True Lies (1994)

Actie, Thriller
Overdag is Harry Tasker een geheim agent, die feilloos alle spionage-technieken beheerst. Maar 's avonds is hij een brave huisman en Harry's vrouw Hellen weet niets van zijn gevaarlijke werk. In haar ogen is hij een doodeerlijke, maar saaie vertegenwoordiger in computers. Na vijftien jaar huwelijk, heeft Helen genoeg van haar leventje en stort zij zich in het avontuur.

True Lies Film Info

Score: 7.063/10 van 3825 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1994-07-15
Lengte: 141 Minuut / 2:21
Regisseur: James Cameron
Schrijvers James Cameron, Claude Zidi, Simon Michaël, Didier Kaminka.
Productie Studios: 20th Century Fox, Lightstorm Entertainment
Productie Land: United States of America


True Lies Trailer


Arnold Schwarzenegger
als Harry Tasker
Jamie Lee Curtis
als Helen Tasker
Tom Arnold
als Albert Gibson
Bill Paxton
als Simon
Tia Carrere
als Juno Skinner
Art Malik
als Salim Abu Aziz
Eliza Dushku
als Dana Tasker
Grant Heslov
als Faisil
Charlton Heston
als Spencer Trilby
Marshall Manesh
als Jamal Khaled
James Allen
als Colonel
Dieter Rauter
als Boathouse Guard
Jane Morris
als Janice
Katsy Chappell
als Allison
Crystina Wyler
als Charlene
Ofer Samra
als Yusif
Paul Barselou
als Old Guy in Bathroom
Charles A. Tamburro
als Helicopter Pilot
Jean-Claude Parachini
als Jean-Claude
Uzi Gal
als Lead Terrorist
Majed Ibrahim
als High Rise Terrorist
Armen Ksajikian
als Juno's Chauffeur
Mike Akrawi
als Jihad Cameraman
Mike Cameron
als Citation Pilot
Charles Cragin
als Samir
Louai Mardini
als Bread Van Terrorist #1
Gino Salvano
als Bread Van Terrorist #2
Scott Dotson
als Harrier Pilot
Tom Isbell
als Reporter at High Rise
John Bruno
als Custodian
Sergio Kato
als Bread Van Terrorist #3 (uncredited)
Sayed Badreya
als Arab Terrorist (uncredited)
Ray Buffer
als Police Captain (uncredited)
Max Daniels
als Bathroom Terrorist (uncredited)
Joan Quinn Eastman
als Ballroom Guest (uncredited)
Richard Givens
als Nigerian General (uncredited)
Loren Janes
als Man in Elevator (uncredited)
Lane Leavitt
als Bellhop (uncredited)
Cassidy McMillan
als Omega Agent (uncredited)
Jody Millard
als Hotel Clerk (uncredited)
Erik Parillo
als French Chef (uncredited)
Manny Perry
als Bass Player (uncredited)
Charlie Picerni
als Man in Hotel Lobby (uncredited)
Dale Resteghini
als Snow Assassin (uncredited)
William Shipman
als Office Worker (uncredited)
Matt Sigloch
als SWAT Team Leader (uncredited)
Ryken Zane
als Snowboarder (uncredited)
Mark Goldblatt Editor
Mali Finn Casting
Cindy Carr Set Decoration
James Cameron Screenplay
James Cameron Director
James Cameron Producer
Brad Fiedel Original Music Composer
David Kneupper Sound Designer
Scott Martin Gershin Sound Effects Editor
Clayton Collins Sound Editor
Robert W. Laing Art Direction
Peter Lamont Production Design
Stephanie Austin Producer
Richard A. Harris Editor
Conrad Buff IV Editor
Marlene Stewart Costume Design
Nicholas R. Allen Boom Operator
Jeff Dawn Makeup Supervisor
Bob Beher Sound Effects Editor
Sean Hood Swing
Aldric La'Auli Porter First Assistant Director
Caroline Ross Assistant Editor
Patricia Whitcher Unit Production Manager
Russell Carpenter Director of Photography
Martin Laing Assistant Art Director
Kenny Alexander Stunts
Charles Dwight Lee Assistant Art Director
Claude Zidi Screenplay
Aron Warner Production Executive
Dino DiMuro Sound Effects Editor
Jim Passon Color Timer
Joel Negron Assistant Editor
Christopher Assells Sound Effects Editor
Neil Krepela Visual Effects Supervisor
Joel Kramer Stunt Coordinator
Thomas L. Fisher Special Effects Coordinator
Jon Danniells Leadman
Peter Kent Stunt Double
Brenda McNally Additional Hairstylist
J. Michael Muro Steadicam Operator
Simon Michaël Screenplay
Rae Sanchini Executive Producer
Emily Schweber Casting Associate
Didier Kaminka Screenplay
Shirley Walker Conductor
Michael St. Hilaire Camera Operator
Brooke Breton Visual Effects Producer
Lawrence Kasanoff Executive Producer
E. J. Foerster Second Unit Director
John Bruno Senior Visual Effects Supervisor
Eric Weiler Set Dresser
Glenn R. Wilder Stunts
Glenn R. Wilder Second Unit Director
Paddy Cullen Production Supervisor
Teresa Cheng Digital Effects Producer
Teresa Cheng Digital Effects Producer
Daniel Chuba Visual Effects Producer
Tania McComas Makeup Artist
Jay Cannistraci Key Makeup Artist
Brook Yeaton Props
P. Scott Bailey Leadman
Jimmy N. Roberts Stunts
Nick Dimitri Stunts
Bob Herron Stunts
Charlie Picerni Stunts
Laura Albert Stunts
Bret Mixon Roto Supervisor
James Beshears Sound Effects Editor
Paul Richards Set Dresser
Jamie Dixon Visual Effects Supervisor
Donna Keegan Stunts
Charles Stewart Property Master
John C. Meier Stunts
Glenn T. Morgan Sound Effects Editor
Knox White Utility Sound
Dan Parada Extras Casting
Robert Shriver Executive Producer
Michael Novotny Art Direction
Kyle Cooper Title Designer
Scott Thaler Unit Production Manager
Gregg Baxter Supervising Sound Editor
Donna Smith Executive In Charge Of Production
Armen Ksajikian Musician
Mike Chambers Visual Effects Producer
Michael Condro First Assistant Camera
Lucia Mace Hairstylist
Robert Garrett Sound Effects Editor
Ellen Jacoby Casting
Lisa Lovaas Costume Supervisor
Lance Gilbert Stunts
Robin L. D'Arcy Visual Effects Producer
David L. Butler Aerial Director of Photography
Wylie Stateman Supervising Sound Editor
Miller Drake VFX Editor
David Isyomin Pyrotechnic Supervisor
John Calvin Doyle Stunt Driver
Lynne Hockney Choreographer
Jay Riddle Visual Effects Supervisor
Michele C. Vallillo Visual Effects Coordinator
Peter Michael Sullivan Sound Effects Editor
Jay B. Richardson Sound Effects Editor
Bob Beemer Sound Re-Recording Mixer
Steve M. Davison Stunts
Randy Kelley Sound Effects Editor
Karen E. Goulekas Smoke Artist
Patrick J. Foley Dialogue Editor
Leslie Huntley Visual Effects Producer
Ray Fisher Set Dresser
Kenneth Karman Music Editor
Joe Viskocil Pyrotechnic Supervisor
Laura Buff Visual Effects Producer
Sharron Reynolds-Enriquez Script Supervisor
Jenny Fulle Visual Effects Producer
Joseph Hodges Set Designer
Lloyd Moriarity Key Grip
Pete Romano Underwater Camera
Michael Minkler Sound Re-Recording Mixer
Zade Rosenthal Still Photographer
Rickley W. Dumm Assistant Sound Editor
William D. McLane Greensman
Richard Dwan Jr. Dialogue Editor
Anthony Lattanzio Construction Coordinator
Carol Flaisher Location Manager
Rebecca Marie Animation
Chris Jargo ADR Editor
Mark Lanza Sound Effects Editor
Willy Allen Foley Editor
Peter Tothpal Key Hair Stylist
Marina Marit Costumer
Lauren Alexandra Ritchie Visual Effects Coordinator
Lauren Alexandra Ritchie Post Production Coordinator
Gene Warren Jr. Visual Effects Supervisor
Shannon Leigh Olds Assistant Editor
Bill Voigtlander ADR Editor
Julia Gibson Visual Effects Producer
Jammie Friday Digital Compositor
Pedro Barquin Greensman
Butch McCarthy Propmaker
Jacques Stroweis Digital Effects Supervisor
Brent Boates Storyboard
Douglas Greenfield Dolby Consultant
Crystal Dowd Visual Effects Coordinator
Allen Cappuccilli Visual Effects Editor
Allen Cappuccilli VFX Editor
Brian Smyj Stunts
Brad Kuehn Visual Effects Supervisor
Sean Dever Animation
Chuck Picerni Jr. Stunts
José Ignacio Álvarez Carpenter
Kevin Lingenfelser VFX Artist
Candace Lewis Digital Compositor
Martine Tomczyk Digital Compositor
Robert Batha First Assistant Sound Editor
Kevin Andrew Smith Systems Administrators & Support
Jason Dowdeswell Visual Effects Technical Director
Ellen Somers Head of Production
Philip D. Morrill Assistant Sound Editor
Lane Leavitt Stunts
Manny Perry Stunts
Pamela Easley Associate Producer
Aaron Dem VFX Production Coordinator
Aaron Dem Production Coordinator
Linda Boykin-Williams Makeup Artist
Fran Allgood Set Costumer
Randy Gerston Music Supervisor
Sharon Kalb Makeup Artist
Emmet Kane Pyrotechnician
Chrisi Karvonides-Dushenko Assistant Costume Designer
Lee Orloff Sound Mixer
Dan Muscarella Color Timer
Stephen P. Durante Set Dresser
Patty von Arx Music Editor
Allan K. Rosen Supervising Music Editor
Rick A. West Chief Lighting Technician
Cherie Tamai Assistant Sound Editor
Gary L. King Special Effects Assistant
Susannah Brengel Production Accountant
James Ashwill Foley Mixer
Tim Boyle Scoring Mixer
Kenny Endoso Stunts
Todd Egan Assistant Sound Editor
Mimi Abers Digital Compositor
John Rotondi Sound Engineer
Rome Duval Carpenter
Clarinda Wong Assistant Editor
Chris Santini Construction Foreman
Paula Kelly Makeup Artist
Tom Cranham Production Illustrator
Patrick Burn Assistant Location Manager
R. Russell Smith Additional Sound Re-Recording Mixer
Troy Gilbert Stunts
Harry Lu Weapons Master
Marie Nashold Set Medic
Jane Kass Assistant Editor
Brian A. Pitts Rigging Grip
Kirk Bloomberg Second Assistant Camera
Teri Anne Kopp Art Department Coordinator
Craig S. Jaeger Sound Effects Editor
J. Michael Haynie First Assistant Director
Peter Damien Propmaker
William Les Collins Construction Coordinator
Kieran Woo Production Controller
Mary Nelson-Duerrstein Negative Cutter
Amie McCarthy Winn Assistant Property Master
David Ticotin Second Second Assistant Director
Hugh McCallum Additional Grip
Rich King Extras Casting
Bill Rea Assistant Art Director
Marty Jedlicka Second Assistant Director
Robb W. Ward Construction Coordinator
Michael Karp Visual Effects Camera
Feliciano di Giorgio Digital Compositor
William Buckingham III Grip
Jim C. Johnson Set Dresser
Richard F. Anderson Set Dresser
Donald R. Casella Transportation Coordinator
Josh Margolies Visual Effects Assistant Editor
Robert Hutchins Pyrotechnician
Kai Blomberg Set Dresser
Karin Joy Visual Effects Coordinator
Fred Raimondi Digital Compositor
Jack Reeves Scenic Artist
Mike Brooks Propmaker
Doug Chartier Dolly Grip
Marce Sterner Location Scout
Dean F. Janik Painter
Monty Shook Sculptor
Joseph Calta Standby Painter
Bobby Enriquez Driver
Amy La Licata Loader
Price Pethel Post Production Supervisor
Michael Salven Key Set Production Assistant
Rick Bozeat Sound Recordist
Kathleen Conway Stand In
Peter Farson Supervising Animator
Barb Meier Technical Supervisor
Charles May II Video Assist Operator
Robert Neville Best Boy Electric
John L. Dardis Electrician
Lisa Aycock Digital Compositor
Gil Gagnon Visual Effects Coordinator
Jennifer Lee Scheer Visual Effects Coordinator
Nelson Cabrera Visual Effects
Dane Picard Visual Effects Technical Director
Frank Rogers Makeup Artist
Raffaella Filipponi Smoke Artist
Marc Rubone Digital Compositor
Leo Rijn Sculptor
Jon Aghassian Data Wrangler
Mark R. Jackson First Assistant Camera
Kimberly Skyrme Extras Casting
Amie Slate Animation
Mark Ormandy Sound
Suzanne Smith Visual Effects
Gerald McClung Modeling
Marc Toscano Visual Effects Technical Director
Glenn Forbes Assistant Property Master
Jane B. Johnson Set Dresser
Stephen Sobisky Project Manager
Scott Ross General Manager
Howell Caldwell Second Second Assistant Director
Rick Fleishman Music Coordinator
Aliza Corson Chameides Animation
Stacy Layne Kramer Assistant Accountant
Alan S. Reynolds Scenic Artist
Eugene B. Kerry Best Boy Grip
Tom Numbers Key Costumer
John Patteson Assistant Property Master
Thomas Conroy Graphic Designer
Jeanna Crawford Special Effects Technician
Scott Hering Assistant Camera
Nigel Arscott Location Assistant
Peter Kelley Dialogue Coach
John R. Hansen Payroll Accountant
Jeff Senour Pilot
Trish Minnich Production Assistant
Tim Scannell Rotoscoping Artist
Curtis Carlin On Set Props
Karin Roffman Trainee Production Coordinator
Nancy Townsend Trainee Production Coordinator
Athonia Cappelli Sound
Allen Lafferty Propmaker
Renée Tymn Visual Effects Lineup
Greg Hall Set Costumer
Nadia Saah Assistant Set Decoration
Christopher Roda Visual Effects Technical Director






















ikwilfilmskijken © 2024