Ratatouille (2007)

Animatie, Komedie, Familie, Fantasie
Remy is een rat die constant zijn leventje in het dure Franse restaurant Gusteau op het spel zet. Niet alleen vanwege zijn liefde voor lekker eten, maar ook omdat hij dolgraag zelf topkok wil zijn.

Ratatouille Film Info

Score: 7.82/10 van 16496 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2007-06-21
Lengte: 111 Minuut / 1:51
Regisseur: Brad Bird
Schrijver: Brad Bird
Productie Studios: Pixar, Walt Disney Pictures
Productie Land: United States of America


Ratatouille Trailer


Patton Oswalt
als Remy (voice)
Lou Romano
als Linguini (voice)
Ian Holm
als Skinner (voice)
Brian Dennehy
als Django (voice)
Peter Sohn
als Emile (voice)
Peter O'Toole
als Anton Ego (voice)
Brad Garrett
als Gusteau (voice)
Janeane Garofalo
als Colette (voice)
Will Arnett
als Horst (voice)
Julius Callahan
als Lalo / Francois (voice)
James Remar
als Larousse (voice)
John Ratzenberger
als Mustafa (voice)
Teddy Newton
als Lawyer (Talon Labarthe) (voice)
Tony Fucile
als Pompidou / Health Inspector (voice)
Jake Steinfeld
als Git (Lab Rat) (voice)
Brad Bird
als Ambrister Minion (voice)
Stéphane Roux
als TV Narrator (voice)
Andrea Boerries
als Street Woman (voice)
Marco Boerries
als Food Snob #3 (voice)
Lindsey Collins
als Abusive Girlfriend (voice)
Thomas Keller
als Food Snob #1 (voice)
Brad Lewis
als Abusive Boyfriend (voice)
Lori Richardson
als Food Snob #2 (voice)
Jack Bird
als Teen Rat (voice)
Jamie Oliver
als The Health Inspector (UK voice)
Bill Farmer
als Paris Citizens (voice) (uncredited)
Michael Giacchino
als Reporter (voice) (uncredited)
Harley Jessup Production Design
Andrew Stanton Executive Producer
Michael Giacchino Original Music Composer
Brad Bird Director
John Lasseter Executive Producer
Darren T. Holmes Editor
Brad Lewis Producer
Jason Deamer Animation
Stephen King Shading
Nick Sung Animation
Ellen Heuer Foley
Natalie Lyon Casting
Kevin Reher Casting
Paul Cichocki Post Production Supervisor
David Munier Thanks
Jack Hayes Orchestrator
Dan Wallin Scoring Mixer
Andrew Jimenez Animation
Terry Claborn Color Timer
Randy Berrett Production Artist
Patrick Lin Animation
Stephen M. Davis Music Editor
Andrew L. Schmidt Animation
Rodrigo Blaas Animation
Simon Allen Animation
Nelson 'Rey' Bohol Production Artist
Bryn Imagire Shading
Jerome Ranft Sculptor
Alan Barillaro Animation
Morten Folmer Nielsen ADR & Dubbing
Jason Bickerstaff Modeling
Angus MacLane Animation
Dustin Cawood Supervising Sound Editor
Michel Gagné Animation
Sandra Ford Karpman Visual Effects
Mark Sanford Sequence Leads
Kevin Rose-Williams Assistant Editor
Andrew Gordon Animation
Jason Boose Animation
Kim White Lighting Supervisor
Jeremy Lasky Layout
Andrew Cadelago Layout
Lindsey Collins Production Manager
Spiro Carras Special Effects
Jay Ward Art Department Manager
Tim Best Master Lighting Artist
A.J. Riebli III Editorial Manager
Brad Bird Screenplay
Jan Pinkava Co-Director
William Cone Additional Effects Development
Bud Luckey Additional Effects Development
Nicholas C. Smith Additional Editing
Greg Snyder Additional Editing
Greg Snyder First Assistant Editor
Robert Anderson Director of Photography
Steve Slanec ADR Editor
Thomas J. O'Connell Additional Sound Re-Recordist
Peter DeSève Additional Effects Development
Buck Lewis Additional Effects Development
Frank Marocco Musician
Robert H. Russ Animation
Ike Feldman Animation
John Kahrs Animation
Darla K. Anderson Other
Sue Fox Foley Editor
Adam Burke Animation
Karen Kiser Animation
Doug Sheppeck Animation
Michael Stocker Animation
Ron Zorman Animation
Mary Van Escobar Editorial Coordinator
Dennie Thorpe Foley
Gayle Levant Musician
Danny Greco Musician
John Yoakum Musician
Russell J. Stough Animation Fix Coordinator
Nancy Kato Animation
Sanjay Patel Animation
Adrian Molina Opening/Ending Animation
Dan Lee Orchestrator
Carl Verheyen Musician
Luke Martorelli Master Lighting Artist
Bolhem Bouchiba Animation
Veronica Watson Animation Production Assistant
Tim Crawfurd Animation
Holger Leihe Animation
Dave Mullins Animation
Gini Cruz Santos Animation
David Park Art Department Coordinator
Will Files Sound Design Assistant
Luigi Passalacqua Craft Service
Chris Lawrence Other
Sharon Calahan Director of Photography
Jeff Whittle Editorial Services
Michael Krummhoefener Modeling
Jae Hong Kim Modeling
Michael Venturini Animation Director
Austin Madison Animation
Jeff Wan Camera Operator
Chris Montan Executive Music Producer
Sequoia Blankenship Fix Animator
Simon Christen Fix Animator
K. C. Roeyer Fix Animator
Airton Dittz Jr. Master Lighting Artist
Danielle Feinberg Master Lighting Artist
Maria Yershova Master Lighting Artist
Scott Clifford Master Lighting Artist
Kristifir Klein Modeling
Gary Schultz Modeling
Andrew Page Music Director
Patty Kihm Stevenson Animation
Paul Mendoza Animation
Jaime Landes Roe Animation
Sarah Mercey-Boose Animation
Susan Hegarty Dialect Coach
David Baraff Software Team Lead
Jason Topolski Lighting Coordinator
Tom MacDougall Music Supervisor
Daniel Mason Animation
Brett Pulliam Animation
Deborah Coleman Art Department Assistant
Glenn Kasprzycki Editorial Services
Sarah Chiappinelli Lighting Production Assistant
Mitch Kopelman Master Lighting Artist
Jonathan Pytko Master Lighting Artist
Esdras Varagnolo Master Lighting Artist
Norman Ludwin Musician
Gennie Rim Animation Department Coordinator
Brett Coderre Animation
Kevin O'Hara Animation
Jean-Claude Tran Animation
Robert Tachoires Editorial Services
Thomas Keller Lead Character Designer
Bruce Kuei Fix Animator
Kenneth Sullivan Master Lighting Artist
Vandana Reddy Sahrawat Master Lighting Artist
Audra Koklys Animation Manager
Travis Hathaway Animation
Matt Majers Animation
David Earl Smith Animation
Rob Duquette Thompson Animation
Anthony Ho Wong Animation
Sam Marin Opening/Ending Animation
Ralph Eggleston Other
Tom Zach Fix Animator
Al Nelson Foley Editor
Erik Forman Information Systems Manager
Suzie Katayama Musician
Dave Stone Musician
John Van Houten Musician
Ken Kim Animation
Michal Makarewicz Animation
Jon Mead Animation
Greg Dykstra Character Designer
Phred Lender Editorial Services
Jae Hyung Kim Fix Animator
Richard Todd Musician
Michael Wu Animation
Amber Rudolph Animation
Dan Lee Character Designer
Tim Simonec Conductor
Richard Pinkham Editorial Services
Jana Vance Foley
Mike Vaccaro Musician
Chris DiGiovanni Animation Manager
Tom Gately Animation
Stephen Gregory Animation
John Lee Animation
Steve Mason Animation
Ian White Animation
Stephen L. Wong Animation
Bob Scott Opening/Ending Animation
Nickolas Rosario Other
Scott Clifford Modeling
Charles Paley Music Editor
Bobby Shulgold Musician
Kureha Yokoo Animation
Doug Frankel Animation
Cameron Miyasaki Animation
Brett Schulz Animation
Peter Sohn Animation
Ross Stevenson Animation
Bret Parker Animation
Everett Downing Jr. Animation
Carter Goodrich Character Designer
Andra Smith Editorial Services
Chiwook Han Fix Animator
Dana Murray Lighting Manager
Jean Marie Ancher Master Lighting Artist
Raymond Wong Modeling
David Slusser Music Editor
Miriam Mayer Musician
Karl Vincent Musician
Don Crum Animation
Justin Wright Opening/Ending Animation
Clayton Haslop Musician
Peter Sumanaseni Master Lighting Artist
David DeVan Animation Director
Doug Dooley Animation
Carlos Baena Animation
Shaun Chacko Animation
Patrick Delage Animation
Dan Nguyen Animation
Raphael Suter Animation
Cathleen Carmean Art Department Assistant
Buck Lewis Character Designer
Brice R. Parker Editorial Coordinator
Charu Clark Lighting Artist
Steven James Master Lighting Artist
Jacob Brooks Modeling
George Doering Musician
James Ford Murphy Animation
Thomas Indermaur Systems Administrators & Support
Thomas Taylor Goodman Driver
Courtney Bergin Editorial Coordinator
Michael Sparber Master Lighting Artist
Jeremy Vickery Master Lighting Artist
Cynthia Slavens Post Production Supervisor
Phat Phuong Lead Set Dresser
Christina Garcia Weiland Set Dresser
Robert Moyer Shading
Hayley Iben Software Engineer
Michael O'Brien Software Engineer
Diane Langlumé Thanks
Michael Silvers Supervising Sound Editor
Gabriel Benveniste Systems Administrators & Support
Ling Hsu Systems Administrators & Support
BoB 'Naked BoB' Morgan Systems Administrators & Support
Mary Conlin Thanks
Andy Thomas Systems Administrators & Support
Mark Cordell Holmes Production Artist
Cameron Patrick Musician
Gregg Olsson Sequence Leads
Joshua Jenny Set Dresser
Andrew Pienaar Set Dresser
Sylvia Gray Wong Sequence Leads
Tom Miller Lead Set Dresser
Adam Gabbert Software Engineer
Eric Gregory Software Engineer
Colin Hayes Thompson Shading
Alex Seiden Simulation & Effects Artist
Jason 'Jayfish' Hull Systems Administrators & Support
Jessica Abroms Simulation & Effects Artist
Ryan Kautzman Software Engineer
Simon Bax Thanks
John Gilkey Thanks
Irene Mecchi Thanks
Steven Isono Thanks
Ross Dickinson Systems Administrators & Support
Chris Lasell Systems Administrators & Support
Auburn C. 'Aubie' Schmidt Systems Administrators & Support
Rick Baptist Musician
Paul Baker Production Office Assistant
Athena Xenakis Shading
Kiril Vidimce Software Engineer
Kyrsten Mate Sound Effects Editor
Lorne Cameron Thanks
Matthew Robbins Thanks
James Handelin Systems Administrators & Support
Ian Westcott Systems Administrators & Support
Eric Pearson Post-Production Manager
Michael Hitson Security
Alec Bartsch Shading
Gordon D.B. Cameron Software Engineer
Kimberly Adair Clark Thanks
Debbie Ducommun Thanks
Terry Lee Moseley Systems Administrators & Support
Junyi Ling Shading
Andrew Butts Software Engineer
Ben Jordan Software Engineer
Manuel Kramer Software Engineer
Shawn Neely Software Engineer
Matt Kent Sound Recordist
Philippe Coen Thanks
Lars R. Damerow Systems Administrators & Support
Stephan Vladimir Bugaj Shading
Erin Tomson Shading
George Nguyen Simulation & Effects Artist
Jane Yen Simulation & Effects Artist
Benjamin Andersen Simulation & Effects Artist
Tara Hernandez Software Engineer
Brett Levin Software Engineer
Michael Shantzis Software Engineer
Teresa Eckton Sound Effects Editor
Anthony Bourdain Thanks
Susan Bradley Title Designer
Freesia Pearson Post Production Assistant
Damon Bard Sculptor
Jason Kim Software Engineer
Brian M. Rosen Software Engineer
James G. Dashe Systems Administrators & Support
Remy Galang Systems Administrators & Support
Jose Ignacio Systems Administrators & Support
Jay Weiland Systems Administrators & Support
Michael Semanick Sound Re-Recording Mixer
Shannon Wood Script Supervisor
Brad Winemiller Simulation & Effects Artist
Jim Atkinson Software Engineer
Dirk Van Gelder Software Engineer
Lee Armstrong Thanks
Will Csaklos Thanks
Mark Andrews Script Supervisor
Nelson Siu Systems Administrators & Support
Alexander Iles Musician
Laurens Fein Production Office Assistant
Martin Reddy Software Engineer
Frederic Echelard Sound Recordist
Meagan Miller Thanks
David Sotnick Systems Administrators & Support
Jeff Bunnell Musician
Marc Louria Thanks
Gilles Thomas Thanks
Matthew Lindahl Systems Administrators & Support
Stephanie Hamilton Thanks
Katelin C. Holloway Post Production Assistant
Marc S. Greenberg Production Accountant
Albert Lozano Production Artist
Randy Thom Sound Re-Recording Mixer
Michael Ferris Software Engineer
Cory Omand Software Engineer
Thomas Hahn Software Engineer
Stuart Sumida Thanks
Mark A. Walsh Supervising Animator
Will Phan Systems Administrators & Support
Mark Gasbarro Musician
Marc Sondheimer Production Accountant
Gerald E. Hackett III Security
Claudia Chung Simulation & Effects Artist
Bjorn Leffler Software Engineer
Gary Monheit Software Engineer
Marty Lew Systems Administrators & Support
Anna Noakes Musician
Patrick Guenette Shading
Ana Lacaze Shading
Edgar Rodriguez Simulation & Effects Artist
Alex Mohr Software Engineer
David Yu Software Engineer
Dylan Brown Supervising Animator
Larry Corbett Musician
Darrin McCann Musician
Nate Wragg Production Artist
Amy Hale Production Office Assistant
Randy Thom Sound Designer
Eric Andraos Shading
Marc Cooper Shading
Michael Chann Software Engineer
Jamie Hecker Software Engineer
Brad Kane Thanks
Michael Fong Supervising Technical Director
Bruce Dukov Musician
Brad Kane Thanks
Noah Newman Post Production Coordinator
Craig Foster Graphic Designer
Jodi Forrest ADR & Dubbing
Becky Neiman Production Artist
Doc Kane Dialogue Editor
Abraham Laboriel Musician
Harvey Mason Musician
Edwin Chang Intern
Galyn Susman Associate Producer
Mark Andrews Story Supervisor
Robert Kondo Art Direction
David Eisenmann Set Supervisor
Apurva Shah Effects Supervisor
James S. Baker Story Artist
Enrico Casarosa Story Artist
Josh Cooley Story Artist
Ronnie del Carmen Story Artist
Louis Gonzales Story Artist
Brian Larsen Story Artist
Matthew Luhn Story Artist
Ted Mathot Story Artist
Kevin O'Brien Story Artist
Bill Presing Story Artist
Peter Sohn Story Artist
Nathan Stanton Story Artist
Alexander Woo Story Artist
Mike Cachuela Additional Storyboarding
Brian Fee Additional Storyboarding
Doug Frankel Additional Storyboarding
Justin Hunt Additional Storyboarding
Scott Morse Additional Storyboarding
Dallis Anderson Story Coordinator
Kesten Migdal Story Coordinator
Nicole Paradis Grindle Production Manager
Thomas Gonzales Assistant Editor
Jan Pinkava Story
Jim Capobianco Story
Brad Bird Story
Jared Purrington Art Department Trainee






















ikwilfilmskijken © 2024