Resident Evil: Extinction (2007)

Horror, Actie, Sciencefiction
Overlevenden van Raccoon City reizen door de Nevada-woestijn, hopende dat ze Alaska kunnen bereiken. Alice sluit zich bij deze karavaan aan, en bindt tezamen de strijd aan tegen de kwaadaardige Umbrella Corporation.

Resident Evil: Extinction Film Info

Score: 6.3/10 van 3970 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2007-09-20
Lengte: 94 Minuut / 1:34
Regisseur: Russell Mulcahy
Productie Studios: Screen Gems, Impact Pictures, Davis Films, Constantin Film
Productie Land: Canada, France, Germany, United States of America

Resident Evil: Extinction Foto's


Resident Evil: Extinction Trailer


Milla Jovovich
als Alice
Oded Fehr
als Carlos Olivera
Ali Larter
als Claire Redfield
Iain Glen
als Dr. Isaacs
Ashanti
als Betty
Christopher Egan
als Mikey
Spencer Locke
als K-Mart
Matthew Marsden
als Slater
Linden Ashby
als Chaser
Jason O'Mara
als Albert Wesker
Mike Epps
als L.J.
Joe Hursley
als Otto
James Tumminia
als Lab Tech
Madeline Carroll
als White Queen
Valorie Hubbard
als Ma
Carrie Eklund
als Camp Survivor (uncredited)
Brian Steele
als Rancid / Tyrant
John Eric Bentley
als Umbrella Tech
Kirk B.R. Woller
als Scientist
Rick Cramer
als Ice Hockey / Corridor Guard
Peter O'Meara
als British Envoy
William Abadie
als French Envoy
Ramón Franco
als Runty
Shane Woodson
als Piggy
Geoff Meed
als Pock Mark
Rusty Joiner
als Eddie
Connor McCoy
als Small Boy
Carolina Jiménez
als Mirror Woman
Gary A. Hecker
als Tyrant Vocal (voice)
Martin Crewes
als Chad Kaplan (uncredited)
Richard Epcar
als Additional Voices (voice) (uncredited)
Stefen Hayes
als Yuri Loginova (uncredited)
Gary Hudson
als Umbrella Captain (uncredited)
Ryan McCluskey
als Mr. Grey (uncredited)
Carsten Norgaard
als Zombie Steve (uncredited)
César Ámigo Aguilar
als Foreign Envoy (uncredited)
Kelly Van Horn Executive Producer
David Johnson Director of Photography
Niven Howie Editor
Victoria Burrows Casting
Marco Niro Art Direction
Scot Boland Casting
Victor Hadida Executive Producer
Barbara Enriquez Set Decoration
Joseph A. Porro Costume Design
Paul W. S. Anderson Producer
Samuel Hadida Producer
Robert Kulzer Producer
Charlie Clouser Original Music Composer
Bernd Eichinger Producer
Martin Moszkowicz Executive Producer
Russell Mulcahy Director
Jeremy Bolt Producer
Héctor López Lechuga Line Producer
Eugenio Caballero Production Design
David Forrest Makeup Department Head
Lourdes Flores Key Makeup Artist
Carol Brown Assistant Makeup Artist
Estrella Lorrabaquio Hairdresser
Tena Parker Assistant Hairstylist
Marco A. Garcia Makeup Artist
Humberto Escamilla Makeup Artist
Jorge Siller Makeup Effects
Bunny Parker Hair Department Head
Laura Hill Contact Lens Technician
Isabel Amezcua Hairdresser
Sylvia Fernández Assistant Hairstylist
Elvia Felix Herrera Assistant Makeup Artist
Richard Redlefsen Makeup Effects
Guillermo Granados Props
Israel Páez First Assistant "A" Camera
Jose Gutierrez First Assistant "B" Camera
Manuel García Electrician
Juan Cruz Grip
Joseph A. Porro Costume Designer
Adolfo Ramírez Costume Supervisor
Ernesto Serrano Dolly Grip
Carlos Benassini Assistant Art Director
Dereck Hecker Property Master
Pablo Reyes Camera Operator
Benito Aguilar Gaffer
Gustavo Castellanos Property Master
Tim Ross Camera Operator
Néstor Martínez Electrician
César Camacho Grip
Andrés Medina Key Grip
Ana Nuñez Assistant Costume Designer
Gabriel Tapia Art Department Coordinator
Roman Covarrubias Electrician
Sergio García Terrazas First Assistant "B" Camera
Fernando Peralta First Assistant "C" Camera
Antonio Vargas Key Grip
Fernando Gutierrez Second Assistant "A" Camera
Norbert Kaluza Steadicam Operator
Pedro Raúl Flores Tailor
Héctor Romero Construction Manager
Miguel Lara Electrician
Salvador Orendain Grip
Fernando Sanchez Second Assistant "B" Camera
María de Jesús Luna Costume Assistant
Miguel Pineda Construction Buyer
Carlos Torres Props
Antonio Huerta Camera Technician
Geovani Rodriguez Dolly Grip
Erik Gonzales Grip
Leticia Pichardo Costumer
Gerardo Ruffinelli Camera Loader
Adolfo Rodríguez Grip
Igor Meglic Second Unit Director of Photography
Rolf Konow Still Photographer
Francisco Stoll Costumer
Alejandro García Assistant Set Decoration
Sandra Flores Assistant Set Decoration
Victor Correa Best Boy Electric
Jorge Zúñiga First Assistant "C" Camera
Rocio Ceja Costumer
Patricia Cuevas Assistant Set Decoration
Mauricio Waldo Swing
Salvador 'Apache' Serrano Best Boy Grip
Peter Chrimes Key Grip
Juan Pablo Ortigosa M. Second Assistant "A" Camera
Luis David Sansans Steadicam Operator
Reyes Santamaría V. Best Boy Electric
Saul Dominguez Electrician
Rob Wood First Assistant "A" Camera
Luis Velazquez Electrician
Fernando Díaz Second Assistant "B" Camera
Katie Matheson Second Assistant "C" Camera
Marco Villavicencio Costume Assistant
Luis David Sansans Camera Operator
Juan Carlos Lazo Gaffer
Miguel A. Pacheco Grip
Arturo Mayne Costume Assistant
Jonathan Gesinski Storyboard Artist
Cesar Islas Manjarrez Camera Loader
Eduardo Flores Torres Camera Loader
Pablo Castillo Grip
Alberto Ramirez Sound Mixer
Matt Ralph Animation
Jason Chan Digital Compositor
Jeff Gomillion ADR Mixer
Neil Williamson Digital Effects Supervisor
Tom Turnbull Digital Effects Supervisor
Miguel Rivera Supervising ADR Editor
Omar Gudjonsson Digital Compositor
Tim M. Townsend Digital Compositor
Palak Krishna Murthy Sequence Lead
Evan Jacobs Visual Effects Supervisor
Luciano Larobina Sound Mixer
Frank A. Montaño Sound Re-Recording Mixer
Lisa-Marie Marrelli Compositor
Annu Gulati Digital Compositor
Tamara Stone Digital Compositor
Rubina Cokar Visual Effects Coordinator
José Manuel Aguilar Boom Operator
Derek Pippert Foley
Peter Dydo Animation
Robert Bloom Compositor
Anand Dorairaj Digital Compositor
Hubert Chan Animation
Mike Mulock Animation
Matt Glover Production Assistant
Eric A. Norris Supervising Sound Editor
Scott A. Hecker Supervising Sound Editor
Jim Su Animation
Kenny Lam Digital Compositor
Mandy Au Lighting Artist
Sarah Barber Production Assistant
Aaron Barclay Sequence Lead
James Bladon Music Editor
Chris Jenkins Sound Re-Recording Mixer
Gavin Soares Animation
Ian Britton Compositor
Avi Salem Digital Compositor
Cyril Frederick Chu Lighting Artist
Daniel Mizuguchi Sequence Lead
Luke Groves Visual Effects Coordinator
Fiona Campbell Westgate Visual Effects Producer
Barb Benoit Digital Compositor
John-John Traoré Digital Compositor
Aaron Weintraub Digital Effects Supervisor
Jesus Alvarez Boom Operator
David Thompson Digital Compositor
Michael Becki Digital Compositor
Dominic Remane Lighting Artist
Rob Del Ciancio Sequence Lead
Dennis Berardi Visual Effects Supervisor
James Simcik ADR Editor
Aisha Malik Production Assistant
Wojciech Zielinski Sequence Lead
Nestor Cruz Sanchez Cableman
Joan Rowe Foley Artist
Dan Carnegie Animation
Jason Edwardh Animation
John Watson Compositor
Sandeep Bachhe Sequence Lead
Dean St. John ADR Mixer
Ovidiu Cinazan Digital Compositor
Armando Velazquez Digital Compositor
Jesh Murthy Sequence Lead
Bill Devine ADR Mixer
Miguel Rivera Supervising Dialogue Editor
Ruben Salazar Compositor
Hojin Park Compositor
Andrew Nguyen Lead Animator
Mark Stepanek Lighting Artist
Terry Garcia Assistant Sound Editor
Sean Rowe Foley Artist
Ryan Maguire Foley Mixer
Elliot Mallon Animation
Megumi Kanazawa Compositor
Carolyn Shelby Digital Compositor
Victoria Holt Visual Effects Coordinator
Mark Herman Visual Effects Editor
Edgar Gallaga Set Production Assistant
Kym Langlie Unit Publicist
Yolanda Chavarria Post Production Accountant
Jose Luis Palomino Set Medic
Manuel Castro Set Production Assistant
Joseph Alaniz Digital Intermediate Producer
Steven McMichael Stunt Coordinator
Chris Mistorni Assistant Editor
Tristan M. Brighty Assistant Editor
Charles Taylor Armorer
Dominique Donovan Post Production Accountant
Norberto Nava Security
Layton Morrison Stunt Coordinator
Karla Bukantz Assistant Production Coordinator
Howard Baral Post Production Accountant
Tod Feuerman Additional Editor
Mauricio Ballesteros Craft Service
Christopher C. Jones Title Graphics
Rick Forsayeth Stunt Coordinator
Ryan Folsey Additional Editor
Richard Glazerman Assistant Editor
Patrick Zorer Production Executive
David Raymond Assistant Editor
Mario Olivares Security
Ben Howdeshell Assistant Editor
Liz Brandenburg Production Secretary
David Oliver Set Production Assistant
Nancy A. Flint Studio Teacher
Xavier Rodriguez Quiriarte Transportation Captain
Balo Bucio Stunt Coordinator
Andrea Gamboa Travel Coordinator
Javier Gunther Picture Car Coordinator
Michael Mintz Digital Intermediate Colorist
Carla Raygoza Production Coordinator
Sue Field Script Supervisor
Israel Pasco Script Supervisor
Yhara Mejia Travel Coordinator
Sarahi Marin Set Production Assistant
Kevin LaRosa Aerial Coordinator
Jesús Almontes Armorer
Carlos Larios Assistant Production Coordinator
Bruno Hernandez Security
Joanne Leach Stunt Double
Patrick Tatopoulos Concept Artist
José Castellanos Lighting Technician
Sharon Simms Stunt Double
Michiko Nishiwaki Stunt Double
Krista Bell Utility Stunts
Chrissy Weathersby Ball Stunt Double
Priscilla Solorzano Stunt Double
Miriam Meza Stunt Double
Nadia Hernandez Utility Stunts
Martha Alicia Utility Stunts
Paul W. S. Anderson Writer
O.J. Knighten Animal Wrangler






















ikwilfilmskijken © 2024