6.3

The Matador (2005)

Actie, Komedie, Misdaad, Drama, Thriller
Julien Noble is een huurmoordenaar, Danny Wright een getrouwde zakenman. Deze nogal verschillende personen krijgen een ongewone vriendschap wanneer ze elkaar ontmoeten in Mexico City. Hun wegen lijken echter te scheiden wanneer Julien Danny wil betrekken bij een aanslag.

The Matador Film Info

Score: 6.3/10 van 421 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2005-05-12
Lengte: 96 Minuut / 1:36
Regisseur: Richard Shepard
Productie Studios: Stratus Film Co., DEJ Productions, Equity Pictures Medienfonds GmbH & Co. KG II, Furst Films, Irish Dreamtime, Yari Film Group (YFG)
Productie Land: Germany, Ireland, United States of America

The Matador Foto's


The Matador Trailer


Pierce Brosnan
als Julian Noble
Greg Kinnear
als Danny Wright
Hope Davis
als Carolyn 'Bean' Wright
Portia Dawson
als Genevive
Adam Scott
als Phil Garrison
Israel Tellez
als The Matador
Arlin Miller
als Radio DJ (voice)
Azucena Medina
als Young Denver Fling
Jonah Meyerson
als Ten Year Old Boy
Wiveca Bonerais
als Ten Year Old Boy's Mother
Roberto Sosa
als Skinny Mexican Man
Antonio Zavala Kugler
als Hotel Bartender 1
Ramon Alvarez
als Shooting Stand Owner
Luz Maria Molina
als School Girl
Philip Baker Hall
als Mr. Randy
Rachel Schwartz
als Cantina Turista #2
Carolyn Horwitz
als Cantina Turista #1
Jorge Robles
als Hotel Bartender 2
Guillermo Ruiz
als Fat Man
Dylan Baker
als Lovell
Hanny Saenz
als Fat Man's Girlfriend
Gabriela Goldsmith
als Flirting Woman at Outdoor Café
Claudia Lobo
als Vienna Fling
Maureen Muldoon
als Australian Bar Waitress
Bernice J. Alvarado
als Budapest Ballerina
Adriana Dávila
als Budapest Ballerina
Silvia Ehnis
als Budapest Ballerina
Deborah Rocha
als Budapest Ballerina
Karla Salvador
als Budapest Ballerina
Isabel Villa
als Budapest Ballerina
Arturo Echeverría
als Manila Target
Ramon Valverde
als Young Julian in Manila
William Raymond
als Mr. Stick
Alejandro Amaya
als Additional Matador
Jose Luis Angelino
als Additional Matador
Guillermo Capetillo
als Additional Matador
Humberto Flores
als Additional Matador
Jose Mauricio Morett
als Additional Matador
Federico Pizarro
als Additional Matador
Penelope Kaufer
als Lady Flirting in a Bar (uncredited)
Vivianne Nacif
als Voice on Answering Machine (voice) (uncredited)
Benjamin Ocaranza
als Fisherman (uncredited)
César Ámigo Aguilar
als Man in Bar (uncredited)
Pierce Brosnan Producer
Amanda Mackey Casting
Cathy Sandrich Gelfond Casting
Bob Yari Executive Producer
Sig De Miguel Casting
Mark Gordon Executive Producer
David Tattersall Director of Photography
Richard Hymns Supervising Sound Editor
Dennie Thorpe Foley Artist
Jana Vance Foley Artist
Ellen Heuer Foley Artist
Beau St. Clair Producer
Carla Hool Casting
Carole Kravetz Aykanian Editor
Robert Pearson Production Design
Rolfe Kent Original Music Composer
Adam Merims Executive Producer
Adam Merims Unit Production Manager
Wendy Weidman Casting
Guillermo Rosas Camera Operator
Guillermo Rosas Second Unit Director of Photography
Richard Shepard Director
Richard Shepard Writer
Richard L. Fox First Assistant Director
Catherine Marie Thomas Costume Design
Josef Lautenschlager Executive Producer
Andreas Thiesmeyer Executive Producer
Bryan Furst Producer
Sean Furst Producer
Stephen Break Co-Producer
Susanne Bohnet Co-Producer
Bradley Jenkel Co-Producer
Ricardo Del Río Co-Producer
Gerd Koechlin Co-Producer
Manfred D. Heid Co-Producer
Andrew Reimer Executive Producer
Amanda Scarano Production Supervisor
Amanda Scarano Associate Producer
Enrique Echeverría Assistant Art Director
Marcelo Del Rio Art Direction
Carlos Gutiérrez Set Decoration
Patrice Laure Set Decoration
Erin Eggers Production Executive
John Portnoy Post Producer
Lulu Zezza Visual Effects Producer
Lulu Zezza Digital Intermediate Producer
Scott Cochran Scoring Mixer
Ronald G. Roumas Sound Recordist
Frankie Pine Music Supervisor
Julian Bucio Stunt Coordinator
Gary Rizzo Sound Re-Recording Mixer
Barbara Harris ADR Voice Casting
Bron Roylance Key Makeup Artist
Alice Wood Music Editor
John Roesch Foley Artist
Alisarine Ducolomb Art Department Manager
Steve Wright Digital Compositor
Robert Katz Executive In Charge Of Production
Rick Provenzano Key Hair Stylist
Marco Polo Constandse Second Assistant Director
Mohammad Ghorbankarimi VFX Artist
Louise Runge Post-Production Manager
Keith Cooper Visual Effects
Juan Manuel de la Fuente Greensman
Ricardo Díaz Avilés Transportation Coordinator
Enrique Díaz Transportation Captain
Brandon Proctor Sound Re-Recording Mixer
Addison Teague Sound Effects Editor
Nick South Music Editor
Gwendolyn Yates Whittle ADR Supervisor
Balo Bucio Health and Safety
Chris Miller Post Production Producer
Colin Hudson Steadicam Operator
Daniel Daza Still Photographer
David C. Hughes Sound Designer
Alan Kelvin Contreras Second Assistant "B" Camera
Pauline Burns Visual Effects Production Manager
Ewa Sztompke Dialogue Editor
Otniel Gonzalez Property Master
Brad Reinke Digital Intermediate Producer
Linda Williams Digital Intermediate Editor
Gerardo Manjarrez Steadicam Operator
Gerardo Manjarrez "C" Camera Operator
Lon Molnar Visual Effects Supervisor
Darcy Reno Systems Administrators & Support
Ligia Ornelas Art Department Assistant
Mato Color Timer
Alberto Villaseñor Construction Coordinator
Stuart McCowan Sound Effects Editor
Howard London ADR Mixer
Susan Bradley Title Designer
Blake Maniquis Additional Editor
Jamie Hallett VFX Artist
Pablo Buelna Unit Manager
Chris Navarro ADR Recordist
Ernesto Muñoz Boom Operator
Celso Peña Property Master
Esther Lomelí Hairstylist
Jorge Guerrero Extras Casting
Lourdes Delgado García Hairstylist
Maury Carvajal Script Supervisor
Alejandro Casas Generator Operator
Shelly Strong Production Executive
Wendy Lanning Visual Effects Producer
Jorge Farfán Special Effects Coordinator
Alejandra Cárdenas Location Manager
Jesús Rodríguez Barajas Key Grip
Ambar Palacios Wardrobe Assistant
Antonio Sánchez Romero Best Boy Electric
Fernando Moreno Gaffer
Wayne Traudt 3D Artist
Lori C. Miller Animation
Santiago Navarrete "C" Camera Operator
Frank Rinella Foley Mixer
Susann Jones Post Production Supervisor
Peter Dydo 3D Artist
Arturo del Río Unit Production Manager
Alejandro Arrioja Steadicam Operator
Gustavo Castillón Second Assistant "A" Camera
Richard Glasser Executive Music Producer
Frederic Henocque First Assistant Director
Brian Shows Effects Supervisor
Michael Kingsbury Negative Cutter
Patrick Coffey VFX Artist
Jesús Romero Dolly Grip
Jaime Ortiz Wardrobe Supervisor
Mary C. Snyder Animation
Jessica Bellfort Assistant Sound Editor
Mike Castillo Digital Compositor
Sergio Jara Jr. Special Effects Assistant
Ray Felipe Script Researcher
Sandra Migueli Makeup Artist
Enrique Lechuga Painter
Omar Arias González Location Manager
Santiago Núñez Sound Mixer
Patrick Heyerdahl Key Set Production Assistant
Steven Joseph St. John Post Production Assistant
Tony Blondal Orchestrator
Monty Phillips VFX Artist
Ethan Lee 3D Coordinator
Corrine Pooler Digital Intermediate Colorist
Jason Kolodzeijczak VFX Artist
Mike Sowa Digital Intermediate Colorist
Juan Carlos Chávez Swing
Eliseo Orozco Camera Loader
Kenneth Littleton Digital Compositor
Ricardo Covarrubias Rigging Grip
Alfonso Paredes Driver
Jose Luis Sanchez Rigging Gaffer
Antonio Mata On Set Props
Eric Thompson ADR Mixer
Julián Navarro Swing
George Peterson Jr. Foley Recordist
Felipe Morales Best Boy Grip
Terry Lalos On Set Dresser
Sean Lawrence Colorist
Ian Britton Digital Compositor
Andrew Nguyen Digital Compositor
Greg Astles VFX Artist
Michael Hatton Visual Effects Design Consultant
Wilma Gómez Luengo First Assistant "A" Camera
Louis Kim VFX Artist
Jason Maher 3D Artist
Juan Salvador Melgoza Assistant Accountant
Juan Carlos Olalde Utility Stunts
Laura Atkins Post Production Accountant
Kelli Gillam Post Production Accountant
Francisco Veyro Extras Casting Assistant
Brian Magerkurth Sound Recordist
Renan Bendersky Second Assistant Director
Trevor Gilchrist Scoring Mixer
Trevor Gilchrist Music Programmer
Ramón Acosta Lighting Technician
Miguel Ángel Sánchez Grip
Edgar Ambriz Lighting Technician
Sue-Allen Villalva Production Coordinator
Emmanuel Cabare Assistant Unit Manager
Joseph Strachan Storyboard Artist
Horacio Sandoval Assistant Location Manager
Raúl Palacios Best Boy Electric
Samantha Finkler Brainerd Casting Associate
Ignacio Sánchez Mejía Lighting Technician
Edna Arriola Extras Casting
Fernando Díaz Torres Second Assistant Camera
Carlos Sánchez Lighting Technician
Jon Null Foley Editor
Raymond Gieringer Visual Effects Design Consultant
Raymundo Verde First Assistant "B" Camera
Jim Maxwell Matte Painter
Lev Kolobov VFX Artist
Constantino Jiménez First Assistant Camera
Jorge Riggen Assistant Director
Colombia Moya Choreographer
Esteban Cárdenas Swing
Larry Casanova Animal Wrangler
Luis Fernándo López Set Dressing Production Assistant
Rodolfo Martínez Mijarez Construction Foreman
Raquel Russey Makeup & Hair Assistant
José Mtz. Cruz Swing
José Luis Cuevas Set Dresser
Augusto Echeverría Set Dresser
Jesús Flores Painter
Isidoro Garcia Swing
Martha E. García Art Department Assistant
Felix Manuel Perez Gonzalez Key Carpenter
Jonás González Painter
Laura M González Art Department Coordinator
José A. Herrera Swing
Michael Humpfrey Swing
Víctor Hugo Jácome Painter
Juan Carlos Manjarrez Storyboard Artist
Alejandro Medina Art Department Assistant
José Moreno On Set Dresser
Gabriela Preciado Art Department Assistant
Gabriela Preciado Graphic Designer
Hugo Preciado Set Dresser
Jorge Rodríguez Props
Joel Romo Swing
Saúl Rosales Painter
Elias Tagle Head Carpenter
Marco A. Tello Swing
Bueno Alina Téllez Draughtsman
Talía G. Yañez Painter
Joel De La Rosa Ramírez Cableman
Russell Hajek Special Effects Assistant
William Pape Special Effects Coordinator
Ricardo Romero Special Effects Assistant
Sam Lee VFX Artist
Margarida Leong 3D Artist
Laurence Lok VFX Artist
Valerie McMahon VFX Artist
Pascual Alvarado Grip
Raúl Cortés Martinez Rigging Grip
Juan Guzmán Grip
Armando Medina Video Assist Operator
Carlos Mendoza Rigging Grip
Manuel Rodríguez Grip
Eduardo Flores García Camera Trainee
Carlos Silva Video Assist Operator
María del Carmen Delvin Seamstress
Fernando Hernández Wardrobe Assistant
Katherine Huang Costume Consultant
María Elena López Key Costumer
Edgar Neri Wardrobe Assistant
Tamika André Post Production Assistant
Bill Newcomb Post Production Coordinator
Rodolfo Díaz Driver
Angel Escobedo Driver
Charly Romero Picture Car Coordinator
Ignacio Revelo Production Driver
Angelique Higgins Production Executive
J. Ignacio Perez Dialogue Coach






















ikwilfilmskijken © 2023