6.867

Ginger Snaps (2000)

Fantasie, Horror
Ginger (16 jr) en Brigitte (14 jr) zijn 2 zusters en alles behalve normale tieners. Ze zijn gefascineerd door de dood, hebben een hekel aan alles en iedereen, worden door hun omgeving met de nek aangekeken en … hebben nog nooit gemenstrueerd! Dit alles verandert wanneer Ginger op een nacht door een wild beest wordt aangerand. Langzamerhand voltrekt zich een ware transformatie: ze begint jongens te verleiden, ze wordt seksueel actief en bovendien ondergaat haar lichaam vreemde veranderingen… Ze begint wolfachtige kenmerken te vertonen! Brigitte ziet het gevaar van de 'nieuwe' Ginger en probeert haar zusje te redden voordat Ginger doordraait…

Ginger Snaps Film Info

Score: 6.867/10 van 824 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2000-12-11
Lengte: 104 Minuut / 1:44
Regisseur: John Fawcett
Productie Studios: Copperheart Entertainment, Téléfilm Canada
Productie Land: Canada

Ginger Snaps Foto's


Ginger Snaps Trailer


Katharine Isabelle
als Ginger Fitzgerald
Emily Perkins
als Brigitte Fitzgerald
Kris Lemche
als Sam
Mimi Rogers
als Pamela Fitzgerald
Jesse Moss
als Jason McCardy
Danielle Hampton
als Trina Sinclair
John Bourgeois
als Henry
Peter Keleghan
als Mr. Wayne
Christopher Redman
als Ben
Jimmy MacInnis
als Tim
Lucy Lawless
als Announcer on School's PA System (Uncredited)
Lindsay Leese
als Nurse Ferry
Wendii Fulford
als Ms. Sykes
Ho Pak-Kwong
als Janitor
Nick Nolan
als Creature / Gingerwolf
Bryon Bully
als Hockey Kid
Steven Taylor
als Puppy Kid
Ann Baggley
als Mother
Graeme Robertson
als Toddler
Maxwell Robertson
als Toddler
Dan Lyon Executive Producer
Noah Segal Executive Producer
Thom Best Director of Photography
Karen Lee Hall Producer
John Fawcett Director
Mike Shields Original Music Composer
Brett Sullivan Editor
Steven Hoban Producer
Alicia Reilly Larson Executive Producer
Karen Walton Writer
John Fawcett Story
Tina Goldlist Associate Producer
Robin D. Cook Casting Director
Todd Cherniawsky Production Design
Mary Wilkinson Art Direction
Eric McNab Set Decoration
Lea Carlson Costume Design
Gérald Altenburg Wigmaker
Sarah Fairbairn Makeup Artist
Jordan Samuel Makeup Artist
Suzanne Savage Hairstylist
Robert J. Pazoro Production Manager
Lori Waters Post Production Supervisor
Grant Harvey Second Unit Director
Sheldon Inkol Second Unit First Assistant Director
David McLennan First Assistant Director
Laura Wood Fawcett Second Assistant Director
Michael Followes Property Master
Julia Holden Storyboard Artist
Vincenzo Natali Storyboard Artist
Dan Norton First Assistant Art Direction
Derreck Roemer Assistant Property Master
Jack St. John Carpenter
Frans Van Gerwen Construction Coordinator
Tom Blainey ADR Recordist
Fred Brennan ADR Editor
Jeff Hamon ADR Recordist
Garrett Kerr Supervising Dialogue Editor
Bob Lacivita ADR Recordist
Mishann Lau Dialogue Editor
Stephen Marian Boom Operator
David McCallum Sound Designer
Jason Milligan Boom Operator
Donna Powell Foley Artist
Ian Rankin Foley Recordist
Lou Solakofski Sound Re-Recording Mixer
Orest Sushko Sound Re-Recording Mixer
Jane Tattersall Sound Effects Editor
Robert Warchol Sound Effects Editor
Randy Wilson ADR Recordist
David Yonson ADR Recordist
John Furniotis Visual Effects Supervisor
Brittney Banks Stunts
Shelley Cook Stunt Coordinator
Kym Kristalie Stunts
Jessica Meyer Stunts
Regan Moore Stunts
Mark Berlet Second Unit Director of Photography
Mark Berlet Gaffer
Paul Boucher Additional Camera
Steven Chung Epk Camera Operator
Maryse Frigon Second Assistant Camera
Ava Gerlitz Still Photographer
Sophie Giraud Still Photographer
James Grant Best Boy Grip
Kenneth S. Green Electrician
Patrick Hales Dolly Grip
Sean Jensen Camera Operator
Rick Leger Genetator Operator
Loreen Ruddock Best Boy Electric
Gavin Smith Second Unit Director of Photography
Dean Stinchcombe First Assistant Camera
Chris Zacharuk Electrician
Megan Conacher Extras Casting
Sheila Fitzpatrick Assistant Costume Designer
Marie Grogan Hales Wardrobe Supervisor
Michele Francis First Assistant Editor
Ricardo Olivero Color Timer
Catherine Rankin Negative Cutter
Orest Haba Location Manager
Scot McFadyen Music Supervisor
Rachel Landry Script Supervisor
Ken Chubb Story Editor
Sasha Marusich Production Accountant
Andrea Nesbitt Assistant Production Coordinator
Brian Weiner Studio Teacher
Gary J. Tunnicliffe Special Effects Makeup Artist
Paul Jones Special Effects Makeup Artist
Brock Jolliffe Special Effects






















ikwilfilmskijken © 2024