5.594

Captain Ron (1992)

Avontuur, Komedie
Martin Harvey (Martin Short), een drukke zakenman, erft een zeiljacht. Als hij het schip met zijn gezin in het Caraïbisch gebied gaat bezoeken, blijkt het een oude schuit te zijn. De chaotische kapitein Ron (Kurt Russell) zal hen met deze boot terug brengen naar de Verenigde Staten, maar die terugreis verloopt niet geheel vlekkeloos...

Captain Ron Film Info

Score: 5.594/10 van 271 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1992-09-18
Lengte: 90 Minuut / 1:30
Regisseur: Thom Eberhardt
Schrijvers Thom Eberhardt, John Dwyer.
Productie Studios: Touchstone Pictures, Touchwood Pacific Partners 1
Productie Land: United States of America

Captain Ron Foto's


Captain Ron Trailer


Kurt Russell
als Captain Ron
Martin Short
als Martin Harvey
Mary Kay Place
als Katherine Harvey
Benjamin Salisbury
als Benjamin Harvey
Meadow Sisto
als Caroline Harvey
Tom McGowan
als Bill
Dan Butler
als Zachery
Paul Anka
als Donaldson
Sunshine Logroño
als General Armando
Jorge Luis Ramos
als General's Translator
J.A. Preston
als Magistrate
Tanya Soler
als Angeline
Raul Estela
als Roscoe
Jainardo Batista
als Mamba
Katherine Franco
als Sneezing Woman
Clement Talkington
als Bicycle Messenger
Craig Rondell
als Fiancé
Shanti Kahn
als Patti
Marty Eli Schwartz
als Supervisor
John Scott Clough
als Garth
Katherine Calzada
als Barbara
Diego de la Texera
als Man With Rifle
Roselyn Sánchez
als Island Girl
Janine Okada
als Wong's Waitress
Eliseo López
als Old Man
Gustavo Cerezo
als Handsome Guerilla
Efrain "Chico" Rosario
als Guerilla
Jose Ciro
als Guerilla
Silvestre Ramos Gonzalez
als Guerilla
Antonio Valdes Lazo
als Guerilla
Jose Angel Ortiz
als Guerilla
Gustavo Rodríguez
als Guerilla
Victor Emilio Rodriguez
als Guerilla
Ralph Arrieta
als Dutch Dude
James Dudley
als Dutch Dude
David Canal
als Pirate
Edwin Delgado
als Pirate
Carlos Miranda
als Pirate (credit only)
Gil Baldiris
als Pirate
Rolando D'Lugo
als Island Local (uncredited)
Jeff Haley Set Decoration
Ralph Winter Executive Producer
Paige Simpson Producer
David Permut Producer
Tina Hirsch Editor
Greg P. Russell Sound Re-Recording Mixer
James F. Truesdale Art Direction
Mary Gail Artz Casting
Barbara Cohen Casting
Daryn Okada Director of Photography
Gary Capo Second Unit Director of Photography
George Watters Supervising Sound Editor
Nicholas Pike Original Music Composer
Ric Rondell Unit Production Manager
Ric Rondell Co-Producer
Marty Eli Schwartz First Assistant Director
Thom Eberhardt Screenplay
Thom Eberhardt Director
Marci Levine Production Accountant
Ellen Gordon Production Supervisor
Joe Hess Stunts
Chris Ubick Property Master
David Oliver Pfeil Title Designer
Gary A. Lowe Stunts
Kathy Kiatta Wardrobe Supervisor
Danny Weselis Stunts
Ronnie Rondell Jr. Stunt Coordinator
John Dwyer Screenplay
John Dwyer Story
Ron Michaels Stunts
Lisa Lynn Kearsley Production Coordinator
Jim Lawrence Stunts
Dino Parks Gaffer
William F. Matthews Production Design
Jeff Murrell Best Boy Electric
John Casino Stunts
Dennis Liddiard Makeup Artist
John M. Elliott Jr. Makeup Artist
Rick LeFevour Stunts
Mable Lawson-McCrary Script Supervisor
John Bramley Still Photographer
Heidi Shulman Assistant Costume Designer
Jennifer von Mayrhauser Costume Design
Robert J. Litt Sound Re-Recording Mixer
Elliot Tyson Sound Re-Recording Mixer
James M. Halty Stunts
Howell Gibbens Sound Effects Editor
Deborah Wuliger Unit Publicist
Suhail Kafity Sound Effects Editor
Glenn Williams Set Designer
Bonnie Clevering Hairstylist
Bobbi Banks ADR Editor
Susan Mills Hairstylist
Stan Jones Supervising Music Editor
Nicholas Korda ADR Editor
Jack Bennett Special Effects Coordinator
Jeremy Briggs First Assistant Camera
Erik Rondell Stunts
Matthew Harrison Foley Editor
Cliff Lipson Still Photographer
R.J. Palmer Sound Effects Editor
F. Hudson Miller Sound Effects Editor
Claude F. Powell Construction Coordinator
Mary H. Ellis Sound Mixer
Bob Kaiser Color Timer
Jack Keller Sound Recordist
Andy Cohen Associate Producer
David Behle Sound Recordist
Bill Fibben Boom Operator
Victoria Martin Foley Editor
James Green Dolly Grip
Gerardo Calderón Assistant Property Master
John Garcia Stunts
Maggie Ostroff Assistant Sound Editor
W.C. 'Chunky' Huse Key Grip
Zoraida Sanjurjo López Extras Casting
Kenny Christiansen Rigging Gaffer
Theresa Repola Mohammed Negative Cutter
C. Ransom Walrod Marine Coordinator
Denise Whiting Supervising ADR Editor
Patricia A. Walrod Stunts
Susanne Goldstein Associate Producer
Richard Coad Second Assistant Director
Dulce "Candy" Gonzalez Camera Operator
Reginald F. Lake Gaffer
Irvin E. Jim Duffy Jr. Set Decoration
Mark Powell Construction Foreman
Rick Sparr First Assistant Editor
Marva Fucci Assistant Sound Editor
Stuart Balcomb Orchestrator
Ana Groennou Location Manager
Raul Rivera Martinez Transportation Coordinator
Mari Rovira Assistant Production Coordinator
Chris Canute Studio Teachers






















ikwilfilmskijken © 2024