
Richard Daldry Production Supervisor
Laura Miller Draughtsman
Daniel Rogers Health and Safety
Donald Mowat Makeup Designer
Vicki Dee Rock Executive Producer
Lisa Dennis Co-Producer
Don Granger Executive Producer
Josh Robertson Associate Producer
Oliver Hodge Art Direction
Marc Homes Supervising Art Director
Nick Gottschalk Art Direction
Marina Altomare Prosthetics
Demi Amat Prosthetics
Christine Blundell Hair Designer
Christine Blundell Makeup Designer
Brooke Dibble Concept Artist
Francesco Fabiani Sculptor
Steven Harris Prosthetics
Scarlett McPherson Makeup & Hair
Chloe Meddings Makeup & Hair
Clementine Ollerenshaw Makeup & Hair Assistant
Ruth Parry Prosthetics
Lesa Warrener Makeup Supervisor
Lesa Warrener Hair Supervisor
Adam Byles Second Assistant Director
Toby Ford First Assistant Director
Danni Lizaitis Second Second Assistant Director
Jason Rickwood Second Second Assistant Director
Joe Alley Carpenter
Wasili Angelopoulos Propmaker
Giles Asbury Storyboard Artist
Bruce Barnes Carpenter
Ray Barrett Construction Manager
Julian Caldow Concept Artist
Hollie Cleaver Art Department Assistant
Jim Cornish Storyboard Artist
Ellis Court Art Department Assistant
Jack Dyer Construction Buyer
Barry Gibbs Property Master
Benoit Godde Concept Artist
Alan Gooch Painter
Abi Groves Assistant Set Decoration
Darren Hayward Carpenter
David Ned Kelly Carpenter
Will Newton Assistant Art Director
Russell Oxley Scenic Artist
Dan Riches Set Dresser
Chris Rosewarne Concept Artist
Norman Thaler Storyboard Artist
Daniel Tiller Concept Artist
Chris Tooth Graphic Designer
Ketan Waikar Assistant Art Director
Roberto Dominguez Alegria Foley Mixer
James Ashwill Foley Mixer
Laura Harris Atkinson Dialogue Editor
Ron Bartlett Sound Re-Recording Mixer
Bob Beemer Sound Re-Recording Mixer
John T. Cucci Foley Artist
Doug Hemphill Sound Re-Recording Mixer
Chris Jargo ADR Editor
Nick Jimenez ADR Recordist
Adam Kopald Sound Effects Editor
Oleg Kulchytskyi Sound Re-Recording Mixer
Michael Miller ADR Mixer
Philip D. Morrill First Assistant Sound Editor
Chris Navarro ADR Mixer
Dan O'Connell Foley Artist
Jessie Pariseau Foley Editor
Daniel Saxlid ADR & Dubbing
Ann Scibelli Sound Designer
Peter Staubli Sound Designer
Nellie Burroughes Stunt Double
Mark Henson Stunt Coordinator
Lukaz Leong Stunt Double
Will Mackay Stunt Double
Andy Pilgrim Stunt Double
James Embree Stunt Double
Laurent Plancel Stunt Double
Kierron Quest Stunt Double
Mens-Sana Tamakloe Stunt Double
Arran Topham Stunt Double
Leo Woodruff Stunt Double
Neil Ashton Electrician
Ross Busby Electrician
Harry Gamble Second Assistant "A" Camera
Lee Godfrey Dolly Grip
Adrian Mackay Electrician
Simon Muir Dolly Grip
Andrew Nolan Electrician
Peter Robertson Steadicam Operator
Paul Snell Second Assistant "B" Camera
Olly Tellett First Assistant "B" Camera
Lee Walters Gaffer
Paul Wheeldon First Assistant Camera
Allison Hall Extras Casting
Kara Lipson Casting Associate
Niall Macaulay Key Costumer
Clare Spragge Costume Supervisor
Richard B. Molina Assistant Editor
Angus Munro Assistant Editor
Jeremy Richardson Assistant Editor
Tony Tromp Assistant Editor
Julia Chiavetta Script Supervisor
Annie Penn Script Supervisor
Trevor Bagge Production Accountant
Claudia Kalindjian Unit Publicist
Alex Molden Production Coordinator
Jessica Phelps Studio Teacher
Tony Chance Storyboard Artist
Simon Hayes Production Sound Mixer






















ikwilfilmskijken © 2024