Arrival (2016)

Drama, Sciencefiction, Mysterie
Nadat buitenaardse wezens op de aarde landen, wordt een taalkundige gerekruteerd door de Amerikaanse overheid om de bedoelingen van de wezens te ontcijferen. Terwijl ze de taal van de wezens begint te begrijpen, krijgt ze te maken met een aantal flashbacks.

Arrival Film Info

Score: 7.5/10 van 11547 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2016-11-10
Lengte: 116 Minuut / 1:56
Regisseur: Denis Villeneuve
Schrijver: Eric Heisserer
website: http://www.arrivalmovie.com/
Productie Studios: 21 Laps Entertainment, FilmNation Entertainment, Lava Bear Films, Reliance Entertainment, Xenolinguistics
Productie Land: United States of America


Arrival Trailer


Amy Adams
als Dr. Louise Banks
Jeremy Renner
als Ian Donnelly
Forest Whitaker
als Colonel G. T. Weber
Michael Stuhlbarg
als Agent Halpern
Tzi Ma
als General Shang
Mark O'Brien
als Captain Marks
Julia Scarlett Dan
als Hannah (12 yrs. old)
Abigail Pniowsky
als Hannah (8 yrs. old)
Jadyn Malone
als Hannah (6 yrs. old)
Carmela Nozza Guizzo
als Hannah (4 yrs. old)
Andrew Shaver
als Environmental Tech
Shawn Campbell
als News Reporter
Larry Day
als Deputy Director of the CIA Dan Ryder
Pat Kiely
als Environmental Tech
Frank Schorpion
als Dr. Kettler
Lucas Chartier-Dessert
als Private Lasky
Lucy Van Oldenbarneveld
als CNAC Anchor
Sonia Vigneault
als Dr. J. Bydwell
Mark Camacho
als Richard Riley
Sabrina Reeves
als Press Secretary
Russell Yuen
als Chinese Scientist
Julian Casey
als Australian Scientist
Tony Robinow
als British Scientist
Anana Rydvald
als Danish Scientist
Ruth Chiang
als Chinese Scientist
Sergiy Marchenko
als Russian Officer
Brittany Teo
als Student with Smartphone
Chistian Jadah
als Private Combs
Joe Cobden
als Cryptographer #1
Lorne Brass
als Cryptographer #2
Genevieve Sirois
als Cryptographer #3
Abdul Ayoola
als Sierra Leone Representative
Bineyam Girma
als Sudanese representative
Abdelghafour Elaaziz
als African Representative
Daniel Esteban
als Venezuelan Representative
Hal Roberts
als American TV News Anchor
Matthew Willson
als Preacher
Victor Andres Trelles Turgeon
als Science Team Member #1
Michael Nangreaves
als Science Team Member #2
Robert D. Morais
als Master Sergeant Douglas
Mustafa Haidari
als Foreign Correspondent
Albert Kwan
als Chinese Man
Reda Guerinik
als Communications Operator #1
Adrien Benn
als Communications Operator #2
Sasha Samar
als Communications Operator #3
Kathleen Stavert
als Communications Operator #4
Kattia Thony
als Nurse
Leisa Reid
als Nurse
Brent Skagford
als Lieutenant
Gurdeep Ahluwalia
als Soldier
Brian Dunstan
als TV Anchor
Dan Duran
als TV Anchor
Lori Graham
als TV Anchor
Orla Johannes
als TV Anchor
Sangita Patel
als TV Anchor
Tammie Sutherland
als TV Anchor
Max Walker
als TV Anchor
John Sanford Moore
als TV Anchor
Camille Ross
als TV Anchor
Ola Sturik
als TV Anchor
Karen Belfo
als Skype CIA Agent (uncredited)
Chloë Bellande
als MIT College girl (uncredited)
Philippe Hartmann
als Halpern's Deputy Director (uncredited)
Laurean Adrian Parau
als US Army Major (uncredited)
Nathaly Thibault
als Gala Guest (uncredited)
Leslie Baker
als Middle Aged Woman (uncredited)
Christian Jadah
als Private Combs
Alex M. Yeuh
als Japanese Minister
Dave Campbell
als Soldier
Alexander Da Mota
als Venezuelan Military
Akul Dang
als Pakistani Scientist
Frank Fiola
als Soldier
Aaron Ryder Producer
Francine Maisler Casting
Paul Hotte Set Decoration
Renée April Costume Design
Isabelle Guay Supervising Art Director
Claude La Haye Sound Mixer
Nicolas Becker Foley
Nicolas Becker Special Sound Effects
Shawn Levy Producer
Pierre Gill Additional Photography
Bruce Winant ADR Voice Casting
Michael Jackman Post Production Supervisor
Michael Jackman Co-Producer
David Linde Producer
Broderick Johnson Thanks
Andrew A. Kosove Thanks
Yann Jouannic Visual Effects Coordinator
Stan Wlodkowski Executive Producer
Stan Wlodkowski Unit Production Manager
Joanie Croteau Visual Effects Coordinator
Thierry Delattre Visual Effects Producer
Lafleche Dumais CG Supervisor
Veronique Guay Digital Compositors
Richard Martin Compositors
Nicolas-Alexandre Noel CG Supervisor
Pierre Raymond Head of Production
Sébastien Rioux Digital Compositor
Philippe Theroux VFX Supervisor
Véronique Tremblay Digital Compositor
Karen Lunder Producer
Krista Bell Stunt Double
Mario Davignon Costume Supervisor
Eric Heisserer Screenplay
Eric Heisserer Executive Producer
Patrice Vermette Production Design
Olivier Calvert Sound Designer
Jóhann Jóhannsson Original Music Composer
Jóhann Jóhannsson Musician
Jóhann Jóhannsson Music Arranger
Jóhann Jóhannsson Music Producer
Jan Thijs Still Photographer
Denis Villeneuve Director
Alan Pietruszewski ADR & Dubbing
Ben Browning Production Executive
Philippe Montel Transportation Coordinator
Martha Fernandez Art Department Coordinator
Valérie Beaugrand-Champagne Thanks
Marie-Julie Dallaire Second Unit Director
Joe Walker Editor
Glen Basner Executive Producer
Timothy Ferris Post Production Assistant
Hanna Oldenburg Production Assistant
Bradford Young Director of Photography
John Sylva Post Production Coordinator
Hildur Guðnadóttir Musician
Martin Doepner Additional Third Assistant Director
Daniel S. Levine Producer
Valéry Dufort-Boucher Dialogue Editor
Alain Lachance Visual Effects Supervisor
Marc Aubry Animation
Luc Boudrias Sound Re-Recording Mixer
Colin Stetson Musician
Luc Raymond Foley Editor
Marc Désourdy Stunt Coordinator
Sylvain Bellemare Supervising Sound Editor
Jennifer Dionne Assistant Makeup Artist
Jean-Pierre Paquet Art Direction
Morag Ross Makeup Artist
Elizabeth Himelstein Dialect Coach
Phil Plait Scientific Consultant
Joan Patricia Parris Makeup Artist
Marc Reichel Special Effects
Clint Bennett Music Editor
Michelle Child Sound Designer
Alan Robert Murray Sound Effects Editor
Joe Gawler Digital Intermediate Colorist
Joseph Harrell ADR & Dubbing
Alain Caporicci Set Production Assistant
Michèle St-Arnaud Location Manager
Pierre-Jules Audet Sound Effects Editor
Helene Lamarre Art Department Coordinator
Daniel Sauvé Additional Camera
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Sébastien Moreau Executive Visual Effects Producer
Sam Hudecki Storyboard Artist
Colleen Quinton Makeup Department Head
Louis Morin Visual Effects Supervisor
Eames Gagnon Gaffer
James A. Moore ADR Recordist
Pierre-Simon Lebrun-Chaput Digital Compositor
Dave Whitehead Sound Designer
Martin Chamney Pre-Visualization Supervisor
Robert Parle Art Direction
Alexandre Juaneda Transportation Coordinator
Réal Hamel Picture Car Coordinator
Fríða Aradóttir Key Hair Stylist
Troy Allen Production Executive
Jean-François Ferland Visual Effects Supervisor
Puelo Deir Unit Publicist
Frédéric Chamberland Steadicam Operator
Mirenda Ouellet Assistant Editor
Ivan Moran Visual Effects Supervisor
Réjean Goderre Hairstylist
Réjean Goderre Key Hair Stylist
Réjean Goderre Key Hairdresser
Stan Sakellaropoulos ADR Supervisor
Mariane Carter Key Dresser
Peter Wilke Steadicam Operator
Dann Fink ADR Voice Casting
Kevin R. Browne VFX Artist
Steve Cady Animation
Simon Guilbault Set Designer
Niels Barletta Foley
Catherine Nadeau Visual Effects Producer
Donald Sparks First Assistant Director
Vincent Poitras Compositing Supervisor
Mathieu Raynault VFX Supervisor
Melanie Murray Visual Effects Production Assistant
Guillaume Poulin VFX Editor
Bernd Angerer Animation
Mathieu Beaudin Sound Effects Editor
Mario Fraser Modeling
Jean-Francois Lafleur Visual Effects Coordinator
Sandra Germain Visual Effects Producer
Alexandre Lafortune Visual Effects Supervisor
Bernard Gariépy Strobl Sound Re-Recording Mixer
Dany Racine First Assistant "A" Camera
Spiro Tsovras Driver
Claire Pochon Dialogue Editor
Deak Ferrand Concept Artist
Will Slater Sound Designer
Will Slater Music Sound Design and Processing
Thibaud Galbois Visual Effects Coordinator
Andris Pakalns Digital Compositor
Sylvain Theroux CG Supervisor
Christian Caperaa First Assistant "B" Camera
Soupharak Keoborakoth Second Assistant Camera
André Valade Set Decoration
Serge Archambault Scenic Artist
Pierre Daudelin Best Boy Electric
Tyler Newhouse ADR & Dubbing
Alexandra Vaillancourt Visual Effects Producer
Arnaud Brisebois VFX Supervisor
Louise Bertrand Visual Effects Producer
Joseph Kasparian Visual Effects Supervisor
Tory Metzger Executive Producer
Stephen Craig Scenic Artist
Alain Bisson Doyal Techno Crane Operator
Marie-Claude Lafontaine Digital Compositor
Marie-Claude Lafontaine Visual Effects Coordinator
Josiane Fradette Visual Effects Producer
Max Laferriere Stunt Double
Sabrina Trudel Makeup Artist
Caroline Labrie Animation
Noémie Jacques Visual Effects Producer
Ted Chiang Short Story
Milan Popelka Executive Producer
Marianne Bobet Makeup Artist
Marie-Christine Dormier Hairstylist
Sandro Di Gioacchino Assistant Hairdresser
Hélène Ross Production Manager
Meinert Hansen Conceptual Design
André Nicholas Malouf Set Dressing Artist
André Nicholas Malouf Set Dresser
Aaron Morrison Assistant Art Director
Ilyaa Ghafouri Sound Design Assistant
Steven Ghouti Foley
Olivier Guillaume Foley
Olivier Guillaume Special Sound Effects
Kyle D. Krajewski ADR & Dubbing
Gilles Marsalet Foley
Francis Péloquin Boom Operator
Gregory Vincent Foley
Justin Scott Wilson Sound Recordist
Christopher Ahrens CG Supervisor
Félix Arsenault Modeling
Andrew Barry Compositors
Michael Beaulac Digital Compositors
Olivier Beaulieu Digital Compositors
Matt Belbin Digital Effects Supervisor
Sébastien Bergeron Visual Effects Producer
Miguel Berube Ouellet Modeling
Samuel Boisvert Digital Compositors
Xavier Bourque Digital Compositors
Meggie Cabral Visual Effects Producer
Cynthia Rodriguez del Castillo Digital Compositors
Matthieu Chatelier Digital Compositors
Marie-Pier Couture-Alain Digital Compositors
Dominic Dauphin Digital Compositors
Robert De La Cruz Modeling
Julien Dubusset Animation
Jean-Pierre Flayeux Compositors
Vincent Forand Digital Compositors
Jessica Francoeur-Ducharme Digital Compositor
Jean-Francois Gallant Animation
Emmanuel Gatera Animation
Mathieu Girard Digital Compositors
Jose Luis Gomez Digital Compositors
Olivier Gravel Digital Compositors
Nick Guth Visual Effects
Gael Hollard Digital Compositors
Nadine Homier Digital Compositors
Bryan Hsu Digital Compositor
Bruno-Pierre Jobin Digital Compositors
Lari Karam Animation
Peter Konig Conceptual Design
Heston Labbe Digital Compositors
Mathieu Lalonde Modeling
Maxime Lapointe Digital Compositors
Xavier Larocque Digital Compositors
Patrick Lemay-Hardy Digital Compositors
Maxime Lemieux Digital Compositors
Samuel Lepage-Bedard Digital Compositors
Martine Losier Visual Effects Coordinator
Hugo Léveillé Compositors
Hugo Léveillé Compositing Supervisor
Karina Mariano Visual Effects Coordinator
Belly Mingmuong Digital Compositors
Céline Zapater VFX Editor
Simon Beaupré Digital Compositor
David Décoste Digital Compositor
Yi Zhang Digital Compositor
Julie Breton Extras Casting
Deborah Zadzora Visual Effects Coordinator
Else Torp Vocals
Simon Ashdown Music Sound Design and Processing
Jean-François Dubé Rigging Grip
Jean-François Dubé Key Rigging Grip
Mary Lukasiewicz First Assistant Editor
Victorine Tamafo Travel Coordinator
Sasha Leigh Izadpanah VFX Editor
Dan Cohen Producer
Melanie La Rue Executive Visual Effects Producer
Jason Quintana CG Supervisor
Ahmidou Lyazidi Visual Effects Technical Director
Adam Wiltzie Musician
Martin Fourat Visual Effects Assistant Editor
Anthony Weeden Orchestrator
Anthony Weeden Conductor
Paul Corley Mixing Engineer
Isabelle Faivre-Duboz Script Supervisor
Viriya Say Seamstress
Pierre-Luc L'Espérance Rigging Grip
Shaun Nagorny Rigging Grip
Maude Turcot Rigging Grip
Christian Lalonde Rigging Grip
Marieke Séguin Rigging Grip
Keith Kerr Key Grip
Vicky Daneau VFX Editor
Gillian Chandler Makeup Artist
Marie-Soleil Dénommé Set Decoration
Jean Gagnon Set Designer
Jordana Sapiurka Casting Assistant
Kathy Ann Thomas Production Coordinator
Frédérique Schmidt VFX Editor
Amelie Poitras Visual Effects Producer
Philippe Thibault Digital Effects Supervisor
Zach Marshall Assistant Editor
Annie Cliche Visual Effects Producer
Chloé Giroux-lachance First Assistant Camera
Henri Normand Lighting Technician
Leon Rivers-Moore Digital Imaging Technician
Stéphanie Morin CG Artist
Michelle Quinn Production Manager
Louis-Alexandre Lord Digital Compositor
Anna Pacchioni Digital Compositor
François Poirier VFX Editor
Katy Savoie Digital Compositor
Micha Sher Digital Compositor
Raphael Valle Digital Compositor
Jean Frédéric Veilleux Digital Compositor
Nathalie Cyr Visual Effects Coordinator
Julie Chénard Dresser
Benoît Brière Visual Effects Producer
Randy Santandrea Digital Compositor
Andréanne Lamoureux Rotoscoping Artist
Valentin Delbroucq Rotoscoping Artist
David Villeneuve Lighting Technician
Josef Sy Animation
Daniel Booty Visual Effects Producer
David Kristian Thanks
Brigitte Goulet Second Assistant Director
Cyrille Chatelain Technical Advisor
Jean-François Barthélémy Animation
Louis Frederic Denomme Set Dresser
Daniel Kresco Scoring Mixer
Dan Levine Producer
Marc-André Massé Production Assistant
Steve Perski Sound Recordist
Lise Pharand Property Master
Jocelyn Charbonneau Set Dresser
David Raymond Visual Effects Technical Director
Antonin Messier Turcotte VFX Artist
Thomas Courtois Pipeline Technical Director
Alan Fregtman Pipeline Technical Director
Marie Fétiveau Pipeline Technical Director
Matthew Gray Pipeline Technical Director
Laura Kwan Pipeline Technical Director
Ken Mohammed Pipeline Technical Director
Jean-Christophe Morin Pipeline Technical Director
Jonathan Niquet Pipeline Technical Director
D.J. Rahming Pipeline Technical Director
Jordi Riera Pipeline Technical Director
Carine Touraille Pipeline Technical Director
Adam Wierzchowski Pipeline Technical Director
Stephane Wirtel Pipeline Technical Director
Guillaume Laforge Pipeline Technical Director
Ève Giordani Visual Effects Production Assistant
Philippe Bienvenue Compositor
Robert Rioux CG Artist
Gabriella Ludlow Legal Services
Singarajan Praveen Rotoscoping Artist
Amandine Schelle Additional First Assistant Camera
Bernard Guay Driver
Eliott Beaudon Matte Painter
Etienne Laroche CG Artist
Caroline Poirier Assistant Costume Designer
Jean-Francois Hall Driver
Jean-Francois Hall Production Assistant
Amélie Rey Digital Compositor
Marie-Ève Gélinas Rotoscoping Artist
Frederic St-Arnaud Matte Painter
Gabriel Roy Digital Compositor
Martin Macrae Visual Effects Art Director
Martin Macrae Concept Artist
Martin Henri Line Producer
Marie-Christine Cormier Assistant Hairdresser
Mario Huot Assistant Hairdresser
Marie-Lise Taupier Hairdresser
Catherine Laniel Assistant Makeup Artist
Xiao Yun Hu Assistant Makeup Artist
Evelyne Renaud Additional Third Assistant Director
Marie-José Bourassa First Assistant Director
Dandy Thibaudeau Second Assistant Director
Karine P. Labelle Second Second Assistant Director
Moumita Mondal Second Unit Director
Carl Kouri Third Assistant Director
Kaven MacDonald Third Assistant Director
Carl Lessard Graphic Designer
Luc Houle Set Dresser
Luc-Eric Duhamel Set Dresser
Marc-Andre Jalbert Set Dresser
Marco Lavallée Set Dresser
Sébastien Gervais Set Dresser
Louis-Antoine Lassonde ADR Mixer
Maxwell Chamberlin ADR Mixer
Simon Girard Assistant Sound Editor
Gabrielle Labelle Joly Sound Re-Recording Assistant
Daniel Capeille Sound Effects Editor
Owen Roberts Music Arranger
Olafur Bjorn Olafsson Musician
Jan Holzner Score Engineer
Chris Watson Vocals
Elenor Wiman Vocals
Ellen Marie Brink Christensen Vocals
Jakob Bloch Jespersen Vocals
Jakob Soelberg Hammershøj Vocals
Kristin Mulders Vocals
Paul Bentley Vocals
Signe Asmussen Vocals
Steve Szewczok Driver
Harvey Drouelle Driver
Denis Doiron Driver
Michel Saule Driver
Lyssa J. Caster Transportation Captain
Cathy Gurvis Assistant Accountant
Erik Yelemanov Scientific Consultant
Stephen Wolfram Scientific Consultant
Wen Shen Dialogue Coach
Gilles Montreuil First Assistant Accountant
Lise Servant Payroll Accountant
Tom Di Blasio Production Accountant
Nathalie Lagacé Production Accountant
Aurelie Poirier Production Assistant
Caroline Thisdale Production Assistant
Francois Ricard-Sheard Production Assistant
Sophie Mailloux Production Assistant
Alex Feldman Production Secretary
Irina Cazazaeva Production Secretary
Chantal Nolet Second Assistant Accountant
Mathieu Coderre Stand In
Christina Correll Stand In
Didier Communaux Unit Manager
Paul Viger Stunts
Dominic Lapointe Additional First Assistant Camera
Jean-Francois Tousignant Additional First Assistant Camera
Marc Hénaut Electrician
Michael Saintsbury Electrician
Réal Saulnier Generator Operator
Claude Gervais Grip
Jacynthe Labrosse Grip
Marie-Helene Tremblay Second Assistant "B" Camera
Victor Ghizaru Video Assist Operator
Brigitte Renaud Assistant Location Manager
Bruno Lemire Assistant Location Manager
Johanne Baril Dresser
Ginette Régis Key Dresser
Camilo Guaman Animation
David St-Amant Animation
Adrien Annesley Animation
Anthony Fong Animation
Guillaume Boulay Animation
Guillaume Pelletier Animation
Jonathan Grégoire Animation
Toby Winder Animation
Élodie Gilbert Lachapelle Animation
Mathieu Goulet-Aubin 3D Artist
Fanny Berthiaume CG Artist
Hernan Vietri CG Artist
Guillaume Mainville CG Supervisor
Jean-Sebastien Guillemette CG Supervisor
Didier Bertrand Compositing Supervisor
Nguon Vissal Ong Compositing Supervisor
Björn Gottwald Compositor
David Monfette Compositor
Michel Frenette Compositor
Louis-Martin Duval Creative Director
Alban Kasikci Digital Compositor
Anthony Luigi Santoro Digital Compositor
Christopher Tuleya Digital Compositor
Dominic Vincent Digital Compositor
Gaël Chopin Digital Compositor
Jose Luis Gomez Godinez Digital Compositor
Luke Drummond Digital Compositor
Lyne Lepage Digital Compositor
Simon-Pierre Puech Digital Compositor
Xavier Doyon Digital Compositor
Mathieu Tremblay Digital Compositor
Pierpaolo Navarini Visual Effects Technical Director
Antonio Covelo Peleteiro Visual Effects Technical Director
Dominik Kirouac VFX Artist
James Dong VFX Artist
Owens Bazile VFX Artist
Pier-Luc Verville VFX Artist
Pierre Rousseau VFX Artist
Simon Devault Compositing Lead
Dawid Borkiewicz Lighting Artist
Frederic Schmidt Lighting Artist
Veronique Levesque Lighting Artist
Frédéric Gagnon Shading
Gabriel Morin Shading
Antoine Rouleau Matte Painter
Catherine Hébert Matte Painter
Francois Croteau Matte Painter
Sith Khay Matte Painter
Eric Mc Guire Matte Painter
Frederic Dupere Matte Painter
Christopher Gonnord Modeling
Jean-Olivier Esther Modeling
Marc-Andre Poulin Modeling
Julien Dubuisson Pipeline Technical Director
Marc-Olivier Rouleau Pipeline Technical Director
Nicholas Verschelde Pipeline Technical Director
Félix Clément Production Assistant
Jean-Sebastien Letourneau Production Assistant
Marie-Eve St-Amour Production Assistant
Mathieu Boudreau Production Assistant
Josee Chapdelaine VFX Artist
Louis-Philippe Clavet Rotoscoping Artist
Maxime Pearson Rotoscoping Artist
Alain Morin Rotoscoping Artist
Maxime Desforges Rotoscoping Artist
Philippe Cournoyer Rotoscoping Artist
Simon Chassé Rotoscoping Artist
William Perreault Rotoscoping Artist
Béatrice Palin Rotoscoping Artist
Dominique Richer Rotoscoping Artist
Gabrielle Perreault Rotoscoping Artist
Geneviève Gareau Rotoscoping Artist
Jean-Michel Cristofaro Rotoscoping Artist
Kevin Harding Rotoscoping Artist
Marie Soleil Chabot Rotoscoping Artist
Frederic St-Jean Visual Effects Coordinator
Marina Popova Visual Effects Coordinator
Karl Alexandre Lamarre-Parent Visual Effects Production Assistant
Marc-André Roy Visual Effects Production Assistant
Dave Thomlison Visual Effects Technical Director
Emmanuel Pelletier Visual Effects Technical Director
Eric G. Thivierge Visual Effects Technical Director
François Lord Visual Effects Technical Director
Mathieu Leclaire Visual Effects Technical Director
Olivier Péloquin Visual Effects Technical Director
Patrick Piche Visual Effects Technical Director
Sylvain Berger Visual Effects Technical Director
Sylvain Lebeau Visual Effects Supervisor
Yves Bélanger Second Unit Director of Photography






















ikwilfilmskijken © 2020