Friday the 13th Part VII: The New Blood (1988)

Horror, Thriller, Sciencefiction
Sinds de moordlustige maniak Jason Voorhees in kettingen op de bodem van Chrystal Lake belandde, loopt alles in het nabijgelegen zomerkamp op rolletjes zonder een enkele moord. Maar deze zomer heeft een van de gasten een dodelijk geheim meegebracht.

Friday the 13th Part VII: The New Blood Film Info

Score: 5.4/10 van 962 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1988-05-13
Lengte: 88 Minuut / 1:28
Regisseur: John Carl Buechler
Schrijvers Manuel Fidello, Daryl Haney.
Productie Studios: Friday Four Films Inc., Sean S. Cunningham Films
Productie Land: United States of America

Friday the 13th Part VII: The New Blood Foto's


Friday the 13th Part VII: The New Blood Trailer


Lar Park Lincoln
als Tina Shepard
Kane Hodder
als Jason Voorhees
Terry Kiser
als Dr. Crews
Kevin Spirtas
als Nick
Susan Jennifer Sullivan
als Melissa
Debora Kessler
als Judy
Elizabeth Kaitan
als Robin
Staci Greason
als Jane
Jennifer Banko
als Young Tina Shepard
John Otrin
als John Shepard
Heidi Kozak
als Sandra
Diana Barrows
als Maddy
Susan Blu
als Amanda Shepard
William Butler
als Michael
Craig Thomas
als Ben
Diane Almeida
als Kate
Larry Cox
als Russell
Jeff Bennett
als Eddie
Jon Renfield
als David
Michael Schroeder
als Dan
Delano Palughi
als Rescue Worker
Walt Gorney
als Opening Narrator (voice)
Dana Kimmell
als Chris (uncredited)
Lauren-Marie Taylor
als Vicky (archive footage)
Darcy DeMoss
als Nikki (archive footage)
C.J. Graham
als Jason Voorhees, Part VI (archive footage)
Corey Feldman
als Young Tommy (archive footage)
Thom Mathews
als Tommy (archive footage)
Tony Goldwyn
als David (archive footage)
Ted White
als Jason, Part IV (archive footage)
Kimberly Beck
als Tricia (archive footage)
Nancy McLoughlin
als Elizabeth (archive footage)
Michael Nomad
als Cop on Pier (archive footage)
Dane A. Davis Supervising Sound Editor
Lou Carlucci Special Effects Coordinator
Kane Hodder Stunt Coordinator
Harry Manfredini Original Music Composer
Fred Mollin Original Music Composer
Thomas L. Callaway Camera Operator
Paul Elliott Director of Photography
Christopher Sheldon Supervising Sound Editor
Franklin A. Vallette Set Production Assistant
Frank Mancuso Jr. Producer
Charles Salmon Production Assistant
John Carl Buechler Director
John Carl Buechler Line Producer
Iain Paterson Producer
Barbara Sachs Associate Producer
Manuel Fidello Screenplay
Daryl Haney Screenplay
Maureen O'Connell Editor
Martin Jay Sadoff Editor
Barry Zetlin Editor
John Drake Gaffer
David Fletcher Special Effects Supervisor
Giles Dunning Second Assistant Camera
Stanley Kastner Sound Re-Recording Mixer
Joan Rowe Foley
Joe Lombardi Pyrotechnic Supervisor
Bob Bragg Stunts
Woody Crocker Set Decoration
Gary Gegan ADR Mixer
Gary Gegan Foley Mixer
Jerry Trent Foley
Lori Ball Assistant Editor
Paula Moody Stunts
Steve Hulin Stunts
Anthony Barnao Casting
Cary Howe Other
Cary Howe Location Coordinator
Val Kuklowsky Sound Effects Editor
Batia Grafka Property Master
Paul E. Short Stunts
Jaime Bird Construction Coordinator
Wayne Heitman Sound Re-Recording Mixer
Ella St. John Blakey Transportation Captain
Richard Lawrence Production Design
Matt Patterson Sound Recordist
Mark 'Frito' Long Sound Recordist
Richard Snell Contact Lens Designer
Jim Kundig Special Effects Assistant
Michael Locke Driver
Tracy Hutchinson Stunts
Lynn Booth Thanks
Kini Kay Sound Effects Editor
Vikki Williams Production Accountant
Mary Gaffney Local Casting
John Criswell Animatronic and Prosthetic Effects
Joe Podnar Other
John Philpotts Leadman
Ali Farboud Electrician
Wayne Baker Underwater Camera
Harry K. Garvin First Assistant Camera
Shalini Waran Production Coordinator
John Foster Production Manager
Cynthia Haagens ADR Editor
Todd Amateau Second Assistant Director
Greg Johnson Other
Greg Johnson Location Coordinator
Maria R. Kelly Stunts
Jim Doyle Mechanical Designer
Jacqueline Johnson Costume Design
Jacqueline Johnson Costume Designer
Jennifer Martin Other
Francis N. 'Lucky' Costello Painter
Richard Mula Underwater Gaffer
Loraina Drucker Location Assistant
Holly Davis Sound Effects Editor
Curtis Bradford Key Grip
Monty Bass Grip
Francis R. Mahony III First Assistant Director
César Díez Álava Props
Greg Jacobs Dialogue Editor
Timothy Ralston Other
Gene Bishop Swing
Larry Clark Painter
Jan Brodin Sound Mixer
Eric Dressor Special Effects Supervisor
Renton-Paul Medcalf Grip
Chris Kiperman Grip
Curt Covert Production Assistant
Scott Prescott Special Effects Supervisor
Sheila Jackson Other
Alan Marcus Stunts
Lisa Davis Assistant Sound Editor
Don Cely Best Boy Electric
Thomas Irvine Associate Producer
Holly Davis Sound Effects Editor
John Sistrunk Stunts
Peter Romano Underwater Camera
Suzan Lowitz Script Supervisor
Joel Berkovitz Foley Editor
Jerrie Werkman Makeup & Hair
Scott Ganary ADR Mixer
Scott Ganary Foley Mixer
Pam O'Har Production Consultant
Les Godwin Swing
David Walden Driver
Tod Keller Stunts
Heidi Snyder Other
Bobby Bragg Stunts
David Ronan Assistant Director
Donna Barrish Key Costumer
Anthony Caldwell Best Boy Grip
Christopher Kennedy Music Supervisor
Karen Garrett Stunts
Mecki Heussen Other
Rebecca Greeley Production Manager
Martin Becker Special Effects Supervisor
Tony Mercier Transportation Coordinator
Jon Hussein Sound Recordist
Patrick Simmons Other
Bruce Fahr Craft Service
Connie Talley-Sherman Production Accountant
Edward Giovanni First Assistant Camera
Michael Ansell Still Photographer
Oliver Peale Electrician
Carl Johnson Electrician
Robert Pugh Electrician
Henry De Bardeleben Grip
Mark C. Haskins Set Dresser
Albert Cummings Assistant Set Decoration
Terry Tubbs Assistant Set Decoration
Kevin Whitlow Grip
Gail Dalton Brodin Boom Operator
Barton Hilliker Swing
Sylvia Lawrence Swing
James Beggs Construction Coordinator
Marcy Graig Wardrobe Supervisor
Debra L. Wright Wardrobe Supervisor
Maria Lupe de Caesar Assistant Hairstylist
Maria Lupe de Caesar Assistant Makeup Artist
Pat Frazier Assistant Production Coordinator
Pamela Solomon Production Office Coordinator
Marcy Stoeven Assistant Editor
Lauri Brown Assistant Editor
Jeannie Malahni Stunts
Lynn Buechler Production Controller
Ponina Ben-Daniel Production Secretary
Dave Kindlen Animatronic and Prosthetic Effects
Karin Hanson Wig Designer
John Frassrand Location Assistant
Lenny Dalrymple Special Effects Supervisor
Robin D’Arcy Special Effects Coordinator
Kim Larsen Driver
Janice Phelps Driver
Tim Wright Driver
Marvin Dials Driver
Pam Hart Driver
Arthur Smith Driver
Shelba Travis Transportation Captain
David Walden Sr. Driver
Leslie Buzbee Thanks
Leslie Buzbee Other
Jonathan Sachs Production Assistant
William Mark Spencer Production Assistant
Cheryl Livingston Craft Service
Ronnie Livingston Craft Service
Paul Wagner Assistant Sound Editor
Alter Image Negative Cutter
Charles Rawls Thanks
Bob Gray Thanks
Victoria Barney Thanks
Gerald Redmon Thanks
Nick Nelson Electrician






















ikwilfilmskijken © 2024