6

Bad Influence (1990)

Thriller
Niets is verleidelijker dan het kwaad, zeker wanneer het zich verschuilt achter een stralende glimlach en zich hult in een strak pak. Dat ondervindt de rijke en succesvolle financieel analist Michael Boll wanneer hij de charmante Alex tegen het lijf loopt. De onberispelijk geklede Alex heeft een onverzadigbare honger naar wijn, vrouwen en gevaar. Hij sleurt zijn nieuwe vriend Michael mee in een wilde en duistere kant van de maatschappij. Al snel ontdekt Michael dat er een hoge prijs betaald moet worden voor deze wilde leefstijl en dat de omgang met Alex dodelijk serieus kan zijn!

Bad Influence Film Info

Score: 6/10 van 96 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1990-03-09
Lengte: 96 Minuut / 1:36
Regisseur: Curtis Hanson
Productie Studios: Epic Productions, Producers Representative Organization, Sarliu/Diamant
Productie Land: United States of America

Bad Influence Foto's


Bad Influence Trailer


Rob Lowe
als Alex
James Spader
als Michael Boll
Lisa Zane
als Claire
Marcia Cross
als Ruth Fielding
Rosalyn Landor
als Britt
Kathleen Wilhoite
als Leslie
Tony Maggio
als Patterson
Palmer Lee Todd
als Naked Woman
Jeff Kaake
als Willie
Christian Clemenson
als Pismo Boll
Grand L. Bush
als Club Bartender
David Duchovny
als Clue Goer with Glasses
John de Lancie
als Howard
Lilyan Chauvin
als Art Gallery Patron
Brendan Hughes
als Arguing Man
Delia Sheppard
als (uncredited)
Susan Lee Hoffman
als Karen - Woman in Bar
Bianca Rossini
als Bumped Woman
Charisse Glenn
als Stylish Eurasian Woman
Adrienne Leigh
als Gorgeous Blonde
Steve Tisch Producer
Robyn Ray Casting Associate
Curtis Hanson Director
Carol Fenelon Music Supervisor
Lisa Beach Casting
David Koepp Writer
Robert Elswit Director of Photography
Trevor Jones Music
Dane A. Davis Supervising Sound Editor
Leslie Morales Set Decoration
Avram Butch Kaplan Executive In Charge Of Production
Michael Atwell Construction Foreman
Ron Foreman Production Design
Mitchell Amundsen Focus Puller
Bill Badalato Production Assistant
David Womark First Assistant Director
Louis G. Friedman Production Executive
Roee Sharon Second Second Assistant Director
Bernie Goldmann Co-Producer
Morrie Eisenman Executive Producer
Bonnie Koehler Editor
Bonnie Koehler Associate Producer
Deahdra Scarano Costume Supervisor
Frances Mathias Key Hair Stylist
G.W. Brown Dialogue Editor
John Kwiatkowski Sound Effects Editor
Kimberly Ellen Lowe Dialogue Editor
Sharon Ilson Makeup Artist
Tom Hammond Foley Editor
Joan Rowe Foley Artist
Randy Vandegrift ADR Editor
Jerry Trent Foley Artist
Dan Carlin Sr. Music Editor
Walter Santucci Electrician
Jim Borgardt ADR Editor
Axel Hubert Assistant Editor
Peter Borck Leadman
Thaddeus Wadleigh Key Grip
Anthony G. Nakonechnyj Best Boy Electric
Richard Becker Executive Producer
Jerry Spicer Stunts
Tommy Burns Second Assistant Director
Gary Price Stunts
Dante Cardone Grip
Nancy Tracy Apprentice Sound Editor
Iya Labunka Unit Production Manager
Sydney Gilner Script Supervisor
Christina Volz Set Buyer
Peter Bentley Production Sound Mixer
Cynthia Upstill Script Supervisor
Sarah Elgart Choreographer
Mark Larry Foley Editor
Brad Arensman Executive In Charge Of Post Production
John R. Manocchia Electrician
Cyd Smyllie Property Master
Pat Romano Stunts
Malissa Daniel Costume Design
Will Combs Art Direction
Sheryl Berkoff Makeup Artist
Jamie Rubin Art Department Coordinator
Shane Dixon Stunts
Erich W. Schultz Construction Foreman
Scott Wilder Stunt Coordinator
Charley Gilleran Best Boy Grip
James 'Obee' Oberman Transportation Coordinator
Scott Jacobs Boom Operator
Michael Paris Still Photographer
Mike Stanwick Color Timer
Liz Matthews Assistant Location Manager
David Maddux Electrician
Jim Grce Gaffer
Carlos A. Herzer Stunts
Keith Banks Second Assistant Camera
Margi Newquist Production Coordinator
Stuart Copely Dialogue Editor
Carol Neilson Stunts
Cindy Lagerstrom Electrician
Robert Leveen Production Assistant
Troy Webb Grip
Bob Field Gaffer
Robert A. Preston Best Boy Electric
Lon Thompson Grip
Jon Caradies Dolly Grip
Rebecca Nicolaou Assistant Sound Editor
Steve Venetis Best Boy Electric
Lillian Glass Dialect Coach
Larry Roth Electrician
Brian Ralph Negative Cutter
Dean R. Brown Construction Coordinator
Brian LeGrady Second Assistant Camera
Stephen Sharp Gaffer
David C. Dean Electrician
Ivan H. Migel Grip
Ezra Migel Grip
James Campana Grip
Andrea Strazis Costumer
Damon Cardwell Assistant Property Master
George Hinzo Scenic Artist
Paulette C. Fine Production Accountant
Steve Housewright Location Manager
Stuart Ganong Location Manager
Mimi Vodnoy Assistant Hairdresser
Haim Adut Assistant Hairdresser
Michele E. Carnes Production Secretary
Lonnie Kragel Production Assistant
Grace H. Wang Production Assistant
Anthony Wooten Production Assistant
Jerry McNally Production Assistant
Paul Toth Production Assistant
Lisa Kasteler Unit Publicist
Falaniko S. Loa Transportation Captain
Phillip Kos Assistant Editor
Tracy Toon Assistant Sound Editor
Melinda Garey Assistant Sound Editor






















ikwilfilmskijken © 2021