Le Mans '66 (2019)

Drama, Actie, Historisch
'Le Mans ‘66' is gebaseerd op het waargebeurde verhaal van auto-ontwerper Carroll Shelby (Matt Damon) en autocoureur Ken Miles (Christian Bale). Samen bouwden zij een raceauto voor de Ford Motor Company om de strijd aan te gaan met het dominante raceteam van Enzo Ferrari tijdens de 24-uur van Le Mans in 1966.

Le Mans '66 Film Info

Score: 7.9/10 van 3400 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2019-11-13
Lengte: 152 Minuut / 2:32
Regisseur: James Mangold
Schrijvers Jez Butterworth, John-Henry Butterworth.
website: https://www.foxmovies.com/movies/ford-v-ferrari
Productie Studios: 20th Century Fox, Chernin Entertainment, TSG Entertainment, Turnpike Films
Productie Land: France, United States of America


Le Mans '66 Trailer


Christian Bale
als Ken Miles
Matt Damon
als Carroll Shelby
Caitriona Balfe
als Mollie Miles
Josh Lucas
als Leo Beebe
Noah Jupe
als Peter Miles
Jon Bernthal
als Lee Iacocca
Tracy Letts
als Henry Ford II
Remo Girone
als Enzo Ferrari
Ray McKinnon
als Phil Remington
J.J. Feild
als Roy Lunn
Jack McMullen
als Charlie Agapiou
Corrado Invernizzi
als Franco Gozzi
Joseph Williamson
als Don Frey
Ian Harding
als Ford Executive - Ian
Christopher Darga
als John Holman
Shawn Law
als AJ "Gus" Scussel
Emil Beheshti
als Aeronutronics Chief Engineer
Darrin Prescott
als Bob Bondurant
Alex Gurney
als Dan Gurney
Benjamin Rigby
als Bruce McLaren
Ben Collins
als Denny Hulme
Francesco Bauco
als Lorenzo Bandini
Guido Cocomello
als Ludo Scarfiotti
Adam Mayfield
als Lloyd Ruby
Sean Carrigan
als Walt Hansgen
Lachlan Buchanan
als Celebrity MC - Cloverfield
Giles Matthey
als Lance Reventlow
Rudolf Martin
als Dieter Voss
Evan Arnold
als SCCA Official
Darin Cooper
als Reporter - Sam
Elizabeth Dement
als Ford Secretary #1
Wallace Langham
als Dr. Granger
Jonathan LaPaglia
als Pit Engineer - Eddie
Brad Beyer
als Wayne - Customer
Ottavio Taddei
als Italian Photographer
Giovanni Cirfiera
als Gianni Agnelli
Wyatt Nash
als Cool Young Buyer
Drew Rausch
als Pilot Private Plane
Ward Horton
als Test Driver - Burt
Luigi Debiasse
als Ford Italian Translator - Gary
Michael Lanahan
als Brumos Executive
Tanner Foust
als Ronnie Bucknum
Peter Arpesella
als Mauro - Ferrari Pit Chief
Andrew Burlinson
als Ford Executive #2
Lou Beatty Jr.
als Janitor
Stefania Spampinato
als Ferrari Translator
Dallas Chandler
als Raceway Guest
Scott Rapp
als Police Officer
Ronna Kress Casting Director
James Mangold Director
James Mangold Producer
Phedon Papamichael Director of Photography
Michael McCusker Editor
Michael Mann Executive Producer
Marco Beltrami Original Music Composer
Daniel Orlandi Costume Design
Mark Peterson Costume Supervisor
Lucas Foster Executive Producer
Robert Woodruff Set Designer
Ken Diaz Makeup Artist
Jez Butterworth Screenplay
Scott Herbertson Set Designer
Maya Shimoguchi Supervising Art Director
Jenno Topping Producer
François Audouy Production Design
Paul Massey Sound Re-Recording Mixer
Peter Lando Set Decoration
Dirk Westervelt Editor
Kevin Halloran Executive Producer
John-Henry Butterworth Screenplay
Jason Keller Writer
Barbara Harris ADR Voice Casting
Peter Chernin Producer
Dianne Chadwick Graphic Designer
Amy Wood Hair Department Head
Charles-Axel Vollard Special Effects Supervisor
Buck Sanders Music
Lori West Graphic Designer
Randi Mavestrand Makeup Artist
Adam Somner Executive Producer
Merrick Morton Still Photographer
Connie Kallos Hairstylist
Tanner Foust Stunt Driver
Philip Maldonado Set Costumer
Laura Calvo Makeup Artist
Jane Galli Makeup Department Head
Laurens Ehrmann Visual Effects Supervisor
Matthew Gatlin Art Direction
Eric D. Christensen Visual Effects Supervisor
Gary Warshaw Art Direction
P. Scott Sakamoto Steadicam Operator
Mark Boucher Set Dresser
Heather Sease Key Costumer
Christal Wolgamott Visual Effects Producer
Robert Andrew Johnson Art Direction
David Luckenbach Camera Operator
Jason Bedig Leadman
Mathias Frodin Compositing Supervisor
Rich Romig Set Designer
Sheila Waldron Script Supervisor
Dea Cantu Script Supervisor
Mike Villarino Construction Coordinator
Edward J. Protiva Set Dresser
Gloria Pasqua Casny Hair Department Head
Dave Morley Visual Effects Supervisor
Olivier Dumont Visual Effects Supervisor
Mike Tyson Rigging Gaffer
Betty Hugo Continuity
J.P. Jones Property Master
Donald Sylvester Supervising Sound Editor
Malte Sarnes Visual Effects Supervisor
Alex Noble Makeup Artist
Tom Cummins Key Set Costumer
Michael Bauman Gaffer
Michael Ambrose Gaffer
Onofrio Nino Pansini Camera Operator
Loïc Chavanon Assistant Art Director
Elizabeth Seaford Script Supervisor
Heather Cummings Makeup Artist
Rob Saduski Costumer
Tyra Youland Ager/Dyer
Steven Morrow Sound Mixer
Nanrose Buchman Costumer
Steven DeSantis Construction Coordinator
Andrew Buckland Editor
Gabriel Hardman Storyboard Artist
Rhonda Ann Burns Hairstylist
Danny Molaschi Key Costumer
Robert Wilson Hairstylist
Skip Kimball Digital Intermediate Colorist
Marvin Williams First Assistant Director
Jeff Barco Lighting Programmer
Manning Tillman First Assistant "D" Camera
Matt Floyd Key Rigging Grip
Sandra Grubb First Assistant Editor
Jeremy Brussell Best Boy Grip
Luis Moreno Assistant Chief Lighting Technician
Cassandra Han Casting
Lorenzo Viti Casting Associate
David Ladish Set Dresser
Gustaf Aspegren Art Direction
Peter Chrimes Key Grip
Valérie Chapelle Key Hair Stylist
Aubrey Marie Key Hair Stylist
Scott Lukowski Concept Artist
Rachel Litz Visual Effects Editor
Cynthia Hernandez Makeup Artist
Harrison Palmer Rigging Grip
Nanci Cascio Hairstylist
Rusty Edmonson Electrician
Fabio Scotellaro Visual Effects Editor
Gaia Bussolati Visual Effects Supervisor
Erin E. Riegel Assistant Art Director
Jordan Ferrer Art Direction
Mark Suveg Video Assist Operator
Jade Brandt Seamstress
Christopher Rucinski Assistant Editor
Andrew Kyle Morrison Electrician
Lucas Staley Rigging Grip
Tracy Dixon Extras Casting
Bogdan Iofciulescu Techno Crane Operator
Lauren Richer Casting Coordinator
Tommy Tieche Camera Operator
Nino Neuboeck First Assistant Camera
Justin Golden Visual Effects Coordinator
Hans Georg Struhar Key Set Costumer
Patrick Dunn-Baker Set Designer
Thomas Scott Holland Visual Effects Coordinator
Vanessa Grayson Costumer
Nick Papanickolas Rigging Grip
Morten Petersen Best Boy Electric
John Ringhoff Ager/Dyer
Noah Vice CG Supervisor
Alejandro J. Castillo Lighting Technician
Ray Garcia Key Grip
J.C. Davis Hairstylist
Jamie Baglio Electrician
Miquel Ubeda Compositing Lead
Sarah Galley Second Assistant Camera
Jerry Patton Second Assistant Camera
Joseph Hicks Extras Casting
Andrew Nelson Set Costumer
Lexx Staats Makeup Artist
Mike Bonnaud Rigging Gaffer
Damien Quinn Set Costumer
Meghan Heaney Hairstylist
Jordan Harriman Digital Imaging Technician
Robert M. Sagaser First Assistant Camera
Thomas McCarty Lighting Technician
Zsolt P. Haraszti Second Assistant Camera
David Cunningham CG Supervisor
Eddie A. Reid IV Lighting Technician
Eric Tolzmann Lighting Technician
Chad Darnell Extras Casting
Qazi Hamza Javed Modeling
Abhijitsinh Gohil Visual Effects Coordinator
Ffilip Bolton Lighting Technician
Matt Greig Compositing Supervisor
Russ Sueyoshi Digital Effects Supervisor
Donald Fulmer Scenic Artist
Jimmy Ward First Assistant Camera
Randi Owens Arroyo Makeup Artist
Beau Bellanich Rigging Grip
David Bemi CG Supervisor
Georgette Sweet Hairstylist
Cary Lalonde First Assistant Camera
John Berri Additional Editor
Abdelkarim Belkasemi Camera Operator
Cheyenne Corre First Assistant Director
Scott M. Anderson Set Dresser
Adrienne Brown Rigging Grip
Benjamin Baggott Electrician
Jessica Posada Set Costumer
Brian Knox Rigging Grip
Clint G. Reagan Pre-Visualization Supervisor
Ian Stone First Assistant Director
Gaelle Masson Wardrobe Assistant
Andrew Crankshaw Assistant Camera
Stephen Martin Paull Lighting Technician
Kristen Kopp Assistant Costume Designer
Tashi Trieu Digital Intermediate Editor
Dani Bernfeld Executive Producer
Felix Terreyre Saint-Cast Second Assistant Camera
Don Kemmer Visual Effects Coordinator
David Gianmarco Sound Designer
Chelsey Morin Set Decorating Coordinator
Alexandria Johnson Pre-Visualization Coordinator
Shaquanta Prescott Hairstylist
Jeong-Hwa Fonkalsrud Makeup Artist
Christine Mouchard Art Department Coordinator
John Taggart Camera Operator
Lonny Danler Digital Imaging Technician
Kevin Brenner Electrician
Cristian Cazor Lighting Technician
John Charles Schneider Lighting Technician
Cameron Jones Rigging Grip
Roger Spain Second Assistant Camera
Brent Keene Additional Hairstylist
Jenni Brown Greenberg Makeup Supervisor
Caitlin Doolittle Costume Coordinator
Kimberly Buckley Costumer
Amelia McKinney Costumer
Georgia Sedmak Costumer
Ron Peters Script Consultant
Kissy Dugan Casting
Kelly Hunt Extras Casting
Ross McCabe CG Supervisor
Steve Mihaylov CG Supervisor
Cale Jacox Compositing Supervisor
Carlo Monaghan Compositing Supervisor
Jesús L. Yapor Compositing Lead
Ryan D. Hansford Lighting Artist
Taylor Lenton Lighting Supervisor
Hawkins DuBois Visual Effects Coordinator
Zach Groves Visual Effects Coordinator
Nathan Parade de la Feraude Visual Effects Coordinator
Alessandra Spadaro Visual Effects Coordinator
Sara Moore Visual Effects Producer
Sean Kilkenny Visual Effects Production Assistant
Tabitha Woodman Visual Effects Production Manager
Chris Cortner Assistant Art Director
Rob Tokarz Assistant Art Director
Philip Ginolfi Construction Foreman
Hilary DeWaay Graphic Designer
Jameson Buston Leadman
D. Tobias Denney Property Master
Danny Diamond Set Decoration Buyer
Stephanie L. Allen Set Decoration Buyer
John Horning Set Dresser






















ikwilfilmskijken © 2020