Demian Hernández als Sofia | |
Antar Machado als Lucas | |
Magdalena Tótoro als Clara | |
Matías Oviedo als Ignacio | |
Andrés Aliaga als Roberto | |
Antonia Zegers als Elena | |
Mercedes Mújica als Carmen | |
Gabriel Cañas als Cristobal | |
Alejandro Goic als Carlos | |
Eyal Meyer als Jaime | |
Cecilia Rainero als Julia | |
Michael Silva als Raúl | |
Luciano Jadrievich als Santiago | |
Pablo Giesen als José | |
Millantú Hilbert als Laura | |
Alejandro Garrós als Rediestesista | |
Paola Lattus als María | |
Valentina Giesen als Luciana | |
Ian Bodenhöfer als Rosas |
Sophie Mas | Producer |
Omar Zúñiga Hidalgo | Producer |
Rodrigo Teixeira | Producer |
Dominga Sotomayor | Director |
Dominga Sotomayor | Producer |
Dominga Sotomayor | Screenplay |
Catalina Marín Duarte | Editor |
Estefania Larrain | Art Direction |
Inti Briones | Director of Photography |
Julia Huberman | Sound Designer |
Daniel Pech | Producer |
Violeta Bava | Co-Producer |
Stienette Bosklopper | Co-Producer |
Inti Briones | Co-Producer |
Lisette Kelder | Co-Producer |
Mapi Koscina | Production Assistant |
Rosa Martínez Rivero | Co-Producer |
Sophie Mas | Executive Producer |
Daniel Pech | Executive Producer |
Nicolás San Martín | Associate Producer |
Alejandro Wise | Associate Producer |
Omar Zúñiga Hidalgo | Executive Producer |
Estefania Larrain | Production Design |
Felipe Criado | Costume Design |
Estefania Larrain | Costume Design |
Victor Nuñez Pavez | Makeup Department Head |
Ignacia Ilabaca | Second Assistant Director |
Juan Francisco Rosas | First Assistant Director |
Zimon Briceno | Property Master |
Fernanda Urrutia | Graphic Designer |
José E. Caldararo | Foley Artist |
Rafael Millán | Foley Recordist |
Isaac Moreno | Boom Operator |
Francisco Pedemonte | Dialogue Editor |
Jan Schermer | Sound Re-Recording Mixer |
Sebastián Sonzogni | Foley Artist |
Claudio Vargas | Sound Mixer |
Claudio Vargas | Sound Recordist |
Lucas Sousa | Digital Compositor |
Wernher Schurmann | Fight Choreographer |
Nicolás 'Pape' Bórquez | Second Assistant Camera |
María José Burgos | Focus Puller |
Ángel Luis Gómez Hernández | Assistant Camera |
Martin Bohte | Post Production Coordinator |
Luisa Cavanagh | Colorist |
Sokio | Music Supervisor |
Casandra Campos | Script Supervisor |
Miguel Machalski | Script Consultant |
Jaime Gaete | Production Assistant |
Anne-Lise Kontz | Publicist |
Marietta von Hausswolff von Baumgarten | Script Consultant |
Nathan Fischer | Thanks |