Escape Room: Tournament of Champions (2021)

Horror, Thriller, Mysterie
Zes mensen worden onbewust opgesloten in een nieuwe reeks escape rooms en ontdekken langzaam wat ze gemeen hebben om te overleven terwijl ze alle games ontdekken die ze eerder hebben gespeeld.

Escape Room: Tournament of Champions Film Info

Score: 6.566/10 van 1848 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2021-07-01
Lengte: 90 Minuut / 1:30
Regisseur: Adam Robitel
Productie Studios: Original Film, Columbia Pictures, Shaken, Not Stirred Productions
Productie Land: United States of America

Escape Room: Tournament of Champions Foto's


Escape Room: Tournament of Champions Trailer


Taylor Russell
als Zoey Davis
Logan Miller
als Ben Miller
Indya Moore
als Brianna Collier
Holland Roden
als Rachel Ellis
Thomas Cocquerel
als Nathan
Carlito Olivero
als Theo
James Frain
als Henry / Puzzlemaker
Isabelle Fuhrman
als Claire
Deborah Ann Woll
als Amanda Harper
Tanya van Graan
als Sonya (uncredited)
Matt Esof
als Junkie
Jamie-Lee Money
als Airport Attendant
Wayne Harrison
als News Reader
Lucy Newman-Williams
als Therapist
Scott Coker
als FBI Agent
Avianah Abrahams
als Young Claire (uncredited)
Corin Silva
als Ensler (uncredited)
Evan Hengst
als Technician (uncredited)
Anton David Jeftha
als Orrie (uncredited)
Jay Erving
als (uncredited)
Jaymes Butler
als Police Detective (uncredited)
Amali Golden
als Brunette (uncredited)
Renee Harbek
als Priscilla (uncredited)
Derek Siow
als Paramedic Jarrod (uncredited)
Jay Ellis
als Jason Walker (archive footage)
Tyler Labine
als Mike Nolan (archive footage)
Nik Dodani
als Danny Khan (archive footage)
Yorick van Wageningen
als Games Master WooTan Yu (archive footage)
Brian Tyler Original Music Composer
Steve Mirkovich Editor
Neal H. Moritz Producer
Mark Walker Supervising Art Director
Reza Levy Costume Design
Tamara Notcutt Casting
Greg P. Russell Sound Re-Recording Mixer
Sean McCormack Supervising Sound Editor
Tracy Perkins Set Decoration
Greg Crawford ADR Mixer
Mark DeSimone ADR Mixer
Conrad Kuhne Sound Mixer
Edward Thomas Production Design
Barbara Harris ADR Voice Casting
Branden Spencer Supervising Sound Editor
Bonnie Lee Bouman Casting
Oren Uziel Writer
Oren Uziel Co-Producer
Fritz Böhm Story
Catherine Kukard Costume Supervisor
Dezi Rorich Unit Publicist
Adam Robitel Director
Peter Belcher "B" Camera Operator
Mark Walters Supervising Art Director
Christa Schoeman Hair Designer
Christa Schoeman Makeup Designer
Joe Lisanti Music Editor
Tim Tuchrello Assistant Sound Editor
Neishaw Ali Visual Effects Producer
Paul Pirola Sound Designer
Kyle Arzt Sound Re-Recording Assistant
Kevin O’Connell Sound Re-Recording Mixer
Ria van Heerden Script Supervisor
James Harvey Foley Editor
Sarel Pretorius Steadicam Operator
Sarel Pretorius "A" Camera Operator
Cecelia van Straaten Art Direction
Kerry Gregg Stunt Coordinator
Grant Appleton "B" Camera Operator
Robert Bentley Location Manager
Gaby Beyers Art Department Coordinator
Brendan Smithers Construction Manager
Grant Hulley Stunt Coordinator
David Bloomer Still Photographer
Marc Spicer Director of Photography
Marc Spicer Cinematography
Kobus Swart Property Master
Hayden Collow Sound Effects Editor
Hetta Burger Truck Supervisor
Anneli Muller Stunt Coordinator
Max Poolman Special Effects Supervisor
Will Honley Writer
Will Honley Story
Simon Rhodes Line Producer
Lian van Wyk Makeup Artist
Shane Hayes Dialogue Editor
Blair Slater Foley Mixer
Philip Waley Executive Producer
Philip Waley Unit Production Manager
Philip Waley Second Unit Director
Justin Scott Wilson Dialogue Editor
Kyle Menzies Visual Effects Supervisor
Alex Anlos Casting Assistant
Peter Pav Editor
Dan Johnston Foley Artist
Mari van der Merwe Costumer
Brittany A. Jones Casting Associate
Bert Poole Visual Effects Supervisor
Frank Gardner First Assistant "A" Camera
Maria Melnik Writer
Cailin Nicolson Prosthetic Makeup Artist
Bence Füredi Special Effects Technician
Andre Weavind First Assistant Director
Mitch Hounslow Visual Effects Editor
Aaron Hasson ADR Mixer
George Amos Director of Photography
George Amos Second Unit Director of Photography
Lise-Marie Bothma Special Effects Coordinator
Tom Reiser Colorist
Colin Robert Tomas Graphic Designer
Claire Hesom Boom Operator
Mark Risk Storyboard Artist
Duncan McAllister Foley Mixer
Brendan Croxon Foley Supervisor
John Carey Original Music Composer
Josh Ryba Storyboard Artist
Nigel Tompkins Digital Imaging Technician
Jeremy Johnson Costumer
Margaret Muggleston Second Assistant "B" Camera
William Mnisi Dolly Grip
Mike Gomani Grip
Attila Góczán Special Effects Technician
Jyoti Bhalchandra Deshpande Visual Effects Producer
David Entin Visual Effects Coordinator
Siphiso Jezile Rigging Grip
Vusi Velapi Rigging Grip
Mongezi Sineko Assistant Accountant
Karina Rahardja Executive Producer
Zann Wienand Key Grip
Wendy Croad Second Assistant Director
Christine Lavaf Story
Cameron Hadlow Third Assistant Director
Kayla Griessel Casting Assistant
Diogo Domingues First Assistant "B" Camera
Jacques Stemmet Assistant Location Manager
Daniel Tuch Writer
Vikelani Ncube Best Boy Grip
Gai Harvison-Petzer Production Accountant
Lee-Roy Titus Second Second Assistant Director
Lee-Roy Titus Second Unit First Assistant Director
Phillip Mhlabane Rigging Gaffer
Quimaine Laurie Key Makeup Artist
Gábor Máté Boom Operator
Viktor Albitz Special Effects Technician
Béla Buzgó Special Effects Technician
László Farkas Special Effects Technician
Jev Belyaev Visual Effects
Asha Bhaskaran Visual Effects
Mahsa Ghorbankarimi CG Supervisor
Cary Smith Visual Effects Supervisor
Zimkhita Drewery Stunts
Lana Katz Stunts
Douglas Van Rooy Third Assistant Director
Jackie Mayou Extras Casting
Luisa Hadley Foley Artist
Joy Hoes Second Assistant Director
Robyn Jansen Utility Sound
Jarrod Allies Production Coordinator
Minke Swart Prosthetic Makeup Artist
Abby Lynne Smith Production Coordinator
Britt Ballantyne Line Producer
Hannah Versfeld Art Direction
Storm Dyssell Art Direction
Jono Farr Second Assistant "A" Camera
Didi van Eck Costume Coordinator
Sandiswa Jiya Costumer
Jeanne-Mare Raubenheimer Makeup Supervisor
Franscoise Malan Hairstylist
Tobie Smuts Chief Lighting Technician
Abu Mohamed Assistant Chief Lighting Technician
Devin Gibb Lighting Technician
Lwazi Sikafungana Lighting Technician
Masibulele Bele Lighting Technician
Vukile Dikana Lighting Technician
Andre Joni Rigging Grip
Gerando Daniels Grip
Alisdair Hitzeroth Grip
Heactor Jorodani Grip
Sive Lolo Grip
Henri Marais Jr. Rigging Grip
Henri Marais Key Rigging Grip
Brandon Van Der Merwe Special Effects Supervisor
Jessica Van Zyl Assistant Production Coordinator
Malcolm Snelling Assistant Production Coordinator
Tiaan Kotze First Assistant Accountant
Megan Parenzee Payroll Accountant
Zaynu Jacobs Payroll Accountant
Namhla Buyapi Assistant Accountant
Nelisa Nkohla Assistant Accountant
Chris Rautenbach Leadman
Ruana Strydom Assistant Property Master
Simon Pratley Transportation Coordinator
Claire Breed First Assistant Editor






















ikwilfilmskijken © 2024