Zootropolis (2016)

Animatie, Avontuur, Familie, Komedie
Zootropolis is een stad als geen ander, een moderne wereld met alleen dieren. De stad bestaat uit verschillende wijken zoals de chique Sahara Square en het ijskoude Tundratown. Het is een mengelmoes van dieren uit verschillende omgevingen die samenleven. Het maakt niet uit wie of wat je bent, van de grootste olifant tot de kleinste spitsmuis. Maar wanneer de optimistische officier Judy Hopps zich aansluit bij de politie, ontdekt ze dat het niet zo makkelijk is als eerste konijn bij het politiekorps vol grote, stoere dieren. Vastberaden om zichzelf te bewijzen, grijpt ze de kans aan om een zaak op te lossen. Zelfs als dat betekent dat ze moet samenwerken met de welbespraakte, sluwe vos Nick Wilde om het mysterie op te lossen.

Zootropolis Film Info

Score: 7.7/10 van 11925 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2016-02-11
Lengte: 109 Minuut / 1:49
Regisseurs: Byron Howard, Rich Moore.
Schrijvers Phil Johnston, Jared Bush.
website: http://movies.disney.com/zootopia
Productie Studios: Walt Disney Animation Studios, Walt Disney Pictures
Productie Land: United States of America


Zootropolis Trailer


Ginnifer Goodwin
als Judy Hopps (voice)
Jason Bateman
als Nick Wilde (voice)
Idris Elba
als Chief Bogo (voice)
Jenny Slate
als Assistant Mayor Dawn Bellwether (voice)
Nate Torrence
als Officer Benjamin Clawhauser (voice)
Bonnie Hunt
als Bonnie Hopps (voice)
Don Lake
als Stu Hopps (voice)
Tommy Chong
als Yax (voice)
J.K. Simmons
als Mayor Leodore Lionheart (voice)
Octavia Spencer
als Mrs. Otterton (voice)
Alan Tudyk
als Duke Weaselton (voice)
Shakira
als Gazelle (voice)
Raymond S. Persi
als Flash (voice)
Della Saba
als Young Hopps (voice)
Maurice LaMarche
als Mr. Big (voice)
Phil Johnston
als Gideon Grey (voice)
Fuschia!
als Drill Sergeant (voice)
John DiMaggio
als Jerry Jumbeaux Jr. (voice)
Katie Lowes
als Dr. Madge Honey Badger (voice)
Gita Reddy
als Nangi (voice)
Jesse Corti
als Mr. Manchas (voice)
Tom Lister Jr.
als Finnick (voice)
Josh Dallas
als Frantic Pig (voice)
Leah Latham
als Fru Fru (voice)
Rich Moore
als Doug (voice)
Kath Soucie
als Young Nick (voice)
Peter Mansbridge
als Peter Moosebridge (voice)
Byron Howard
als Bucky Oryx-Antlerson / Travis (voice)
Jared Bush
als Pronk Oryx-Antlerson (voice)
Mark Rhino Smith
als Officer McHorn (voice)
Josie Trinidad
als Landlady (voice)
John Lavelle
als Mouse Foreman (voice)
Kristen Bell
als Priscilla (voice)
Evelyn Wilson Bresee
als Additional Voices (voice)
Hewitt Bush
als Additional Voices (voice)
Jill Cordes
als Additional Voices (voice)
Madeleine Curry
als Sharla / Gareth / Hippo kid (voice)
Terri Douglas
als Additional Voices (voice)
Melissa Goodwin Shepherd
als Angry Mouse (voice)
Zach King
als Guard Wolf / Additional Voices (voice)
Dave Kohut
als Additional Voices (voice)
Jeremy Milton
als Additional Voices (voice)
Pace Paulsen
als Additional Voices (voice)
Fabienne Rawley
als Additional Voices (voice)
Bradford Simonsen
als Additional Voices (voice)
Claire K. Smith
als Additional Voices (voice)
Jackson Stein
als Additional Voices (voice)
David A. Thibodeau
als Additional Voices (voice)
Hannah G. Williams
als Additional Voices (voice)
Daveed Diggs
als Parlez-Vous Rap
John Lasseter Executive Producer
Peter DeSève Visual Development
Michael Giacchino Original Music Composer
Stephen M. Davis Music Editor
Daniel Laurie ADR Supervisor
Lynn Sable First Assistant Sound Editor
Joel Iwataki Scoring Mixer
Tim Simonec Orchestrator
Fabienne Rawley Editor
Scott Curtis Foley
Jim Reardon Story
Clark Spencer Producer
Byron Howard Director
Byron Howard Story
David E. Fluhr Sound Re-Recording Mixer
Greg Whipple Musician
Bradford Simonsen Associate Producer
Jamie Sparer Roberts Casting
Andrew Edward Harkness Visual Development
Rich Moore Director
Rich Moore Story
Terri Douglas ADR Voice Casting
Andrew Lawson Animation
Joaquin Baldwin Layout
Phil Johnston Screenplay
Phil Johnston Story
Monica Lago-Kaytis Associate Producer
Jeremy Milton Editor
Tyler J. Kupferer Layout
Shaofu Zhang Animation
Cameron Patrick Musician
John Roesch Foley
Alexandre Cazals Lighting Artist
Jennifer Lee Story
Manuel Arenas Visual Development
Ellen Poon Lighting Artist
David Lisbe Animation
Zach Parrish Animation
Matthias Lechner Art Direction
Jared Bush Screenplay
Jared Bush Story
Jared Bush Co-Director
Eric Bradley Musician
Tucker Gilmore Production Supervisor
Earl Ghaffari Music Editor
Chris Capel Animation
Lee Gilmore Sound Effects Editor
Addison Teague Sound Designer
Addison Teague Supervising Sound Editor
Willard Overstreet Foley Editor
Jeremy Bowker Sound Effects Editor
Alyson Dee Moore Foley
Gabriel Guy Sound Re-Recording Mixer
Phil Hadaway ADR & Dubbing
Jack Whittaker Sound Effects Editor
Steve Schatz Mix Technician
Diana J. Zeng Lighting Supervisor
Serge Sretschinsky Supervising Technical Director
Josie Trinidad Story
Armand Serrano Visual Development
Bert Klein Animation
Anthony DeRosa Animation
James Finn Visual Development
Rick Moore Layout
Rick Moore Visual Development
Matsune Suzuki Layout
Kendra Vander Vliet Layout
Brian Menz Animation
Gregory Smith Technical Supervisor
Kevin MacLean Animation
Mitja Rabar Animation
Vitor Vilela Animation
Jeff Williams Animation
Mike Navarro Creature Technical Director
Robert Elhai Orchestrator
Valentín Amador Animation
Shiyoon Kim Visual Development
Jeremy Spears Storyboard Designer
Mary Jo Lang Foley
Mario Furmanczyk Animation
Lee Hyun-min Animation
Cymbre Walk Casting Associate
Stephen Null Lighting Artist
Chris Patrick O'Connell Modeling
Florian Perret Modeling
Osiris Pérez Technical Supervisor
Dave Hardin Animation
Andrew Jennings Technical Supervisor
Morgan R. Kelly Animation
Dave K. Komorowski Art Department Coordinator
Maia Neubig Technical Supervisor
Navin Pinto Technical Supervisor
Eric Provan Modeling
Nicklas Puetz Technical Supervisor
John Wong Animation
Olun Riley Lighting Artist
Jim Martin Visual Development
Punn Wiantrakoon Modeling
Jeff Kryka Orchestrator
Norman Ludwin Musician
Bérénice Robinson Executive In Charge Of Post Production
James E. Hasman Animation Supervisor
Christopher Kracker Production Supervisor
Leah Latham Production Supervisor
Dominick Certo Temp Music Editor
Christopher Flick Foley Editor
David Goetz Production Design
Andrea Datzman Lyricist
Jacob Frey Animation
Ronni Brown Foley
Alexander Snow Animation
Kimberly W. Keech Visual Effects Technical Director
Brian Leach Lighting Director
Ernest J. Petti Technical Supervisor
Chris Springfield Lighting Artist
Justin Cram Visual Development
Scott Watanabe Visual Development
Cory Rocco Florimonte Layout
Allen Blaisdell Layout
Terry Moews Layout
Wally Schaab Lighting Artist
David Wainstain Layout
Eliot Milbourn Digital Intermediate
Sarah Kambara Animation Production Assistant
Michael Kiely Animation
Lindsey St. Pierre Layout
Daveed Diggs Music
Jennifer Hager Animation Supervisor
Sarah Raoufpur Casting Assistant
Rob Engle Lighting Artist
Chris Chae Sound Recordist
Kelly Eisert Production Supervisor
Stephanie Hachem Production Supervisor
Ruth Strother Production Supervisor
Doug Bennett Animation
Renato Dos Anjos Animation Manager
Mark Mitchell Animation
Wayne Unten Animation
Mac George Visual Development
Darrin Butters Animation
Youngjae Choi Animation
Christopher Cordingley Animation
Chadd Ferron Animation
Jason Herschaft Animation
Scott Kersavage Visual Effects Supervisor
Nathan Warner Director of Photography
Jacob Riehle Supervising Dialogue Editor
Andrew Synowiec Musician
Borja Montoro Visual Development
Jongo Lighting Artist
Lauren Albers Lighting Supervisor
Jenny Bettis Script Supervisor
Heather Blodget Supervisor of Production Resources
Holly E. Bratton Production Supervisor
Nathan Curtis Lighting Supervisor
Jeff Chasin Production Manager
Kelly Feeg Production Supervisor
Jennifer Gandrup Visual Development
Jennifer Gandrup Set Production Assistant
Nathan Massmann Production Supervisor
Albert Ramirez Production Supervisor
Debbie G. Yu Production Supervisor
Nicholas Russell Production Supervisor
David Okey Post Production Supervisor
David Okey Production Supervisor
Brett M. Albert Visual Development
Chris Hubbard Storyboard Designer
Nick Orsi Visual Development
Steve Bedaux Sound Recordist
Edgar Meza Sound Engineer
Steve Morris Sound Engineer
Carrie Perry Schedule Coordinator
Scott Levine Sound Engineer
Jason MacLeod Lighting Artist
Logan Gloor Lighting Artist
Yezi Xue Lighting Artist
Elizabeth Willy Lighting Artist
Ka Yaw Tan Lighting Artist
Heekyung Shin Lighting Artist
Alex Nijmeh Lighting Supervisor
Chadwick Orr Lighting Artist
Jorge Obregon Lighting Artist
Derek Nelson Lighting Artist
Jonathan Navarro Lighting Artist
Sarah Moore Lighting Artist
Kévin Monnier Lighting Artist
Angela McBride Lighting Artist
Roger Lee Lighting Artist
Kelly Kin Lighting Artist
Jeff Gipson Lighting Artist
Kaori Doi Lighting Artist
Justin Dobies Lighting Artist
Ryan DeYoung Lighting Artist
Gregory Culp Lighting Artist
Iveth Bueno Lighting Artist
Mary Howie Animation Production Assistant
Nathan Engelhardt Animation Supervisor
Kira Lehtomaki Animation Supervisor
Chad Sellers Animation Supervisor
Robert Christian Huth Animation Supervisor
Ricky Arietta Software Engineer
Alberto Abril Animation
Abraham Aguilar Animation
Manuel Aparicio Animation
Tony Bonilla Animation
Tony Chau Animation
Andrew Chesworth Animation
Shawn Clark Animation
Trent Correy Animation
Patrick Danaher Animation
Marat Davletshin Animation
Riannon Delanoy Animation
Daniel Edwards Animation
Jeffrey Engel Animation
Isaak Fernandez Animation
Jason Figliozzi Animation
Andrew Ford Animation
Michael Franceschi Animation
Derek Friesenborg Animation
Jorge Garcia Animation
Daniel Gonzales Animation
Ryan Hobbiebrunken Animation
Darrell W. Johnson Animation
Mike Klim Animation
Jackie Koehler Animation
Kelly McClanahan Animation
Matthew Meyer Animation
Prothais Nicolas Animation
Ryan Page Animation
Daniel Martín Peixe Animation
Bobby Pontillas Animation
Svetla Radivoeva Animation
Joel Reid Animation
Brian D. Scott Animation
Benson Shum Animation
Justin Sklar Animation
Josh Slice Animation
David Stodolny Animation
Wes Storhoff Animation
Philip To Animation
Amanda Wagner Animation
Justin Weber Animation
Geoff Wheeler Animation
Mark Williams Animation
Michael Woodside Animation
Nara Youn Animation
Allen Ostergar Animation
Jorge Ruiz Animation
Minor Gaytan Animation
Adam DesCombes Assistant Editor
Sergi Caballer Character Modelling Supervisor
Cory Loftis Character Designer
Ricardo Nadu Creature Technical Director
Jesus Canal Creature Technical Director
Theresa Latzko Creature Technical Director
Esther Trilsch Creature Technical Director
Iker J. de los Mozos Creature Technical Director
Erik Eulen Creature Technical Director
Christopher Evart Creature Technical Director
William D. Kastak Creature Technical Director
Hubert Leo Creature Technical Director
Peter Megow Creature Technical Director
Scott Peters Creature Technical Director
Jason M. Robinson Creature Technical Director
Mary Twohig Creature Technical Director
Mitchell Counsell Creature Technical Director
Luis San Juan Pallares Creature Technical Director
Tomas Costanza Additional Music
Elise Aliberti Development Manager
Oren Peleg Development Manager
Felicity Trevino Development Manager
Scott Hummel Development Manager
Gabriel Stewart Digital Intermediate
Cristian Moras Lighting Artist
Cristian Moras Digital Compositors
Vijoy Gaddipati Visual Effects Technical Director
James DeValera Mansfield Visual Effects Designer
Mary Meacham Opening/Ending Animation
Michael Guttman Layout
Tom Body Finance
Frank William Knittel Finance
Linda Y. Matsuoka Finance
John Wheeler First Assistant Editor
Diane Howard Publicist
Blair Bradley Layout
Blair Bradley Lighting Coordinator
Jahkeeli Garnett Layout
Juan E. Hernandez Layout
Kevin Lee Layout
Matt Lee Layout
Troy Griffin Layout
Michael Talarico Layout
Tamara Alejandra Faralla Layout
Amol Sathe Lighting Supervisor
Mark Siegel Lighting Supervisor
Gina Warr Lighting Supervisor
Chika Saito Modeling
Irene Matar Modeling
Karl Vincent Musician
Mark LeVang Musician
Jeff Bunnell Musician
Katie Amanek Other
Mark Gasbarro Musician
Brian Estrada Post-Production Manager
Mariel Song Animation Production Assistant
Nicholas Ellingsworth Animation Department Coordinator
David A. Thibodeau Production Coordinator
Derek Manzella Production Coordinator
Cameron Stephens Production Coordinator
David J. Suroviec Rigging Supervisor
Rik Bomberger Systems Administrators & Support
Thomas Greer Systems Administrators & Support
Steven Seed Systems Administrators & Support
Galen Muir Systems Administrators & Support
Kate Kirby-O'Connell Simulation & Effects Artist
Monique Donnelly Musician
Vangie Gunn Musician
Royce Reynolds Musician
Patrick Kelly Software Engineer
Meghan Gillet Software Engineer
Garret Sakura Software Engineer
Joanna Zeta Software Engineer
Ralf Habel Software Engineer
Peter Kutz Software Engineer
Katie Tucker-Fico Stereoscopic Coordinator
John Ripa Leadman
Marc Smith Leadman
Kevin C. Constantine Systems Administrators & Support
Kimberly M. Rios Systems Administrators & Support
Jay D. Hilliard Systems Administrators & Support
Tony Chai Visual Effects Technical Director
Dexter Cheng Visual Effects Technical Director
Gabriela Hernandez Visual Effects Technical Director
Brandon Lee Jarratt Visual Effects Technical Director
Lauralea Otis Visual Effects Technical Director
Abraham Franklin Tseng Visual Effects Technical Director
Sara Drakeley Visual Effects Technical Director
Christopher Otto Gallagher Visual Effects Technical Director
Rebecca Vallera-Thompson Visual Effects Technical Director
Nadim Sinno Visual Effects Technical Director
Natt Mintrasak Visual Effects Technical Director
Norman Moses Joseph Visual Effects Technical Director
Stella Hsin-Huei Cheng Visual Effects Technical Director
Gisel A. Calvo Systems Administrators & Support
Carlos C. Estiandan Systems Administrators & Support
Annamarie Fuchs Systems Administrators & Support
Michael M. Fukumoto Systems Administrators & Support
Amindra Jayasinghe Systems Administrators & Support
Teal Owyang Systems Administrators & Support
Michael J. Dobson Systems Administrators & Support
Jessica Kain Systems Administrators & Support
Kevin P. Nolte Systems Administrators & Support
Tommy Holmes Temp Music Editor
Claudia Chung Visual Effects






















ikwilfilmskijken © 2020