Benjamín Vicuña als Leon Vargas | |
Roberto Farías als Rafael Jimenez | |
Amparo Noguera als Fabiola Pizarro | |
Francisca Gavilán als Paulina Baeza | |
Patricio Contreras als Rodolfo Ternicier | |
Eusebio Arenas als Patricio Velásquez | |
Mateo Iribarren als Prosecutor Andrade | |
Willy Semler als Warden Jorquera | |
Diego Ruiz als Oscar Lira | |
Víctor Montero als Germán Sanchez | |
Alberto Ellena als Gastón Velásquez | |
Carolina Paulsen als Valeria Estévez | |
Catalina Martin als Quena Leiva | |
César Quintanilla als El Econo | |
Christian Quevedo als Sergeant Bravo - 'El Perro' | |
David Albala als Arturo Carmona | |
Edinson Díaz als Sergeant Castro - 'Paco Braulio' | |
Eduardo Reyes als Emilio Muñoz | |
Franco Vidal als Felipe Pascual | |
Gonzalo Canelo als Bigote | |
Hugo Medina als Reverend Fauvet | |
Jorge Antezana als Pancho Antilef | |
José Luis Aguilera als Sergeant González - 'Care póker' | |
Julio Fuentes als Alejandro Lira | |
Luis Dubó als Hugo Salgado | |
Mauricio Roa als El Oso | |
Mauricio Rojas als Sergeant Arévalo - 'El Mozo' | |
Max Corvalán als CNI | |
Miguel Toro als Benito Aliaga | |
Pablo Muza als Benjamin Canto | |
Pablo Teillier als Sergeant Quezada | |
Roberto Cobián als Luis Fernández | |
Roberto Peña als Lalo Sotomayor | |
Sebastián Ramírez als Xavier Rojas | |
Serge Santana als Sergio Llanos | |
Vladimir Huaiquinir als Nicolai Castillo | |
Amaia Cardemil als Matilde | |
Cristian Espejo als Gendarme | |
Salvador Soto als Inmate |
David Albala | Director |
Carlos Núñez | Executive Producer |
Gabriela Sandoval | Executive Producer |
Nicole Guzman | Costume Design |
Mauricio López | Sound Re-Recording Mixer |
Mauricio López | Sound Editor |
Jorge González Vasquez | Director of Photography |
Pilar Zderich | Casting Director |
José Córdova-Llanos | Second Unit Director |
Lionel Medina | Art Direction |
Kako Correa H. | Director of Photography |
Kako Correa H. | Camera Operator |
Jorge González Vasquez | Camera Operator |
Nicole Herrera | Makeup Designer |
Pablo Mardones | Sound |
Marcelo Merino | Producer |
David Albala | Screenplay |
Loreto Caro-Valdés | Screenplay |
Susana Quiroz Saavedra | Screenplay |
David Albala | Producer |
Marcelo Merino | Associate Producer |
José Córdova-Llanos | Associate Producer |
Ana Tijoux | Theme Song Performance |
Juan Cristóbal Meza | Original Music Composer |
Ismael Cabrera | Colorist |
Miguel Hormazábal | Sound Supervisor |
Soledad Vargas | Foley Editor |
Soledad Vargas | Foley Recordist |
Ivo Moraga | Foley Artist |
Karen Cruces | Dialogue Editor |
Karen Cruces | ADR & Dubbing |