Dora and the Lost City of Gold (2019)

Avontuur, Komedie, Familie, Fantasie
Dora heeft samen met haar ouders het grootste deel van haar leven de wildernis verkend. Haar meest uitdagende avontuur staat haar echter nog op te wachten: de middelbare school. Wanneer haar ouders in gevaar zijn schiet Dora meteen in actie en neemt ze Boots, Diego en een groep tieners mee op sleeptouw. Naast de reddingsactie hopen ze het mysterie rond een verloren Incastad op te lossen.

Dora and the Lost City of Gold Film Info

Score: 6.652/10 van 1619 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2019-08-08
Lengte: 102 Minuut / 1:42
Regisseur: James Bobin
Schrijvers Nicholas Stoller, Matthew Robinson.
Productie Studios: Nickelodeon Movies, Paramount Players, Walden Media, Screen Queensland, Paramount
Productie Land: Australia, United States of America


Dora and the Lost City of Gold Trailer


Isabela Merced
als Dora
Jeffrey Wahlberg
als Diego
Madeleine Madden
als Sammy
Eugenio Derbez
als Alejandro Gutierrez
Michael Peña
als Cole - Dora's Father
Eva Longoria
als Elena
Benicio del Toro
als Swiper (voice)
Madelyn Miranda
als Dora (6 years)
Malachi Barton
als Diego (6 years)
Dee Bradley Baker
als Animal Vocalizations (voice)
Sasha Toro
als Backpack (voice)
Marc Weiner
als Map (voice)
Joey Vieira
als Nico
Pia Miller
als Sabrina - Diego's Mother
Adriana Barraza
als Abuela Valerie
Damien Garvey
als Security Guard
Anikka Abelita
als Vegan Student
Daniel Donaldson
als Bad Dancing Teacher
Nicholas Coombe
als Randy
Tivon Toito'ona
als Soccer Team Kid 1
Emily Bell
als Soccer Team Kid 4
Jace Fleming
als Mean Kid
Michelle Collins
als English Teacher
Bailey Hendy
als Soccer Team Kid 2
Darcy Worthington
als Soccer Team Kid 3
Matthew Okine
als Teacher
Natasa Ristic
als Christina X
Christopher Kirby
als Viper
Temuera Morrison
als Powell
Christopher Rawlins
als Mercenary
Isela Vega
als Old Woman
Danny Trejo
als Boots (voice)
Q'orianka Kilcher
als Kawillaka
Natalie Kinghorn
als High School DJ
Daniel Valle
als High School Dancer / Assistant Choreographer
Kate Wormald
als High School Dancer / Assistant Choreographer
Abdulaye Sow
als High School Dancer
Brooke Schembri
als High School Dancer
Dustin Taylor
als High School Dancer
Elke Tulip Paes
als High School Dancer
Georgia Rothera
als High School Dancer
James David Portas
als High School Dancer
Joel Murphy
als High School Dancer
Kalahni Mia Spink
als High School Dancer
Karin Mochizuki
als High School Dancer
Kristin Sparks
als High School Dancer
Leyton Oliver Bartley Beal
als High School Dancer
Ly Thanh Dat
als High School Dancer
Mitchell Adam Marshman
als High School Dancer
Phoenix Mitchell
als High School Dancer
Sarah Louise Harvey
als High School Dancer
Savannah La Rain
als High School Dancer
Seraseini Momo
als High School Dancer
Tanisha Pili Mvoyi
als High School Dancer
William James Dyson
als High School Dancer
Zeke Azzolini
als High School Dancer
Emilia Lau
als Crowd High School Student
Caleb McLaughlin
als Tico (voice)
Braden Lewis
als Airport Kid
Javier Aguirresarobe Director of Photography
Dan Hennah Production Design
John Debney Original Music Composer
Sarah Halley Finn Casting
Glenn Freemantle Sound Designer
Glenn Freemantle Supervising Sound Editor
Gillian Dodders Dialogue Editor
Peter Burgis Foley Artist
Jeff Carson Music Editor
Nicholas Stoller Screenplay
Nicholas Stoller Story
David Burr Second Unit Director of Photography
Julia Pistor Executive Producer
Richard Hobbs Supervising Art Director
Brendan Heffernan Concept Artist
Ri-Jie Kwok Stunts
James Bobin Director
Ernie Malik Unit Publicist
Valerie Walsh Teleplay
Eugenio Derbez Executive Producer
Cameron Ambridge Stunts
Tom Wheeler Story
Lesley Vanderwalt Makeup Designer
Lesley Vanderwalt Makeup Supervisor
Chelsea Staebell Assistant Costume Designer
Roger Buckingham Underwater Director of Photography
Germaine Franco Original Music Composer
Manoela Amaral Props
Cindy Rosenthal Key Costumer
Benedict Paxton-Crick Script Supervisor
Eric Weiner Teleplay
Chris Gifford Teleplay
Eugene Intas Art Direction
Jason Swanscott Foley Artist
Niv Adiri Sound Re-Recording Mixer
Glen Gathard Foley Mixer
John Finklea Music Editor
Reg Garside Chief Lighting Technician
Brendan Nicholson Sound Re-Recording Mixer
Toby Fuller Stunts
Emilie O'Connor Dialogue Editor
Emilie O'Connor ADR Editor
Vince Valitutti Still Photographer
Kathy Chasen-Hay Visual Effects Producer
Jennifer Stanfield Hair Designer
Leanne Brooks Special Effects Coordinator
Andy Brown Visual Effects Supervisor
Duncan Jones Location Manager
Darrin Keough "A" Camera Operator
Jennifer Cornwell Unit Production Manager
Susan Booth Seamstress
Chee Thao Location Assistant
Louise Coulston Makeup & Hair
Dan Sweetman Storyboard Artist
Annette van Moorsel Stunts
John G. Scotti Executive Producer
John G. Scotti Unit Production Manager
John G. Scotti Second Unit Director
Alex Kuzelicki Stunts
Mark Everson Editor
Bruce Bright Special Effects Supervisor
Robbie Clissold Stunts
Kristin Voumard Script Supervisor
Ralph Bertelle Executive In Charge Of Production
Matthew Robinson Screenplay
Ralph Foster Visual Effects Editor
James Wichall Assistant Dialogue Editor
Graeme Callander Storyboard Artist
David Elmes First Assistant "B" Camera
Scott Dolan First Assistant "A" Camera
Gavin Greenaway Conductor
Rebecca Allen Makeup Artist
Joe Stick Assistant Chief Lighting Technician
Nicholas A. Mudd Casting Associate
Todd Carmody Grip
Nick Freemantle Sound Effects Editor
Robert Malone Sound Effects Editor
Sharon Robbins Makeup & Hair
Mal Booth Dolly Grip
Phoebe Scholfield ADR Voice Casting
Lilly Blazewicz Foley Editor
Michael O'Connor Second Second Assistant Director
Greg Tynan Second Second Assistant Director
Anthony Dias Digital Imaging Technician
Kyle Gardiner Stunt Coordinator
Dayo James Sound Effects Editor
Doug Franks Assistant Property Master
Garreth Hadfield Stunts
Ben Wyatt Boom Operator
Carly Rees Stunts
Dane Cody Production Sound Mixer
Dane Cody Sound Recordist
Jemma Riley-Tolch Foley Mixer
Jamie Garside Electrician
John Ashton Thomas Orchestrator
Tommy Laurence Orchestrator
Samantha Smith McGrady Second Assistant Director
Karina Stefanisina Assistant Editor
Geoff Lawson Orchestrator
Tamazin Simmonds Associate Producer
Djinous Rowling Casting Assistant
Gillian Butler Property Master
Tom Coope First Assistant Editor
Billie Weston Makeup & Hair
Mark Levey Electrician
Kate Weatherly Assistant Production Coordinator
Candice Preddy Production Coordinator
Richard Goodwin First Assistant Director
Aaron Rapira Grip
Robbie MacKinnon Second Assistant "B" Camera
Rahel Afiley Costume Design
Nathan Kannegiesser Rigging Grip
Sami Gustafsson Lighting Technician
Sami Gustafsson Electrician
Tia Stephanou Key Makeup Artist
Hamish Raven Leadman
Kristin Burr Producer
Melanie Ghisays Costumer
Kara Moolman Utility Sound
Henry Kemplen Visual Effects Editor
Tom Treasure Third Assistant Director
Charlie Lowe Dolly Grip
James McGrady First Assistant Director
Prudence Williams Production Accountant
Katie Reynolds Post Production Supervisor
Chan Griffin Stunts
Nick Turello Stunts
Lachlan Robbie Stunts
Marco Sinigaglia Stunts
Lindy Hartley Key Hairdresser
Sharon Tribolet Payroll Accountant
Elissa Cadwell Stunts
Vicki Sands Makeup & Hair
Mark Davies Additional Editing
Joanne Pearce Second Assistant Director
Siobhan Purkis Set Designer
Emma Rudkin Assistant Set Decoration
Jade Amantea Stunt Coordinator
Bruno Canale Line Producer
Dan Cole Third Assistant Director
Sarah Dahl Script Supervisor
Lauren Ann Evans Art Department Coordinator
Rachel van Baarle Set Designer
Chris Maljers Dolly Grip
Naomi Sharp Second Assistant "B" Camera
Jeremy Wheatley Second Assistant "A" Camera
Blake Lindsell Stunts
Michael Rooney Choreographer
Peter Kodicek Set Dresser
Stephen Murdoch Stunts
Beau Selwood Electrician
Kathryn Lim Set Decoration
Samara Gildea Makeup & Hair
Carla Thexton Stunts
Alek Skar Stunts
Tye Wilkie Stunts
Bronwyn Akhurst Stunts
Lachlan Linton-Keane Assistant Property Master
Ebony Ashton Art Department Assistant
Mica Purnell Graphic Designer
Shannon Reilly Art Department Assistant
Yvette Millist Leadman
Hannah Crosby Sculptor
Mary Robin Set Decorating Coordinator
Josh Hutchen Electrician
Brad Boterhoek Grip
Josh Tuener Grip
Damian Lang Assistant Location Manager
Monin Sak Location Coordinator
Meagan Heuston Location Assistant
Helen Dykes Costume Supervisor
Erin Louise Cardoo Costume Coordinator
Anthea Govett Seamstress
Sharka Bosakova Seamstress
Ellie Suffolk Costume Assistant
Lexi Stewart Assistant Makeup Artist
Emma George Hairdresser
Lynette O'Brian Makeup & Hair
Lauren Oliver Makeup & Hair
Talia Buckberry Assistant Production Coordinator
Kayla Weatherall Production Secretary
Bradley Howard Construction Manager






















ikwilfilmskijken © 2024