Game Night (2018)

Mysterie, Komedie, Misdaad
'Game Night' volgt een groep met koppels die zich verzamelen om een aantal spelletjes te spelen, iets wat ze geregeld doen. Hun bijeenkomst verloopt echter anders dan ze zouden denken. Wanneer iemand komt te overlijden, en iedereen denkt dat het om een moord gaat.

Game Night Film Info

Score: 6.9/10 van 5565 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-02-15
Lengte: 100 Minuut / 1:40
Regisseurs: John Francis Daley, Jonathan Goldstein.
Schrijver: Mark Perez
Productie Studios: New Line Cinema, Aggregate Films, Davis Entertainment, Access Entertainment, Dune Entertainment, Warner Bros. Pictures
Productie Land: United States of America


Game Night Trailer


Jason Bateman
als Max
Rachel McAdams
als Annie
Kyle Chandler
als Brooks
Sharon Horgan
als Sarah
Billy Magnussen
als Ryan
Lamorne Morris
als Kevin
Kylie Bunbury
als Michelle
Jesse Plemons
als Gary
Michael C. Hall
als The Bulgarian
Danny Huston
als Donald Anderton
Chelsea Peretti
als Glenda
Camille Chen
als Dr. Chin
Zerrick Williams
als Val
Joshua Mikel
als Colin
R.F. Daley
als Tats
John Francis Daley
als Carter
Michael Cyril Creighton
als Bill
Brooke Jaye Taylor
als Linda
Jonathan Goldstein
als Dan
Charlotte Haynes Hazzard
als Nurse
Chad Lail
als Bulgarian Goon
Natasha Hall
als Madison
Loren Schaffer
als Ryan's Date
Kabby Borders
als Ryan's Date
Kelly Johns
als Ryan's Date
Steve Witting
als Clown
Andrew Benator
als Clown
Malcolm X. Hughes
als Not Denzel
Jessica Lee
als Debbie
Jeffrey Wright
als FBI Agent Henderson (uncredited)
Curtis Lyons
als Logan (uncredited)
Robin Dyke
als Wasp (uncredited)
Renah Gallagher
als Infertility Clinic Patient (uncredited)
Jason Gerrard
als Rich Guy (uncredited)
Caleb Heiland
als Convenience Store Kid (uncredited)
August Kensington
als Bartender (uncredited)
Brendan O'Donovan
als Fight Fan (uncredited)
Shamara Rayner
als Wedding Guest (uncredited)
Persephonie Rose
als Club Girl (uncredited)
Liz Sanford
als Wedding Guest (uncredited)
Rachel Tracy
als Proposal Night Guest (uncredited)
Corinne van den Heuvel
als Party Guest (uncredited)
Grace Wan
als Party Guest (uncredited)
Marvin E. West
als Wall Street Guy (uncredited)
Michael David Yuhl
als Anderton Party Guest (uncredited)
John Francis Daley Director
David Egan Editor
Barry Peterson Director of Photography
Cliff Martinez Original Music Composer
Jason Bateman Producer
Jamie Gross Editor
Michael Corenblith Production Design
John Fox Producer
Gregory Plotkin Editor
John Davis Producer
Jonathan Goldstein Director
Tim LeBlanc Sound Re-Recording Mixer
Marc S. Fischer Executive Producer
Steven Ritzi Stunt Coordinator
Susan Benjamin Set Decoration
Hopper Stone Still Photographer
Michael Disco Executive Producer
Whit Norris Sound Mixer
Jay Fisher ADR Mixer
Catherine Harper Foley Artist
Louie Schultz Music Editor
Hugh D.G. Moody Supervising Art Director
Harrison Meyle Dialogue Editor
Jason Oliver ADR Mixer
Darrin Mann Foley Mixer
Tami Treadwell ADR Mixer
Nicole Linn Set Decoration Buyer
Dean Tyrrell Special Effects Coordinator
Austin Lapierre Production Supervisor
Dan Kenyon Sound Effects Editor
Eric J. Bates Property Master
Russell Tyrrell Special Effects Supervisor
Richard Brener Executive Producer
Toby Emmerich Executive Producer
Jason Ellson Steadicam Operator
Cameron Frankley Sound Designer
Cameron Frankley Sound Supervisor
Kathryn La Bouff Associate Producer
Stacie McKinnon Art Department Coordinator
Manish Raval Music Supervisor
Dave Neustadter Executive Producer
Jonathan McGarry First Assistant Director
Rich Delia Casting
Leslie Acton Key Costumer
Jared Fleury Assistant Property Master
C. Douglas Cameron Boom Operator
Alana Knutson Utility Sound
Pam Fuller Script Supervisor
Joseph T. Mastrolia Costume Supervisor
Katherine Rose Foley Artist
Erinn Knight Assistant Costume Designer
Lizbeth Ayala Set Decoration Buyer
Patrick Ingram Extras Casting
Tom Wolfe Music Supervisor
Jason Ellson Camera Operator
Cameron Frankley Sound Re-Recording Mixer
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Gerard Averill Location Manager
James Garavente Producer
Marc S. Fischer Unit Production Manager
Robin Meyers Script Supervisor
Mark E. Brown Second Assistant Director
Catherine A. Cospelich Second Second Assistant Director
Cameron Sherman Production Assistant
Lance Resch-Anger Second Second Assistant Director
Megan Schmidt Second Assistant Director
Steven Ritzi Second Unit Director
Tricia Miles Post Production Supervisor
Townson Wells Second Second Assistant Director
Wickham Irwin Assistant Director
Keith Potter First Assistant Director
Bruce Franklin Visual Effects Producer
Paul Schmitz Second Assistant Director
Keith Adams Stunts
Ben Aycrigg Stunt Double
Kevin Ball Stunt Double
John Bernecker Stunt Double
Jeff Brockton Stunts
Trent Brya Stunt Double
Paul Burke Stunts
Alan D'Antoni Stunt Coordinator
Nick DeKay Stunt Double
Kevin Dyer Stunt Double
Nick Epper Stunts
Alessandro Folchitto Stunts
Lex D. Geddings Stunts
Michael Hansen Stunts
Amber Harrington Stunt Double
Thirl Haston Stunts
Jermaine Holt Stunts
Crystal Hooks Stunts
Isaac Hughes Stunts
Duke Jackson Stunts
Jean Claude Leuyer Stunts
Curtis Lyons Stunts
Richard Marrero Stunt Driver
Shaun McLane Stunt Double
Niko Nedyalkov Stunts
Paul Andrew O'Connor Stunt Double
Gregory Lee Steinmetz Stunts
Nikki Tomlinson Stunt Double
Ashley Rae Trisler Stunts
Elena Sanchez Stunts
Willie Weber Stunt Driver
Jeff Wolfe Stunts
John Bernecker In Memory Of
Daniel C. Gold "A" Camera Operator
Jeffrey N. Civa First Assistant "A" Camera
Frank D. Parrish Second Assistant "A" Camera
Christian Satrazemis First Assistant "B" Camera
Bill McConnell Jr. Second Assistant "B" Camera
Justin Wells Digital Imaging Technician
Jason Robbins Camera Loader
Brian Addie First Assistant Editor
Sara Beth Bennett Assistant Editor
Jacqui Popelka Production Office Coordinator
Jennifer Davis Assistant Production Coordinator
Tiffany D. Moore Production Secretary
Chris Silver Finigan Production Accountant
Matt V. Messina Assistant Location Manager
Ryan Dirkes Assistant Location Manager
Jen Farris Assistant Location Manager
Kimberly Jones Makeup Department Head
Mi Young Key Makeup Artist
Erica Kyker Makeup Artist
Shunika Terry Hair Department Head
Elizabeth Robinson Key Hair Stylist
Teressa Hill Hairstylist
Philonese West Hairstylist
James M. Cox Chief Lighting Technician
Carson E. Mayne Assistant Chief Lighting Technician
Steve Zigler Rigging Gaffer
Kerry Rawlins Key Grip
Mackie Roberts Best Boy Grip
Jeff W. Curtis Dolly Grip
Geoff Bremner Dolly Grip
Richard Arnold Grip
Cordis Brooks Grip
Michael Cape Grip
Luke Messick Grip
Paul Sanford Grip
Danny Brown Assistant Art Director
Ryan Kutch Leadman
Vincent Bates Set Designer
Taylor Mosbey Graphic Designer
David H. Nash Construction Coordinator
Adam Richards Casting Associate
Coco Kleppinger Casting Assistant
Janella Bersabal Extras Casting Assistant
James Cawley Transportation Coordinator
Wayne Short Transportation Captain
Thomas Van Schaick Transportation Captain
Gus Sardina Transportation Captain
John Howington Craft Service
Alison Rosenfeld Moses Music Coordinator
Jonathan Leahy Music Coordinator
Michael Corrigan Set Dresser
Justin DeMartino Set Dresser
Mark Perez Screenplay
Debra McGuire Costume Designer
John Francis Daley Writer
Jonathan Goldstein Writer
Kevin Ball Stunts
Trent Brya Stunts
Nick DeKay Stunts
Amber Harrington Stunts
Reginald Lewis Jackson Jr. Stunts
Richard Marrero Stunts
Nikki Tomlinson Stunts
Paul Andrew O'Connor Stunts
Ben Aycrigg Stunts
John Bernecker Stunts
Kevin Dyer Stunts
Shaun McLane Stunts
Cody Robinson Stunts
Raven-Danielle Baker Stunts
Alan D'Antoni Stunts
Willie Weber Stunts
William E. Lovett III Pilot
Mark Thompson Pilot
Jason Ellson "B" Camera Operator
Brandi Hart Craig Post Production Assistant
Jon Michaels Supervising Sound Editor
Phil Lee Mix Technician
Unsun Song Mix Technician
Marcia McIntyre Travel Coordinator
Shauna L. Kroen First Assistant Accountant
Karen Turner Payroll Accountant
Lisa Jackson Assistant Accountant
Jeremy Fischer Assistant Accountant
Kali Campbell Assistant Accountant
Sara Martin Assistant Accountant
Hilary Smiley Set Costumer
Les Morgan Set Costumer
Tracy Ewell Makeup Artist
Reggie Hodge Lighting Technician
Daniel John Lerch Lighting Technician
Michael Stippich Lighting Technician
David Taylor Lighting Technician
Chris Lumpkin Key Rigging Grip
Kevin Coignet Rigging Grip
Kalani de la Maza Rigging Grip
Makanga Njagi Rigging Grip
Daniel Pangburn Rigging Grip
Carla Martinez Assistant Art Director
Ariel R. Kaplan On Set Dresser
Hannah Smith Set Decorating Coordinator
Allie Battle Set Dresser
Edward Donnelly Set Dresser
Alex Dorminy Set Dresser
Raegan Wexler Set Dresser
Todd F. Seay Standby Painter
Emilio Biasucci Scenic Artist
Ian Cummings Scenic Artist
Johnny Land Scenic Artist
Michael S. Thompson Scenic Artist
Alan Collins Scenic Artist
Ben Darnell Scenic Artist
Kevin Schroeder Scenic Artist
Scott Cool Scenic Artist
Thomas Ellis Scenic Artist
Tammy Tate Scenic Artist
Cheryl Watson Scenic Artist
Johnny Anderson Propmaker
Andy Buchanan Propmaker
James Dean Propmaker
Allen B. Jones Propmaker
Adam May Propmaker
Alwyn T. Perrin Propmaker
Matt Rogers Propmaker
Victor M. Thomsen Propmaker
Kyle Barronton Propmaker
Kenneth Cole Propmaker
Bernard Harrison Propmaker
Kyle Jones Propmaker
Josh McGouirk Propmaker
Derrick Phillips Propmaker
Randall Scott Propmaker
David Tolley Propmaker
Bret Woodall Propmaker
Nathan D. Brown Propmaker
George A. Davis Propmaker
John Hill Propmaker
Noel Leathers Propmaker
Gabe Owens Propmaker
Greg Powell Propmaker
Jason Stallworth Propmaker
Nelson Wentz Propmaker
Kelsey Fowler Sculptor
William Gouinlock Sculptor
Chris Reynolds Sculptor
Sara Steele Sculptor
Logan McKnight Greensman
Blake Venable Greensman
Donna Yoder Greensman
Thomas Stevenson Special Effects Technician
Skylar Gorrell Special Effects Technician
Tim Lawrence Special Effects Technician
Bob Branam Video Assist Operator
Steve Hernandez 24 Frame Playback
Elizabeth Driscoll Unit Publicist
Jim Cadenhead Set Medic
Antonio Bell Set Medic
Taylor Vaughn Actor's Assistant
Amanda Bloomgren Actor's Assistant
Lauren Schoneman Producer's Assistant
Mor Peretz Producer's Assistant
Dillan Knox Producer's Assistant
Elizabeth Claire Bates Production Assistant
Kyle Ford Production Assistant
Diana Lam Production Assistant
Josh McCormack Production Assistant
Connor Sullivan Production Assistant
Paul Connors Production Assistant
Sarah Gorczyk Production Assistant
Rachel Lanquist Production Assistant
Richard Sanborn Production Assistant
Payden Andrew Evans Production Assistant
Isabella Hunter-Agnew Production Assistant
Nora Lonergan Production Assistant
Jill Somers Production Assistant
Shelby Anne Tompkins Production Assistant
David White Picture Car Coordinator
Christian Moreno Generator Operator
William Gillespie Generator Operator
Greg Tresan Animal Wrangler
Carol Tresan Animal Wrangler
Cory L. Gilkey Craft Service
Kostas Theodosiou Digital Intermediate Colorist
Pamela Scott-Farr Digital Intermediate Producer
Angelique Perez Digital Intermediate Producer
Francisco Ramirez Visual Effects Editor
Skylar Nichols Visual Effects Coordinator
Patrick David Visual Effects Supervisor
Marjolaine Tremblay Visual Effects Producer
Sébastien Moreau Visual Effects
Pierre-Hugues Vachon Visual Effects
Francis Larouche Visual Effects
Isabelle Langlois Visual Effects
Sara Bourque Visual Effects
Philippe Pelletier Visual Effects
Jordan Soles Visual Effects
Amelie Tremblay Visual Effects
Jimmy Lavallee Visual Effects
Luc Julien Visual Effects
Evelyne Leblond Visual Effects
Eric Larivée Visual Effects
Peter G. Adams Additional Music
Thor Laewe Additional Music
Randy Miller Conductor
Randy Miller Orchestrator
Chris Fletcher Second Second Assistant Director






















ikwilfilmskijken © 2024