6.885

The Dig (2021)

Drama, Historisch
Net voor de Tweede Wereldoorlog losbarst huurt de welgestelde weduwe Edith Pretty de amateurarcheoloog Basil Brown in. Hij krijgt de opdracht opgravingen uit te voeren op haar landgoed in Sutton Hoo. Ze doen een historische ontdekking die verband houdt met het verleden van Engeland‎.

The Dig Film Info

Score: 6.885/10 van 1117 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2021-01-14
Lengte: 112 Minuut / 1:52
Regisseur: Simon Stone
Schrijver: Moira Buffini
Productie Studios: Clerkenwell Films, Magnolia Mae Films
Productie Land: United Kingdom


The Dig Trailer


Carey Mulligan
als Edith Pretty
Ralph Fiennes
als Basil Brown
Lily James
als Peggy Piggott
Johnny Flynn
als Rory Lomax
Ben Chaplin
als Stuart Piggott
Ken Stott
als Charles Phillips
Archie Barnes
als Robert Pretty
Monica Dolan
als May Brown
Eamon Farren
als John Brailsford
Paul Ready
als James Reid Moir
Peter McDonald
als Guy Maynard
Stephen Worrall
als Ferryman
Danny Webb
als John Grateley
Robert Wilfort
als Billy Lyons
James Dryden
als George Spooner
Joe Hurst
als John Jacobs
Christopher Godwin
als Dr Parry
Ellie Piercy
als Mrs Lyons
Bronwyn James
als Ellen Mckenzie
Des Kaliszewski
als Barge Skipper
Jonah Rzeskiewicz
als London Man
Jack Bennett
als Air Raid Warden
John Macmillan
als Dr Rothman
Arsher Ali
als William Grimes
Amelia Stephenson
als Amelia
Maria Djurkovic Production Design
Tatiana Macdonald Set Decoration
Jon Harris Editor
Redmond Morris Co-Producer
Martin Cantwell Sound Effects Editor
Karen Wakefield Supervising Art Director
Lucy Bevan Casting Director
Simon Stone Director
Steve Carter Art Direction
Atli Örvarsson Conductor
Mike Eley Director of Photography
Mike Eley "A" Camera Operator
Gabrielle Tana Producer
Carolyn Marks Blackwood Producer
Barrie McCulloch First Assistant Director
Meg Clark Post Production Supervisor
Meg Clark Co-Producer
Olivia Grant Casting Associate
Moira Buffini Screenplay
Alexander Bracq Stunts
Heather Phillips Stunts
Murray Ferguson Producer
Marc Cass Stunt Coordinator
Matthias Gohl Orchestrator
Matthias Gohl Music Producer
Marcus Mumford ADR Mixer
Adam Shell Digital Imaging Technician
Alice Babidge Costume Design
Andrew Semans Associate Producer
Rob Turner Foley Supervisor
Andrew Bonner Unit Production Manager
Russell White Online Editor
Paul Cotterell Sound Re-Recording Mixer
Susanna Lenton Script Supervisor
Glen Gathard Foley Mixer
Gordon Fitzgerald Property Master
Andy Bennett Stunt Coordinator
Dan Evans Set Medic
Matt Davies Dialogue Editor
Jeremy Braben Aerial Director of Photography
Jeremy Braben Drone Operator
Agnieszka Szeliga "B" Camera Operator
Mark Silk Underwater Director of Photography
Larry D. Horricks Still Photographer
Danny Sheehan Supervising Sound Editor
Paul Carter Sound Designer
Paul Carter Sound Re-Recording Mixer
Jonathan Rutter Unit Publicist
Louise Fisher Makeup Artist
Louise Fisher Hairstylist
Robert Chen Second Assistant Sound
Mark Appleby ADR Mixer
Jenny Shircore Hair Designer
Jenny Shircore Makeup Designer
Max Klaentschi Art Direction
John Preston Novel
Nick Rideout Special Effects Supervisor
Dion M. Casey "B" Camera Operator
Alan Senior Special Effects Technician
John Rafique Special Effects Technician
Gavin Ogden Best Boy Electric
Anne Sheehan Executive Producer
James Corker Assistant Art Director
Matt Moffatt Gaffer
Natasha Saxby Camera Trainee
James R. Powell Grip
Matt Curtis Main Title Designer
Steve Morphew Stand In
Julian Kershaw Orchestrator
Zoe Freed Foley Artist
Stefan Gregory Original Music Composer
Stefan Gregory Orchestrator
Chris Morrison Stunts
Jessie Brough First Assistant "B" Camera
Faye Robinson Travel Coordinator
Andrew Harvey Standby Painter
Emin Atilgan Second Assistant "A" Camera
Bernie Prentice Underwater Gaffer
Jon Henry Gordon Hairstylist
Oskar von Unge Dialogue Editor
Rachel Garlick Storyboard Artist
Matt Hermiston Stunts
Emma Crompton Casting Assistant
Bettina Lyster Production Coordinator
Dave Shaw Marine Coordinator
Jim Swanson Drone Operator
Stephen McLaughlin Music Producer
Karolina Dziwinska Digital Intermediate Producer
Zafar Janjua Visual Effects Producer
Dan Victoire Visual Effects Compositor
Anna Cavaliere Costumer
Emanuele Farnesi CG Artist
Alan Perrin Drone Pilot
Damon Crane Location Manager
Ian Jewels Electrician
Holly Blenkins Special Effects Technician
Joe Vassallo Painter
Louise Aubertin VFX Artist
Adam Glasman Digital Colorist
Sergio Bernuzzi Key Grip
James Dean Sculptor
Mick Hurrell Health and Safety
Nick Kenealy Video Assist Operator
Stephen Lee Video Assist Operator
Ruth Antoine First Assistant Editor
James D. Etherington Visual Effects Supervisor
Dan Marsden Construction Manager
Lara Sargent Post Production Accountant
David Draper Grip
Ronnie Evans Stand In
Liam Taylor Floor Runner
Mark Johnson Rigging Gaffer
Josephina van Leeuwen Travel Coordinator
Claire Pompili Makeup Artist
Claire Pompili Hairstylist
Bjarni Frímann Bjarnason Musician
Robbie Keane Stunts
Pat Crawford Electrician
Marie-Sophie Daniel First Assistant "A" Camera
Charis Theobald Graphic Designer
Laura Coates Actor's Assistant
Lucy Hannah Vick Makeup Trainee
Alex Locke Costume Supervisor
Jamie Matthewman Dialect Coach
Alexandra Beahan Third Assistant Director
Michael Hannan First Assistant "B" Camera
Louis Spanswick O'Brien Data Wrangler
Lester Jones Specialized Driver
Olivia Simpson Costume Assistant
Matthew Harrison Location Assistant
Alexander Phillips Digital Intermediate Assistant
Martine Cooper Costumer
Joseph Gould Assistant Location Manager
Laurence Lavoie Visual Effects Compositor
Steve Sexton Specialized Driver
Alexander Ha CG Artist
Jacob Green Visual Effects Compositor
Joanna Barcikowska Visual Effects Compositor
Tom Mortelette Visual Effects Compositor
Tom Paine Special Effects Technician
Sam Martin Production Secretary
Phoebe Fraser Digital Imaging Technician
Ellie Wood Producer
Christian Cole Stunts
Benos Noble Stunts
Kyle McKee Stunts
Zuzia Mazurczak-Beska Standby Art Director
Iveta Smidtaite Draughtsman
Franco Voltolini Art Department Assistant
Liz Ainley Set Decoration Buyer
Isabella Faull Assistant Set Decoration
Katie Carr Petty Cash Buyer
Len Wheeler Prop Maker
Georgia Rose Fairman Dressing Prop
Nick Barton Dressing Prop
Lisa Ioane Dressing Prop
Samuel Cook Dressing Prop
Lukas Oheix Dressing Prop
Thomas Davies Dressing Prop
Sophie Whittle Greensman
Toby Carpenter Greensman
Dale Trotter Greensman
Gary Baggaley Greensman
Victoria Hanna Second Assistant "B" Camera
Pippa Griffith-Jones Second Assistant "B" Camera
Niall Daly Enright Camera Trainee
Anthony Farrell Electrician
George Lengyel Electrician
Mark Fortune Electrician
Bruce Magahy Electrician
Liam Perry Electrician
Fabien Peulvast Electrician
Thomas Woodvine Electrician
Davie Mitchell Electrician
Dave Hideg Libra Head Technician
Mel Page Assistant Costume Designer
Marta Torres Pena Costume Standby
Rose Grant Costumer
Amy De Rees Makeup Artist
Amy De Rees Hairstylist
Grace Firmin Makeup Trainee
Lucy Moore Makeup Trainee
Alexandra McArdle Assistant Production Coordinator
Josh Newiss Production Assistant
Lily Lanham-Brown Production Assistant
Sophie Lyell First Assistant Accountant
Mark Birtchnell Payroll Accountant
Caroline Dreesmann Assistant Location Manager
Sarah Worsley Assistant Location Manager
Ruben Pereira Assistant Location Manager
Duncan Flower Unit Manager
Thomas Kingett Unit Manager
Jamie Smith Assistant Unit Manager
Ali Alkan Security
Delraj Janju Security
Emmanuel Osei Security
Mark Bamfield Security
Paul Etherington Security
Trevor Fleming Security
Akar Faraj Location Assistant
Akam Faraj Location Assistant
Lucy Heno Location Assistant
Harriet Stovold Location Assistant
Milly Webster Construction Coordinator
Gary Jobber Supervising Carpenter
Tom Macken Carpenter
Kris Szydlowski Painter
Teresa Kelly Painter
Mel Ward Painter
Paul House Standby Carpenter
Erion Pemaj Standby Rigger
Chris Watson Special Effects Technician
Dan Vico Special Effects Technician
Destiny Trow Special Effects Technician
Andrew Blackburn Transportation Captain
Simon Yearwood Specialized Driver
Imran Hussain Specialized Driver
Paul Gatley Specialized Driver
Mo Din Specialized Driver
Akram Aleswood Specialized Driver
Danyaal Ayyaz Specialized Driver
Salah Dhipan Specialized Driver
Tristan Folaranmi Specialized Driver
Val Jones Specialized Driver
Joseph Jones Specialized Driver
Joseph Jones Snr Specialized Driver
Musa Uysal Specialized Driver
Tomasz Sienicki Specialized Driver
Grzegorz Zalewski Specialized Driver
Piotr Wolczek Specialized Driver
Lee Green Specialized Driver
Andrew McCormick Specialized Driver
Ellen Steers Unit Publicist
Katie Brydon Casting Assistant
James Metcalf Additional Second Assistant Director
Lucine Canel Floor Runner
Benji Greenwell Floor Runner
Elspeth Edmonds Stand In
Leah Foster Producer's Assistant
Tyro Heath Producer's Assistant
Emily Lowe Producer's Assistant
Jay Ducker Actor's Assistant
Helena Barnes Chaperone
Susanna Drew Chaperone
Tom Crossland Chaperone Tutor
John Carbine Set Medic
Agnass Babisz Set Medic
Steve Clark Catering Head Chef
Wayne Buck Catering
Chris Leach Catering
Bart Mojcik Catering
Lucy Randolph Post Production Coordinator
Greta Salóme Stefànsdóttir Musician
Bryndís Björgvinsdóttir Musician
Emil Þorri Emilsson Musician
Dom Maidlow CG Artist
Maybrit Bulla VFX Artist
Christopher Lok Wah Tang Visual Effects Compositor
Hyson Pereira Visual Effects Compositor
Vadim Davidoff Visual Effects Compositor
Iain Read Visual Effects Compositor
Jonathan Atkins-Pott Visual Effects Compositor
Serena Lee Visual Effects Compositor
Zeki Doru Ondun Visual Effects Compositor
Blanca Del Pozo Cavallé De Moya Rotoscoping Artist
Cameron Butler Rotoscoping Artist
Philip Johnson Rotoscoping Artist
Connor Tong Rotoscoping Artist
Elysia Cunningham Visual Effects Compositor
Katie Hardwick Visual Effects Compositor
Eugene O'Connor Unit Publicist
Steve Wright Orchestrator






















ikwilfilmskijken © 2024