The Karate Kid II (1986)

Avontuur, Drama, Actie, Romantiek, Familie
Daniel reist samen met zijn leraar Miyagi naar Okinawa om daar Miyagi's op sterven liggende vader te bezoeken. Tijdens zijn verblijf in z'n geboorteland wordt Miyagi weer geconfronteerd met zijn aartsvijand en de nog altijd aanwezige vete tussen hen. Daniel leert veel over de oude Japanse tradities en de erecodes, wanneer ook hij verwikkeld raakt in deze vendetta.

The Karate Kid II Film Info

Score: 6.271/10 van 2049 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1986-06-18
Lengte: 113 Minuut / 1:53
Regisseur: John G. Avildsen
Productie Studios: Columbia Pictures, Delphi II Productions
Productie Land: United States of America, China


The Karate Kid II Trailer


Ralph Macchio
als Daniel LaRusso
Pat Morita
als Mr. Miyagi
Danny Kamekona
als Sato Toguchi
Nobu McCarthy
als Yukie
Yuji Okumoto
als Chozen Toguchi
Tamlyn Tomita
als Kumiko
Martin Kove
als John Kreese
William Zabka
als Johnny Lawrence
Chad McQueen
als Dutch
Tony O'Dell
als Jimmy
Ron Thomas
als Bobby Brown
Rob Garrison
als Tommy
Pat E. Johnson
als Referee
Bruce Malmuth
als Announcer
Eddie Smith
als Bystander
Garth Johnson
als Autograph Fan
Brett Johnson
als Autograph Fan
Will Hunt
als Postman
Evan James Malmuth
als Cab Driver
Lee Arnone
als Stewardess
Joey Miyashima
als Toshio
Raymond Ma
als Cab Driver in Okinawa
George O'Hanlon Jr.
als Soldier
Charlie Tanimoto
als Miyagi's Father
Tsuruko Ohye
als Village Woman
Arsenio "Sonny" Trinidad
als Ichiro
Marc Hayashi
als Taro
Robert Fernandez
als Watchman
Natalie N. Hashimoto
als Kumiko's Street Friend
Diana Mar
als Girl in Video Store
BD Wong
als Boy on Street
Clarence Gilyard Jr.
als G.I. #1
Michael Morgan
als G.I. #2
Jack Eiseman
als G.I. #3
Jeffrey Rogers
als G.I. #4
Aaron Seville
als G.I. #5
Wes Chong
als Sato's Houseman
Traci Toguchi
als Girl Bell Ringer
Joey Banks
als Okinawa Martial Arts Class Student (uncredited)
Antonia Franceschi
als The Dancer on the Television Set (uncredited)
Chris Tashima
als The Rockabilly Club Dancer (uncredited)
Sarah Kendall
als Stewardess #2
Ron Pohnel
als Military Student (uncredited)
Robert Mark Kamen Writer
Jerry Weintraub Producer
Bill M. Ryusaki Stunts
Jane Kurson Editor
Stephen A. Hope Music Editor
William James Teegarden Set Designer
Bill Conti Original Music Composer
Bob Cornett Sound Editor
Cheri Ruff Key Hair Stylist
Mary Malin Costume Designer
Paul H. Haines Jr. Special Effects
William Randall Sound Mixer
James Crabe Director of Photography
John G. Avildsen Director
John G. Avildsen Editor
Caro Jones Casting
William J. Cassidy Production Design
William J. Cassidy Associate Producer
David Garfield Editor
Stephen St. John Steadicam Operator
Clifford C. Coleman First Assistant Director
Susan Ekins Associate Producer
Jay Kamen ADR Editor
R.J. Louis Executive Producer
Ross A. Maehl Chief Lighting Technician
Nobuko Miyamoto Choreographer
Doreen A. Dixon Supervising ADR Editor
Pat E. Johnson Martial Arts Choreographer
Paul De Rolf Choreographer
Howard Pine Unit Production Manager
Sam Gordon Property Master
Louis Schwartzberg Technical Advisor
Marshall Schlom Script Supervisor
Jose De Vega Choreographer
Robert Knudson Sound Re-Recording Mixer
Robert Glass Sound Re-Recording Mixer
William F. Matthews Art Direction
Joseph Holsen Sound Editor
Penelope Shaw Assistant Editor
John M. Elliott Jr. Key Makeup Artist
Alan Falco Transportation Coordinator
Michael P. Redbourn Sound Editor
Ralph Nelson Jr. Still Photographer
Lori Lynn Ross Stunts
Blake R. Cornett Assistant Sound Editor
Don Digirolamo Sound Re-Recording Mixer
Jim Kail Makeup Artist
Brooks Arthur Music Supervisor
Karen Kory Assistant Editor
Hendrik Wynands Construction Coordinator
Neil Burrow Sound Editor
Jack Eskew Orchestrator
Brad Edmiston First Assistant Camera
Lee Poll Set Decoration
Tino Caira Transportation Captain
David Stafford Boom Operator
Alan R. Disler First Assistant Camera
Pete Corral Location Manager
Roger Ito Stunts
Jeannie Jeha Production Coordinator
Danny Wynands Construction Foreman
Dennis Dion Special Effects Supervisor
Richard Friedman ADR Editor
Tom C. McCarthy Supervising Sound Editor
Diane Bandolas Production Accountant
Mark Hite Leadman
Gary Dion Special Effects
Michael Van Dyke Construction Foreman
Craig Denault Camera Operator
Jim Bullock Foley Editor
Reid Burns Color Timer
Richard Leon Props
Erik Felix Stunts
Glen Cooper Standby Painter
Mario Zavala Second Assistant Camera
Dennis Maguire Second Assistant Director
Karen Trudy Rosenfelt Associate Producer
Steve Elsbree Hairstylist
Linda Arvidson Stunts
Martha Burns Holsen Assistant Sound Editor
Randy Sabusawa Choreographer
Peter Benoit Unit Publicist
O.T. Henderson Dolly Grip
Christine Larson Second Second Assistant Director
Jan Foreman Assistant Accountant
Mike Hassett Stunts
James M. Sheppherd Key Grip
John Lubin Best Boy Grip
William M. Randall Jr. Cableman
Ronnie Wexler Swing
Mike Wynands Construction Foreman
Al Wininger Special Effects
Harry Ueshiro Transportation Coordinator
Douglas Brumer Assistant Editor
Zenko Heshiki Technical Advisor
Marge Spencer Extras Casting






















ikwilfilmskijken © 2024