The Revenant (2015)

Western, Drama, Avontuur
The Revenant is een episch avontuur van één man over overleven en de buitengewone kracht van de menselijke geest. Diep in de Amerikaanse wildernis wordt jager Hugh Glass voor dood achtergelaten door John Fitzgerald, een onbetrouwbaar lid van zijn gezelschap. Met alleen zijn wil als wapen, begint Glass aan een meedogenloze missie. Hij moet zich een weg zien te banen door een levensgevaarlijke omgeving, en een strenge winter en onderling strijdende stammen overleven om wraak te kunnen nemen op Fitzgerald.

The Revenant Film Info

Score: 7.5/10 van 14753 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2015-12-25
Lengte: 156 Minuut / 2:36
Regisseur: Alejandro González Iñárritu
Schrijvers Alejandro González Iñárritu, Mark L. Smith.
website: http://www.therevenant.nl
Productie Studios: Monarchy Enterprises S.a.r.l., Regency Enterprises, Appian Way, CatchPlay, Anonymous Content, New Regency Pictures, Hong Kong Alpha Motion Pictures Co., M Productions, RatPac Entertainment
Productie Land: Canada, Hong Kong, Taiwan, United States of America


The Revenant Trailer


Leonardo DiCaprio
als Hugh Glass
Tom Hardy
als John Fitzgerald
Domhnall Gleeson
als Captain Andrew Henry
Will Poulter
als Jim Bridger
Forrest Goodluck
als Hawk
Duane Howard
als Elk Dog
Arthur RedCloud
als Hikuc
Melaw Nakehk'o
als Powaqa
Grace Dove
als Hugh Glass' Wife
Lukas Haas
als Jones
Paul Anderson
als Anderson
Kristoffer Joner
als Murphy
Joshua Burge
als Stubby Bill
Fabrice Adde
als Toussaint
Christopher Rosamond
als Boone
Robert Moloney
als Dave Chapman
Brendan Fletcher
als Fryman
Tyson Wood
als Weston
McCaleb Burnett
als Beckett
Vincent Leclerc
als French Trapper
Stephane Legault
als French Trapper
Emmanuel Bilodeau
als French Interpreter
Cole Vandale
als Coulter Naked Pale Trapper
Tom Guiry
als Billy Brother Trapper
Scott Olynek
als Johnnie Brother Trapper
Amelia Crow Show
als Pregnant Pawnee Woman
Peter Strand Rumpel
als Scalped Shirtless Trapper
Timothy Lyle
als Gordon in Shack
Kory Grim
als Trapper Hatchet in Back
Anthony Starlight
als Arikara Chief
Jamie Medicine Crane
als Arikara Crying Woman
Veronica Marlowe
als Arikara Crying Woman
Clarence Hoof
als Arikara Healer
Dion Little Child
als Arikara Warrior
Blake Wildcat
als Arikara Warrior
Paul Young Pine
als Arikara Warrior
Cody Big Tobacco
als Arikara Warrior
Dallas Young Pine
als Arikara Warrior
Chesley Wilson
als Arikara Elder
Michael Fraser
als Trapper Violin Player
Scott Duncan
als Trapper Violin Player
Mariah Old Shoes
als Pawnee Prostitute
Adrian Glynn McMorran
als American Soldier
Isaiah Tootoosis
als Boy Hawk
Alex Bisping
als Trapper
Chris Ippolito
als Trapper
Jeffrey Olynek
als Trapper
C. Adam Leigh
als Trapper
Kevin Corey
als Trapper
Daniel Rampanen
als Trapper
Javier Botet
als Nightmare Character
Haysam Kadri
als Doctor
Jordan Crawford
als Fort Butcher
David Rampanen
als Harp Player
Brad Carter
als Johnnie (uncredited)
Rootie J. Boyd
als Southern Trapper (uncredited)
Ray Chase
als Southern Trapper (uncredited)
Glenn Ennis
als The Bear (uncredited)
Charles Fathy
als French Trapper (voice, uncredited)
Mark Krysko
als Trapper (uncredited)
Stephen Richard Lofstrom
als French Trapper (uncredited)
T. Michael Morris
als Irish Trapper (uncredited)
Bruno Stephane
als French Trapper (voice, uncredited)
Jay Tavare
als Native American Voices (uncredited)
Michael Villar
als Southern Trapper (uncredited)
Jay Cardinal Villeneuve
als French Fur Trapper (uncredited)
Del Zamora
als Native Voices (uncredited)
Duff Zayonce
als Trapper (uncredited)
Tighe Gill
als Young Trapper (uncredited)
AJ Taylor
als Trapper (uncredited)
Steve Golin Producer
Alejandro González Iñárritu Screenplay
Alejandro González Iñárritu Director
Alejandro González Iñárritu Producer
Arnon Milchan Producer
Philip Lee Executive Producer
Francine Maisler Casting
Stephen Mirrione Editor
Emmanuel Lubezki Director of Photography
James W. Skotchdopole Producer
James W. Skotchdopole Unit Production Manager
Jack Fisk Production Design
Richard Henderson Music Editor
Kathy Driscoll Casting Associate
Isabelle Guay Supervising Art Director
Vincent Guisetti Foley Artist
Catherine Harper Foley Artist
Ryuichi Sakamoto Original Music Composer
Michael Diner Supervising Art Director
Dino Dimuro Sound Effects Editor
Lon Bender Supervising Sound Editor
Brett Ratner Executive Producer
Randy Thom Supervising Sound Editor
Randy Thom Sound Re-Recording Mixer
Jake Myers Executive Producer
David Kanter Executive Producer
Keith Redmon Producer
Kate Dowd Additional Casting
Matt Almas Best Boy Grip
Curt Sobel Music Editor
Mark L. Smith Screenplay
Michelle Allen Local Casting
Adrien Morot Special Effects Key Makeup Artist
G.W. Brown ADR Editor
Mary Parent Producer
Markus Barmettler Executive Producer
Douglas Jones Unit Production Manager
Douglas Jones Co-Producer
Doug Coleman Stunt Coordinator
Scott J. Ateah Stunt Coordinator
Chris Beach Assistant Art Director
Glenn T. Morgan ADR Editor
Dror Mohar Dialogue Editor
Bryce Dessner Additional Music
Nicolás Giacobone Co-Producer
Jacqueline West Costume Design
Laurel Bergman Art Direction
Lynn Fainchtein Music Supervisor
Joseph S. DeBeasi Music Editor
Nancy MacLeod Foley Editor
Jennifer Killoran Executive Producer
Tyler Miller Transportation Captain
Scott Robertson Co-Producer
Scott Robertson First Assistant Director
Mick Flowers Property Master
Christopher T. Welch Dialogue Editor
Paul Atkins Second Unit Cinematographer
Alexander Dinelaris Co-Producer
Robert A. Pandini Hair Department Head
Tom Barber Visual Effects Coordinator
Nicola Ryall Set Costumer
Jana MacDonald Costume Supervisor
Hamish Purdy Set Decoration
Chris Hanson Visual Effects Production Assistant
Katie Calhoon Post Production Coordinator
Jon Title Sound Designer
Geordy Sincavage Foley Artist
Mandi Dillin Location Manager
Eric A. Kohler Visual Effects Producer
Brandon Proctor Additional Sound Re-Recording Mixer
P. Scott Sakamoto Camera Operator
James Packer Executive Producer
Julie Feiner ADR Editor
Rick Owens Foley Artist
Gregg Barbanell Foley Artist
Steven A. Saltzman Music Editor
Kimberly French Still Photographer
Carolyn Bentley Set Supervisor
Blue Angus Transportation Coordinator
Jessica Clothier Script Supervisor
Harry Yoon Visual Effects Editor
John C. Stuver Dialogue Editor
Jennifer Silver Visual Effects Producer
Brian Machleit Stunt Coordinator
Larry Kemp Dialogue Editor
D. Chris Smith Sound Effects Editor
Frank A. Montaño Sound Re-Recording Mixer
Jon Taylor Sound Re-Recording Mixer
Allan Magled Visual Effects Producer
Cameron Waldbauer Special Effects Supervisor
Bill R. Dean Sound Effects Editor
Paul Hackner Dialogue Editor
Mark Larry Sound Effects Editor
Anik Seguin Visual Effects Editor
Shannon Courte Art Department Coordinator
Stacey Butterworth Wigmaker
Jim Milton Visual Effects Editor
Kathryn Blondell Hairstylist
Lorraine Jamison Unit Publicist
Hector C. Gika Sound Effects Editor
Lisa J. Levine ADR Supervisor
Laura Graham ADR Editor
Drew Locke Unit Production Manager
Terry Wilson Music Editor
Ryan Wiederkehr Visual Effects Producer
Dean Eilertson Property Master
Stephen P. Robinson Sound Effects Editor
Andrea Gard Foley Artist
Adam Kopald Sound Effects Editor
Mark Vanselow Stunt Coordinator
Ivy Agregan Visual Effects Producer
Vicki Syskakis Key Makeup Artist
Sian Grigg Makeup Artist
Brent Boates Storyboard Artist
Graham Johnston Makeup Department Head
Stewart Bradley Special Effects Coordinator
Pamela Cameron Set Costumer
Dave McMoyler Sound Effects Editor
Maiko 'Mo' Gomyo Special Effects Makeup Artist
Leff Lefferts Additional Sound Re-Recording Mixer
Michele Perrone ADR Editor
Martin Keough Gaffer
Bruce L. Brownstein Location Manager
Bruce L. Brownstein Unit Manager
Audrey Doyle Makeup Artist
Asregadoo Arundi Visual Effects Supervisor
James Rustad CG Supervisor
Michael Buck Visual Effects Editor
Richard McBride Visual Effects Supervisor
Martín Hernández Music Editor
Martín Hernández Supervising Sound Editor
Duncan Jarman Makeup Artist
Elizabeth Leslie VFX Production Coordinator
John T. Connor First Assistant Camera
Jessica Shannon Special Effects Makeup Artist
Valerie Flueger Veras Post Production Supervisor
Marie Rheinschild-Jordan Visual Effects Producer
Michael Miller ADR Mixer
Michael Punke Novel
Shane Hayes Dialogue Editor
Patrick J. Smith Assistant Editor
Gregor Tavenner First Assistant Camera
Chris Duesterdiek Production Sound Mixer
Brandi Boulet Special Effects Makeup Artist
Cameron Chapman Art Department Coordinator
Melissa Kostenbauder Casting Associate
Monique McRae Assistant Costume Designer
Sandy Dunn Seamstress
Wendy Foster Seamstress
Tannis Hegan Seamstress
Petra Wright Seamstress
Jeremy Muir Armorer
Nick Bradford Researcher
Jo-Dee Thomson Key Hair Stylist
Sharon Toohey Key Makeup Artist
Spiro Grant Second Assistant Camera
Peter Markowski Rigging Gaffer
Matt Floyd Key Rigging Grip
Scott Andrew Armstrong Rigging Grip
Matt Shumway Animation Supervisor
François Schneider CG Supervisor
Brian Chumney Dialogue Editor
Jill Christensen Production Coordinator
Frank Rinella Foley Mixer
Charles O'Shea Boom Operator
Jeff Gomillion ADR Mixer
Samantha Ellison Script Coordinator
Peter Mavromates Additional Post-Production Supervisor
Preston Cook Second Assistant Camera
John Dale Construction Foreman
Jason Smith Visual Effects Supervisor
CJ Cole Visual Effects Coordinator
Richard B. Molina First Assistant Editor
Sarah Moussaif Visual Effects Coordinator
Kraig Tytus Visual Effects Coordinator
Raphaelle Weisz Visual Effects Coordinator
Daniel Charchuk Visual Effects Coordinator
Sam Paul Toms Visual Effects Editor
Ken Wills Property Master
David Benediktson Special Effects Coordinator
Alex Martinez First Assistant Camera
Tyler Johnson Visual Effects Coordinator
Jamal McLemore Assistant Editor
Chelsea Dinsdale Assistant Editor
Scott Patten Rigging Grip
Silver Butler Third Assistant Director
Tim Fortin Transportation Captain
Candice Todesco Sound Assistant
Carole Griffin Costume Coordinator
Ryan Monro Dolly Grip
Jeremy Marks Second Assistant Director
Todd Schlopy First Assistant Camera
Ian R. C. Levine Second Assistant Camera
Eros Hoagland Still Photographer
Alex G. Scott Co-Producer
Megan Shank Second Assistant Director
Amy A. Brewster Set Decoration Buyer
Todd Hlagi Grip
Peter Nofz Visual Effects Supervisor
Alan Z. McCurdy Visual Effects Assistant Editor
Ray Garcia Key Grip
Kelsey Davidson Visual Effects Production Assistant
Leandro Estebecorena CG Supervisor
Bryce Munro Rigging Grip
Dave Kampman Grip
Alva Noto Original Music Composer
Grant McPhee Transportation Coordinator
Linda Nelson Hairstylist
Alyson Lockwood Local Casting
Scott Calderwood Assistant Set Decoration
Kim Goddard-Rains Production Coordinator
Francis Padilla Grip
Joshua A.C. Johnson Assistant Editor
Todd W. Nobles Transportation Co-Captain
Robin Mounsey Location Manager
Andrea Brown Extras Casting Assistant
Jason Nolan Location Manager
Linda Ganderton Set Decorating Coordinator
Sarah Mather Camera Loader
Colin Allen Best Boy Electric
Tim Patterson Production Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2021