Avengers: Age of Ultron (2015)

Actie, Avontuur, Sciencefiction
The Avengers, een buitengewoon team van superhelden bestaande uit Iron Man, Incredible Hulk, Black Widow, Thor, Hawkeye en Captain America komen opnieuw samen om de strijd aan te binden tegen Ultron, een intelligente robot.

Avengers: Age of Ultron Film Info

Score: 7.273/10 van 22199 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2015-04-22
Lengte: 142 Minuut / 2:22
Regisseur: Joss Whedon
Productie Studio: Marvel Studios
Productie Land: United States of America


Avengers: Age of Ultron Trailer


Robert Downey Jr.
als Tony Stark / Iron Man
Chris Hemsworth
als Thor Odinson
Mark Ruffalo
als Bruce Banner / Hulk
Chris Evans
als Steve Rogers / Captain America
Scarlett Johansson
als Natasha Romanoff / Black Widow
Jeremy Renner
als Clint Barton / Hawkeye
James Spader
als Ultron (voice)
Paul Bettany
als Jarvis / Vision
Elizabeth Olsen
als Wanda Maximoff / Scarlet Witch
Aaron Taylor-Johnson
als Pietro Maximoff / Quicksilver
Samuel L. Jackson
als Nick Fury
Don Cheadle
als James 'Rhodey' Rhodes / War Machine
Cobie Smulders
als Maria Hill
Anthony Mackie
als Sam Wilson / The Falcon
Hayley Atwell
als Peggy Carter
Idris Elba
als Heimdall
Linda Cardellini
als Laura Barton
Stellan Skarsgård
als Erik Selvig
Claudia Kim
als Dr. Helen Cho
Thomas Kretschmann
als Baron Wolfgang von Strucker
Andy Serkis
als Ulysses Klaue
Julie Delpy
als Madame B
Stan Lee
als Stan Lee
Henry Goodman
als Dr. List
Chris Luca
als Fortress Soldier
Brian Schaeffer
als Strucker Mercenary
Dominique Provost-Chalkley
als Zrinka
Isaac Andrews
als Costel
Gareth Kieran Jones
als Sokovian Acid Student
Chan Woo Lim
als Dr. Cho's Assistant
Minhee Yeo
als Dr. Cho's Assistant
Bentley Kalu
als Klaue's Mercenary
Julian Bleach
als Ballet Instructor
Christopher Beasley
als Johannesburg Cop
Vuyo Dabula
als Johannesburg Cop
Nondumiso Tembe
als Johannesburg Driver
Kabelo Thai
als Johannesburg Onlooker
Lele Ledwaba
als Johannesburg Onlooker
Mandla Gaduka
als Johannesburg Onlooker
Harriet Manamela
als Johannesburg Onlooker
Beulah Hashe
als Johannesburg Onlooker
Musca Kumalo
als Johannesburg Onlooker
Mathapelo September
als Johannesburg Onlooker
Antony Acheampong
als Johannesburg Elevator Passenger
Chioma Anyanwu
als Johannesburg Elevator Passenger
Ben Sakamoto
als Cooper Barton
Imogen Poynton
als Lila Barton
Isabella Poynton
als Lila Barton
Ingvild Deila
als World Hub Tech
Sunny Yeo
als Korean Train Passenger
Namju Go
als Korean Train Passenger
Mina Kweon
als Korean Train Passenger
Earl T. Kim
als Korean Train Passenger
Arthur Lee
als Korean Train Passenger
Verity Hewlett
als Sokovian Family
Michael Matovski
als Sokovian Family
Alma Noce
als Sokovian Family
Riccardo Richetta
als Sokovian Family
Constanza Ruff
als Sokovian Woman
Monty Mclaren-Clark
als Tub Family Child
Julia Krynke
als Sokovian Driver
Tony Christian
als Sokovian SUV Driver
Ian Kay
als Sokovian SUV Passenger
Barry Aird
als Sokovian Police Captain
Aaron Himelstein
als Specialist Cameron Klein
Kerry Condon
als Friday (voice)
Jaiden Stafford
als Nathaniel Pietro Barton
Josh Brolin
als Thanos (uncredited)
Robert J. Fraser
als Youth (uncredited)
Lou Ferrigno
als Hulk (voice) (uncredited)
Zakk Pierce
als Sokovian Boy (uncredited)
Danny Elfman Original Music Composer
Hayao Miyazaki Thanks
Christopher Boyes Supervising Sound Editor
Christopher Boyes Sound Re-Recording Mixer
Sarah Halley Finn Casting
Christine Beveridge Hair Designer
Brian Tyler Original Music Composer
Stan Lee Executive Producer
Stan Lee Comic Book
Kevin Feige Producer
Dee Selby Foley Editor
Richard Roberts Set Decoration
Patricia Whitcher Executive Producer
Greg Powell Stunt Coordinator
Lucy Allen Stunts
Jeremy Woodhead Hair Designer
Joss Whedon Director
Joss Whedon Writer
Alexandra Byrne Costume Design
Nina Fallon Visual Effects Producer
Jeffrey Ford Editor
Ben Davis Director of Photography
Jack Kirby Characters
Jack Kirby Comic Book
Jon Favreau Executive Producer
Joe Simon Characters
Arvo Pärt Additional Soundtrack
Charles Wood Production Design
Chris Palermo Stunt Driver
Louis D'Esposito Executive Producer
Alan Fine Executive Producer
David Maisel Thanks
Victoria Alonso Executive Producer
Jeremy Latcham Executive Producer
Lee Ji-seung Line Producer
Allan A. Apone Makeup Artist
Michael Swan Additional Photography
Ron Ames Visual Effects Producer
Hal Couzens Visual Effects Producer
Michael Lum Lead Animator
Giorgio Gregorini Hairstylist
Teo Lee Assistant Camera
Mike Stallion Art Direction
Tariq Anam Khan Production Supervisor
Reg Poerscout-Edgerton Casting
Lisa Lassek Editor
Nicholas Simon Line Producer
Oli van der Vijver Standby Art Director
Tamara Hunter Casting Associate
Ray Chan Supervising Art Director
Mitchell Bell Co-Producer
BJ McDonnell Steadicam Operator
Bryan Andrews Storyboard Artist
David Acord Sound Designer
Kim Jin-hee Visual Effects Production Manager
Jonathan Cheetham Compositing Supervisor
Matt Wynne Assistant Art Director
Heidi McQueen-Prentice Costume Assistant
Dan Grace Costume Supervisor
Thomas Brown Art Direction
Jordan Crockett Art Direction
Mark Swain Art Direction
Lora Hirschberg Sound Re-Recording Mixer
John Blake Makeup Artist
Phil Sims Art Direction
Barry Gibbs Property Master
Francis Poirier Sculptor
Terry Royce Swing
Kerstin Kensy Visual Effects Producer
Gary Jopling Assistant Art Director
Paula Casarin Script Supervisor
Kate Morath Boom Operator
Paul Norris Digital Compositor
Sheona Mitchley Set Decoration
Florian Gellinger Visual Effects Supervisor
Jonathan Weber Compositing Supervisor
Frank E. Eulner Supervising Sound Editor
Matthew Hartman Dialogue Editor
Lily Shapiro Visual Effects Producer
Daniel S. Kaminsky Associate Producer
Sarah Swick Visual Effects Producer
Richard Sale Assistant Costume Designer
Sophie Tarver Props
Matthew Schmidt Associate Editor
Gabriele Gregorini Hairstylist
Federico Carretti Makeup Artist
Ilona Blyth Visual Effects Coordinator
Natasha Anne Francis Visual Effects Producer
Marshall Winn Dialogue Editor
Robert J. Dugdale Painter
Lizzie Pritchard Script Supervisor
Alessandro Cioffi Visual Effects Supervisor
Olcun Tan Visual Effects Supervisor
Jay Maidment Still Photographer
Paul Butterworth Visual Effects Supervisor
Nigel Denton-Howes Visual Effects Supervisor
Simon Carr Visual Effects Supervisor
Jim Barr Assistant Art Director
Oliver Goodier Assistant Art Director
Matthew Robinson Art Direction
David Chrastka Sound Effects Editor
Allison Paul Visual Effects Producer
Katherine Renee Jones Visual Effects Supervisor
Jennifer Silver Visual Effects Producer
Dan Blacklock Set Costumer
John Gamble Second Unit Director of Photography
Julian Morson Steadicam Operator
Sam Renton Camera Operator
Trent Claus Visual Effects Supervisor
Rocco Passionino Visual Effects Supervisor
Clive Jackson Camera Operator
Tim LeDoux Visual Effects Supervisor
Jason Sanford Visual Effects Producer
Allan Magled Visual Effects Producer
Neil Fingleton Stunts
George McCarthy Visual Effects Editor
Edson Williams Compositing Supervisor
Michael Harden Visual Effects Editor
Stephen Lawes Compositing Supervisor
Ian Whiteford Greensman
Chad Wiebe Visual Effects Supervisor
Joel Thompson Visual Effects Editor
Jeremy Braben Aerial Director of Photography
Pauline Burns Visual Effects Production Manager
Francesca Jaynes Choreographer
Alex Rouse Wigmaker
Abhishek Chauhan Visual Effects Editor
Arvind Chaurasiya Visual Effects Editor
Omkar Iyer Visual Effects Editor
Robert Duncan Visual Effects Supervisor
Cameron Sharp Visual Effects Editor
Askia Won-Ling Jacob Costumer
Jennifer Mizener Visual Effects Coordinator
Mike Valentine Underwater Camera
Steve Griffith Visual Effects Producer
Leonardo Beltrame Best Boy Electric
Christopher Townsend Visual Effects Supervisor
Emma McCleave First Assistant Editor
Andy Taylor Visual Effects Producer
Nicholas Roche-Gordon Key Costumer
Patrick O'Connor Assistant Art Director
Jason Bath Visual Effects Producer
Warren Evans Rigging Gaffer
Maurizio Torti Key Costumer
Paula Price Makeup & Hair
Nik Williams Prosthetic Supervisor
Chris O'Connell Compositors
Markus Degen Visual Effects Supervisor
David Smith Gaffer
Marc Chu Animation Supervisor
Erik De Boer Animation Supervisor
Tommy Aagaard First Assistant Editor
Nadav Ehrlich Animation Supervisor
Raine Edwards Key Makeup Artist
Ryan Stafford Visual Effects Producer
Evan Jacobs Stereoscopic Supervisor
Sam Lane Visual Effects Editor
Emma Harding Costume Assistant
Mannie Ferreira Camera Operator
Steve McLeod Visual Effects Editor
Zoe Tahir Hairstylist
Gary Summers Sound Re-Recording Mixer
John Mahaffie Second Unit Director
Mark Moriarty Camera Operator
Stefan Stankowski Camera Operator
Navarutt Roongaroon Script Supervisor
Chris Anderson Visual Effects Producer
Dusan Strugar Visual Effects Producer
Cathy Doubleday Script Supervisor
Sarah Shepherd Dialect Coach
Lori Grabowski Script Supervisor
Stephen Enticott Animation Supervisor
Kim Breece Art Department Coordinator
Lexie Busby Visual Effects Coordinator
Tristan Connors Modelling Supervisor
Mathieu Dimuro Lead Animator
Brian N. Bentley Compositors
Dhirendra Chhatpar Stereoscopic Editor
Anthony Rizzo Animation
Flora Moody Makeup & Hair
Leonard F.W. Green Visual Effects
Ken McGaugh Visual Effects Supervisor
Katy Wood ADR Supervisor
Christian Liliedahl Senior Animator
Robb Crafer Prosthetic Makeup Artist
Daniel Matley Visual Effects Producer
Chris Lentz Senior Animator
Jessica Amber Hurst Creature Technical Director
Rob Meyers Senior Generalist
Natapon Huangsakuncharoen Creature Technical Director
John M. Levin Layout Supervisor
Loulia Sheppard Hairstylist
Jamie Hallett Visual Effects Supervisor
Paul Dennis Set Dresser
Luca Vannella Hair Designer
David Rouxel 2D Sequence Supervisor
Philippe Rebours Visual Effects Supervisor
Maura Hogan Visual Effects Editor
Richard Roles Aerial Camera
Domenico Sica Art Direction
Chris 'Flimsy' Howes Set Decoration
Stefano De Nardis Costume Supervisor
Ben Vokes Special Effects Coordinator
Ki S. Hwang Camera Operator
Derek Walker Camera Operator
Lee Jae-hyeok Still Photographer
Jamie Christopher Associate Producer
Jamie Christopher First Assistant Director
John Flemming Key Grip
Deborah Taylor Makeup & Hair
Peter White Costumer
Matt Anderson CG Artist
Emiliano Topai First Assistant "C" Camera
Jason B. Stamey Casting Associate
Jayce Attewell Visual Effects Coordinator
Kelly Chow Visual Effects Coordinator
Devika Kawle Visual Effects Coordinator
Michael Perdew Visual Effects Producer
Marie Rheinschild-Jordan Visual Effects Producer
Mark Webb Visual Effects Production Manager
Sze Jia Eng Visual Effects Coordinator
Arushi Govil Visual Effects Coordinator
Liz Mann Visual Effects Coordinator
Becky Pownall Visual Effects Coordinator
Lillie Jeffrey Casting Associate
Jon Baker Supervising Armorer
Rhys Ifan Assistant Art Director
Samantha Dark Visual Effects Coordinator
Mark Bakowski Compositing Supervisor
Renata Gilbert Makeup & Hair
Stefano Marino Gaffer
Peter Lindsay Production Sound Mixer
Joseph Payo Visual Effects Coordinator
Toby White Visual Effects Coordinator
Laura Lilley Assistant Hairstylist
Federico Laurenti Makeup Artist
Daniel Mizuguchi Lead Animator
Mare McIntosh Visual Effects Coordinator
Elizabeth Farrer Seamstress
Kate Walling Set Costumer
Anna-Lena Carl Visual Effects Coordinator
Steven Thompson Props
Oliver Carroll Assistant Art Director
Erik Paoletti Production Manager
Michela Maucione Hairstylist
Heidi Moneymaker Stunt Double
Simone Fischer Visual Effects Production Manager
Darrin Denlinger Storyboard Artist
Simone Kraus Townsend Animation Supervisor
Adrian Rigby Prosthetic Makeup Artist
Keith Connolly Standby Painter
Chidchanok Plodripu Production Manager
Vincenzo Mastrantonio Makeup Artist
Eun Hee-soo Sound Engineer
Robyn Luckham Lead Animator
Massimo Allinoro Hairstylist
Jo McLaren Stunts
Ryan Taggart Second Assistant "A" Camera
Joceline Andrews Makeup & Hair
Andrew Poole Visual Effects Editor
Laura Holeman Digital Intermediate
Chris LeDoux Visual Effects Supervisor
Arek Komorowski Compositing Supervisor
Dominik Zimmerle Compositing Supervisor
Rossella Gregorio Makeup Artist
Gareth Viner Libra Head Technician
Brendan Seals Sequence Supervisor
Liam McCartney Armorer
Chanida 'Chompoo' Yasiri Production Coordinator
Elena Pascaniuc Costumer
Samankta Mura Hairstylist
Norma Marie Mascia Production Coordinator
Hannah Godwin Production Supervisor
Sandro Ercolini Painter
Geoffrey Baumann Visual Effects Supervisor
Terry Madden First Assistant Director
Fliss Jaine Art Department Coordinator
Terry Archer Costume Assistant
Alexander Schumann CG Artist
Robert Drwila Visual Effects Editor
TJ Falls Visual Effects Production Manager
Jim Starlin Characters
Ben Snow Visual Effects Supervisor
Immanuel Morris Visual Effects Supervisor
John Bohan Construction Manager
Andrea Borland Assistant Art Director
Lauren Fong Visual Effects Coordinator
Paul Kelly Electrician
David Cozens First Assistant "A" Camera
Claudio Del Gobbo Key Grip
Sarah Dutton Costume Assistant
Gary Alan Hawker Armorer
Alexandre Cancado 2D Supervisor
Andy Park Conceptual Illustrator
Keith Sellers Visual Effects Supervisor
Jeremy King Prop Maker
Paul Chandler Conceptual Illustrator
Jim Likowski Foley Editor
Leanna Kruse Visual Effects Coordinator
Zureta Schulz Wardrobe Supervisor
Laura Smith Assistant Costume Designer
Gavin Fulcher Sculptor
Renae Moneymaker Stunts
Sarah Young Assistant Costume Designer
Stephanie Ross Stereoscopic Editor
Darrell Warner Costume Illustrator
Waikit Wan Creature Technical Director
Kate Chadderton Costume Coordinator
Federica Bastreghi Makeup Artist
Tom Hannibal Visual Effects Assistant Editor
Adam Cole Post Production Coordinator
Sean Ricigliano Epk Camera Operator
Claudio Manzi Costume Assistant
Marco Raposo de Barbosa Visual Effects Supervisor
Arslan Elver Lead Animator
Angela Phillips Executive Producer
Peter Ayriss Drone Pilot
Michael Karp Matchmove Supervisor
Simon Downes First Assistant Director
Claudia Catini Hairstylist
Melissa Mazzocco Makeup Artist
Mike Farr Electrician
Simone Carlo Toniato Toso Costumer
Xenia Taylor Script Supervisor
Nikola D. Nikolov Visual Effects Coordinator
Simon Hume First Assistant "A" Camera
Lewis Hume First Assistant "B" Camera
Barbara Pellegrini Makeup Artist
Marco Raimondi Electrician
Andy Potter Lighting Artist
Kate Hazell Production Manager
Bettina Lyster Production Coordinator
Lesly Cazares Visual Effects Coordinator
Mohak Sharma Visual Effects Coordinator
Nicola Matthews Makeup & Hair
Tanner Scott Creature Technical Director
Andrew Cadey Visual Effects Technical Director
Sidney Kombo Senior Animator
Terry Robb Lighting Technician
Jacob Lee Dean Assistant Camera
Hannah Collett Production Coordinator
Rodney Fuentebella Conceptual Illustrator
Francisco Ramirez Visual Effects Editor
David Masure-Bosco Visual Effects Coordinator
Eilish Zebrasky Assistant Costume Designer
Zanele Mhlanga Costumer
Tracy Low Construction Buyer
Simon Pynn Matchmove Supervisor
Paola Genovese Hairstylist
Renato Francola Makeup Artist
Jamie Garside Lighting Technician
Jack Powell Lighting Technician
Erol Mehmet Stunts
Jack Ridout Lighting Technician
Jason Solberg Visual Effects Editor
Christopher H. Sipes Electrician
Genevieve Claire Visual Effects Coordinator
Philip Trieu 3D Artist
Christopher Sweet Layout Supervisor
Carine Ong Visual Effects Coordinator
Tristan Fisher Visual Effects Editor
Michael Mulholland Visual Effects Supervisor
Maria Constantinides Construction Coordinator
Nando Stille CG Artist
Jack Flemming Dolly Grip
Mike Mulock Senior Animator
Melanie Marlar Visual Effects Coordinator
Shayna Banaag Visual Effects Coordinator
Lee Briggs Visual Effects Production Manager
Greer Whitewick Textile Artist
Georgie Uppington Visual Effects Producer
Alejandra Viejo Lopez De Roda Visual Effects Coordinator
Alison Clements Art Department Assistant
Zahir Karriem Best Boy Grip
Maria Fiorito Production Accountant
Dan Seddon Visual Effects Supervisor
Gina Zappala Stereoscopic Editor
Aniello Piscopo Hairstylist
Gaetano Panico Hairstylist
James Yeoman Visual Effects Coordinator
Joe Hissey Lighting Technician
Tom Hornsby Key Set Costumer
Pier Laurenza Epk Camera Operator
Mike King Lighting Technician
Andrew Purdy Lighting Technician
Natalie Lovatt Visual Effects Production Manager
John Seru Sequence Lead
Nick van Diem Creature Technical Director
Will Morris Second Assistant "C" Camera
Joe Buxton Libra Head Technician
Houston Hadden Assistant Camera
Frieda Basso Boccabella Costumer
Brad Floyd Sequence Supervisor
Timothy Trimmings Visual Effects Coordinator
Matthew Sharp Assistant Director
Max Glickman First Assistant "C" Camera
Tom Gough Digital Imaging Technician
Lebo "Boo" Motjuoadi Production Coordinator
Claire Shakespeare Art Department Assistant
Jessica Goodall Art Department Assistant
John Walker VFX Artist
Ale Melendez Visual Effects Coordinator
Souvik Mitra Matchmove Supervisor
Prateek Kaushal Stereoscopic Supervisor
Mark Divekar Visual Effects Coordinator
Max Rees Visual Effects Coordinator
Mario Spanna Libra Head Technician
John Carey Music Arranger
Paul Lemeshko Visual Effects Technical Director
Dan Riches Set Dresser
James Perry Second Assistant "B" Camera
Matthias Winkler CG Artist
Mat Thompson Visual Effects Coordinator
Fraehan Pagdiwalla Visual Effects Coordinator
Byron Tofas Digital Compositor
Vanessa Taylor Colorist
Michael Miller Modelling Supervisor
Scott A. Riley Props
David Jeffrey Phillips Compositing Supervisor
Ryan McPhail Painter
Raul Contreras Set Dresser
Gary Nagle Electrician
David Tulett Libra Head Technician
David Pearce Second Assistant "C" Camera
Kimberly Shannon Murphy Stunts
Jeff Winkle Visual Effects Coordinator
Lauren Weidel Visual Effects Producer
Jeff Vacanti Senior Animator
Giuliano Dionisio Vigano 2D Supervisor
Ashish Kukian Production Manager
Andrew Ainscow Props
Donovan Roberts-Baxter Production Supervisor
Quentin Brown Digital Imaging Technician
Ian Speed Libra Head Technician
Abhijeet Yerunkar Stereoscopic Editor
Priyal Mahadik Stereoscopic Editor
Smeet Vedant Stereoscopic Editor
Vaibhav Marathe Stereoscopic Editor
Federico Vianelli Set Dresser
Craig Jamieson Production Secretary
Theodor Groeneboom Compositing Supervisor
Barry O'Brien Stereoscopic Supervisor
Aleksandar Vishemirski Visual Effects Supervisor
Abbigail Keller Visual Effects Producer
Karim Sahai Compositing Supervisor
Alex Grace Costume Assistant
Rocco Ceraolo Assistant Art Director
Abraham Thomas Visual Effects Editor
Lewis Menga Stereoscopic Editor
Matthew Salisbury Matchmove Supervisor
Philippe Gaulier Conceptual Illustrator
Sherin Varghese Stereoscopic Supervisor
Craig Skerry Visual Effects Coordinator
David Schulz CG Artist
Rupert Smith Visual Effects Production Manager
Michael Parkin Props
Tu Nhi Lam Visual Effects Coordinator
Ash Harris Production Secretary
Nathan Englbrecht Lighting Artist
Jon Alexander Compositing Supervisor
Federica Emidi Makeup Artist
Jeff Olm Colorist
Tom Aitken Stunts
Peter Edmonds Set Costumer
Pablo Cabello Hairstylist
Jean Lapointe Compositing Supervisor
Coralie Gaspard Makeup Artist
Paolo Acri Compositing Supervisor
Julie Brown Visual Effects Coordinator
Ian Zawadzki Standby Painter
Graham Driscoll Electrician
Alberta Giuliani Hairstylist
Luca Lachin First Assistant Director
Lucy Brookes Set Costumer
Madlen Mierzwiak Hairstylist
Nathan Payne Props
Kat Ali Makeup Artist
Joerg Unterberg Lighting Artist
Stefano Nigro Hairstylist
Jay Hunter Additional Photography
Veronica Gambacurta Painter
Sanchari Chowdhury-Kesler Production Manager
James Clemo Electrician
Raphael A. Pimentel Animation Supervisor
Tanissa Potrovitza Schoen Stereoscopic Coordinator
Bob Schneider Digital Intermediate
Park Ji-sun Stunts
Zarene Dallas Stunt Double
Claudia Tozzi Makeup Artist
Lylie Almeida Production Accountant
Cory Bedwell Lighting Artist
Troy Moore Compositing Supervisor
Stewart Hamilton Second Assistant Director
Celina Dalnim Yun Makeup & Hair
Franzisca Puppe Visual Effects Producer
Moira Thomson Makeup & Hair
Tim McDaniel Set Production Assistant
Tim McDaniel Additional Photography
Viviana Lo Russo Painter
Mily Moreno Assistant Art Director
Nicole Maria Nonis Visual Effects Coordinator
Thomas Kingsley Painter
Katie Sheehy Set Costumer
Lersak Bunupuradah Modelling Supervisor
Brian Delmonico Sequence Lead
Bojana Solomonova Vishemirski Visual Effects Producer
Emily Mason Stereoscopic Editor
Rachel Minchin Props
Sophia Male Art Department Assistant
Stacy Wodu Makeup Artist
Derek Ueckermann Assistant Camera
Ariana Bonavia Digital Imaging Technician
Peter Welch Digital Imaging Technician
Jung Woo Park Epk Director
Dave Armstrong Dolly Grip
Kieran Dawson Electrician
Rob Portus Libra Head Technician
Larry Hurt Russian Arm Operator
Dan Gamble Second Assistant "A" Camera
Claudia Bianchi Hairstylist
Michela Cingolani Hairstylist
Anna Cristofaro Hairstylist
Anna De Santis Hairstylist
Italo Di Pinto Hairstylist
Massimiliano Gelo Hairstylist
Simona Giovinazzo Hairstylist
Francesca Iamundo Hairstylist
Anna Righetti Hairstylist
Goffredo Calisse Hairstylist
Antonio Esposito Hairstylist
Jung-Min Yoon Key Hair Stylist
Ji Young Seo Makeup & Hair
Elenia Contu Makeup Artist
Ilenia Corini Makeup Artist
Sara Franchina Makeup Artist
Giorgiana Gregorini Makeup Artist
Mariano Parisi Makeup Artist
Rosabella Russo Makeup Artist
Pasquale Valentini Makeup Artist
Diego Presopino Makeup Artist
Giovanna Iacoponi Makeup Artist
Sulet Meintjes Makeup Artist
Sekina Baker Costume Assistant
Emily Lancaster Costume Assistant
Ashleigh Lennox Key Set Costumer
Liv Murton Textile Artist
Ivan Vasilev Textile Artist
Jay Barry Matthews Textile Artist
Kenneth Malicdem Second Assistant Director
Dooyoung Cho Assistant Editor
Jacqui Loran Colorist
Boitumelo Poen Art Department Coordinator
Louisa Rawlins Art Department Coordinator
Jongwoo Kim Assistant Art Director
Max Brennan Greensman
Massimo Papini Leadman
Christopher Gardner Painter
Geoff Romero Painter
Sophie Allen Prop Maker
Will Botton Props
Josh Burns Props
Gavin Grant Props
Carl Peters Props
Jamie Seymour Props
Kate Murray Props
Dan Andrews Storyboard Assistant
Luciano Formigoni Swing
Adedunmola Olanrewaju 3D Artist
Guillermo Soria 3D Generalist
Daniel Trbovic CG Artist
Nik Kacevski CG Artist
Frederic Fourier CG Artist
Jon Ossitt CG Artist
Bernhard Esperester CG Artist
Pascal Xander CG Artist
Ranjit Gosavi Compositing Supervisor
K. Kothandaraman Creature Technical Director
Jeremiah Grant Creature Technical Director
Amy Shepard Digital Effects Supervisor
Douglas L. Moore Layout Supervisor
William Harley Lighting Artist
David Godwin Lighting Artist
Brad Willis Senior Animator
Jason Edwards Senior Modeller
Robin Konieczny Senior Modeller
Tom L. Hutchinson Sequence Supervisor
Sarah Coppin Stereoscopic Coordinator
Siddharth Natarajan Stereoscopic Coordinator
Farzad 'Fuzz' Namdjoo Stereoscopic Technical Director
Filippo Giansante VFX Artist
Rosemary Chester Visual Effects Compositor
Brendan Byrd Visual Effects Coordinator
Bryant Fox Visual Effects Coordinator
Tiffany Griffin Visual Effects Coordinator
Safiya Mason Visual Effects Coordinator
Janis Robertson Visual Effects Coordinator
Victoria Tracconi Visual Effects Coordinator
Eric Wahlstrom Visual Effects Coordinator
Ashwin Raju Visual Effects Coordinator
Julie Osborn Visual Effects Coordinator
Ashley Manning Visual Effects Coordinator
Mara Fröhlich Visual Effects Coordinator
Helena Saa Visual Effects Coordinator
Canda Kincses Visual Effects Producer
Michelle Machado Visual Effects Producer
Sinje Gebauer Visual Effects Production Manager
Alan Torres Visual Effects Supervisor
Olivier Dumont Visual Effects Supervisor
Aleksandar Chalyovski Visual Effects Technical Director
Victor Chon Epk Producer
Jay Rosenwink Production Accountant
Alida Rubens Production Accountant
Christian Hainmüller Production Accountant
Chris Hamilton Production Coordinator
Pamela Joyce Production Coordinator
Apurva Sharma Production Coordinator
Kelly McCarthy Production Manager
Alex Barrett Production Secretary
Lisa Curtis Saunders Software Engineer
Hwang Seon-kwon Location Manager
Hiroshi Mori Visual Effects
Jane Wu Storyboard Artist
Sara Osborn Makeup & Hair
Matt Crook Stunts
Lucy Scarfe Stand In
Kim Tae-kang Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024