Moisés Arias als Patagrande | |
Julianne Nicholson als Doctora | |
Sofia Buenaventura als Rambo | |
Karen Quintero als Leidi | |
Julian Giraldo als Lobo | |
Laura Castrillón als Sueca | |
Deibi Rueda als Pitufo | |
Paul Cubides als Perro | |
Sneider Castro als Bum Bum | |
Wilson Salazar als Mensajero | |
Jorge Román als Buscador de Oro | |
Valeria Diana Solomonoff als Periodista |
Alejandro Landes | Director |
Ted Guard | Editor |
Jasper Wolf | Director of Photography |
Yorgos Mavropsaridis | Editor |
Andres Ramirez | Makeup Artist |
Alex Rojas | Makeup Effects |
Angela Leyton | Art Direction |
Eyde Belasco | Casting |
Clas Hakeröd | Post Production Supervisor |
Johanna Buendia | Costume Design |
Alex Ezpeleta | Assistant Director |
Mica Levi | Original Music Composer |
Daniela Schneider | Production Design |
Santiago Otheguy | Editor |
Alejandro Landes | Story |
Santiago A. Zapata | Producer |
Fernando Epstein | Producer |
Alexis Dos Santos | Casting |
Alexis Dos Santos | Screenplay |
Alejandro Landes | Producer |
Alejandro Landes | Screenplay |
Cristina Landes | Producer |
Daniela Schneider | Casting |
Daniela Schneider | Costume Design |
Eduardo Castillo | Sound Effects Editor |
Leandro de Loredo | Sound Re-Recording Mixer |
Lena Esquenazi | Sound Designer |
Javier Farina | Sound Mixer |
Javier Umpierrez | Sound Designer |
Alexander Schepelern | Visual Effects Supervisor |
Nina Strøm | Visual Effects Producer |
Andrés Calderón | Executive Producer |
J.C. Chandor | Executive Producer |
Charles De Viel Castel | Executive Producer |
Jorge Iragorri | Executive Producer |
Duke Merriman | Executive Producer |
Gustavo Pazmin | Executive Producer |
Josef Rebalski | Executive Producer |
Gloria Maria Restrepo | Executive Producer |
Juan Manuel Barreto | Gaffer |
Omaira Olarte | Health and Safety |
Giorgina Mesiano | Executive Producer's Assistant |
Lina Marcela Lasso | Production Assistant |
Daniel Giraldo | Transportation Captain |
Andrés Losada | Script Supervisor |
Neil Stemp | Music Editor |
Bridget Samuels | Music Supervisor |
Toby Donnelly | Executive Music Producer |
Laurens Orij | Colorist |
Jamie Meyer | Additional Editor |
Alex H. Liu | Assistant Editor |
Juan Sebastián Peña | Casting Assistant |
Catalina Rodríguez Ramos | Casting |
Peter Zuccarini | Underwater Director of Photography |
Catalina Rodríguez Ramos | Casting Coordinator |
Pancsi Puts | First Assistant Camera |
Camilo Martínez | Grip |
Edward Cely Gómez | Key Grip |
Santiago Cormane | Second Assistant Camera |
Eduard Rincón | Stunt Coordinator |
Carlos Paez Buitrago | Stunt Coordinator |
Simon Sandin | Compositor |
Melissa D. Moss | Compositor |
Mario Maruska | Compositor |
Linus Lindbalk | VFX Artist |
Adalsteinn Hallgrimsson | Compositor |
Emil Eriksson | Digital Compositor |
Rasmus Bro | Visual Effects Editor |
Stefan Bjørnfort Bernscherer | Compositor |
Thomas Banner | Compositor |
Daniel Cordero | Special Effects Supervisor |
Alejandro Uribe Holguín | ADR Recordist |
Sebastián Sonzogni | Foley Artist |
Juan Sosa Rosell | Dialogue Editor |
Lia Perez | Foley Editor |
Rafael Millán | Foley Recordist |
Facundo Nahuel Gómez | Dialogue Editor |
Bechen de Loredo | Foley Mixer |
Luis Fernando Cristancho | Boom Operator |
Nicolás Cecinini | Sound Effects Editor |
Agustín Casola | Foley Artist |
José E. Caldararo | Foley Artist |
Carlos Arcila | Boom Operator |
Sebastian Alzate Lopez | ADR Recordist |
Armando Pascual | Construction Coordinator |
Alex Rojas | Special Effects Makeup Artist |