5.8

Sky Captain and the World of Tomorrow (2004)

Mysterie, Actie, Thriller, Sciencefiction, Avontuur
New York, 1939. Een journaliste ontdekt dat de topwetenschappers op de wereld één voor één verdwijnen. Samen met de avontuurlijke piloot Sky Captain gaat ze op onderzoek uit en probeert de krankzinnige geleerde die de wereld wil veroveren te pakken te krijgen.

Sky Captain and the World of Tomorrow Film Info

Score: 5.8/10 van 885 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2004-09-17
Lengte: 106 Minuut / 1:46
Regisseur: Kerry Conran
website: http://www.skycaptain.com/
Productie Studios: Paramount, Brooklyn Films II, Riff Raff Film Productions, Filmauro, Blue Flower Productions
Productie Land: United Kingdom, United States of America

Sky Captain and the World of Tomorrow Foto's


Sky Captain and the World of Tomorrow Trailer


Gwyneth Paltrow
als Polly Perkins
Angelina Jolie
als Franky
Bai Ling
als Mysterious Woman
Jude Law
als Sky Captain
Giovanni Ribisi
als Dex
Michael Gambon
als Paley
Omid Djalili
als Kaji
Laurence Olivier
als Dr. Totenkopf
Trevor Baxter
als Dr Walter Jennings
Peter Law
als Dr. Kessler
Khan Bonfils
als Creepy
William Hope
als American Broadcaster
Nancy Crane
als Receptionist
Charlotte Kyle
als Hindenburg Passenger
Jennifer Alessi Extras Casting
Christopher Boyes Additional Sound Re-Recording Mixer
Ed Shearmur Original Music Composer
Richard Pagano Casting Consultant
Michael K. Bauer Music Editor
Doc Kane ADR Mixer
David Crozier Sound Mixer
Jude Law Producer
Tim Alexander Visual Effects Supervisor
Raffaella De Laurentiis Executive Producer
Steve Bowen Digital Color Timer
Ben Estrada Digital Colorist
Jon Avnet Producer
Jon Avnet Presenter
Sabrina Plisco Editor
Craig Campobasso Additional Casting
Kerry Conran Director
Kerry Conran Writer
Sadie Frost Producer
Marsha Oglesby Producer
Aurelio De Laurentiis Executive Producer
Bill Haber Executive Producer
Brooke Breton Co-Producer
Hester Hargett Co-Producer
Robert Gordon Associate Producer
Eric Adkins Director of Photography
Sheila Trezise Casting
Kevin Conran Production Design
Kevin Conran Costume Design
Kirsten Conran Art Direction
Terry Porter Sound Re-Recording Mixer
Tony Rowland Grip
John Kwiatkowski Dialogue Editor
Todd Toon Sound Designer
Todd Toon Supervising Sound Editor
Carrie Wilksen Art Department Coordinator
Sophia Crawford Utility Stunts
Kay Georgiou Key Hair Stylist
Betty Glasow Hairstylist
Matthias Gohl Music Producer
Aaron Sims Visual Effects Art Director
Mark Henson Stunt Coordinator
Marc Sadeghi Executive Visual Effects Producer
Rebecca Gore Wardrobe Assistant
Robin Harlan Foley Artist
Omar McClinton Production Coordinator
Stella McCartney Costume Design
Tony Rush Video Assist Operator
Randy Singer Foley Mixer
Georgina Napier Costume Assistant
Sally Jones Script Supervisor
Catherine Charlton Dialogue Coach
Amy Pawlowski Digital Intermediate Editor
David E. Harshbarger Property Master
Donnie Creighton Digital Intermediate Assistant
Steven Swanson Lighting Supervisor
Richard O. Helmer Special Effects Coordinator
Valance Eisleben Editorial Services
Jeff Goldman Digital Effects Supervisor
Adam Kopald Sound Effects Editor
Lyoung Hui Kim CG Artist
Devon Heffley Curry ADR Supervisor
Keith Hamshere Still Photographer
Gary Summers Additional Sound Re-Recording Mixer
Scott E. Anderson Senior Visual Effects Supervisor
Steven Hall Camera Operator
Melissa Brockman Visual Effects Producer
Merrick Rustia Animation
Miae Kim Color Designer
Rachel Wyn Dunn Compositors
Tom Barrett Visual Effects Editor
Colin Sittig Compositors
Justin Hammond Lighting Technician
Brett Paton Animation
James Dornoff Visual Effects Production Assistant
John Dillon Compositors
Robert Elhai Orchestrator
Margaux Mackay Supervising Producer
Shadi Almassizadeh CG Supervisor
Mauricio Baiocchi Animation Supervisor
Kate Reid Camera Trainee
Trevor Wood Special Effects Supervisor
Carole Cowley Head of Production
Bill Murphy Visual Effects Production Manager
James Mann Rigging Grip
Tom Chichester-Clark Additional Music
Ben Howard Second Assistant Director
Laurence Harvey Armorer
Steven J. Scott Digital Intermediate Colorist
Jarik van Sluijs Creative Director
Alec Bartsch Supervising Technical Director
Elton Farla Set Medic
Alexander Beddow ADR Recordist
Lindsay Adams Digital Compositors
Christopher Almerico Visual Effects Coordinator
Brandon Evans Rigging Gaffer
David Wainstain Sequence Supervisor
Valerie Davidson Foley Supervisor
John Casali Boom Operator
John M. Barbour Assistant Camera
Thom Schillinger Conceptual Design
Judy Bradbury Set Designer
Jonathan Downing Standby Painter
Mark Barrs First Assistant Camera
Pie Lombardi Assistant Costume Designer
Eloisa De Laurentiis Makeup Artist
Darren Thackeray Driver
Dylan Jones Loader
Gary Pollard Makeup Effects
Jason Beale Post Production Assistant
Clark Henderson Post Production Supervisor
Jim Rothrock Software Engineer
Colette Appleby Stand In
Nicola Berwick Stunt Double
Devin Bunje Systems Administrators & Support
Marcia Gay Production Manager
Marcia Gay Assistant Director
Paul Sadeghi Editorial Coordinator
Erik Jessen First Assistant Editor
Andy Hopkins Best Boy Grip
Sean Haeseler Gaffer
Anthony Fung Lighting Artist
Janet Farris Casting Associate
Matthew Feitshans Production Supervisor
Simon Eves Researcher
Mark A. Tracy First Assistant Sound Editor
Melissa Almeida 3D Supervisor
Brian Miller I/O Supervisor
Christopher Hobbs Visual Effects
Bonnie Lemon Digital Producer
Anne Brault Wardrobe Supervisor
H Haden Hammond Lead Animator
Jenny Hawkins Dresser
Eric Aupetit Dolly Grip
Christopher Brennan Special Effects Technician
Dylan Cole Matte Painter
Michael Taylor Production Executive
Sarah Ogletree Post Production Coordinator
Radost Yonkova Ridlen Visual Effects Compositor
Jance Allen Compositing Supervisor
Tim Dobbert Matchmove Supervisor
Chris Burgess Third Assistant Director
Jesse D'Angelo Storyboard Artist
Chad Danieley Title Designer
Kevin O'Neill 2D Supervisor
Tim Coulter Visual Effects Editor
Tim Coulter Associate Editor
Susan A. Campbell Digital Imaging Technician
John Velazquez Senior Animator
Simon Drew Casting Assistant
Steven Kirkby Wardrobe Master
Dana B. Wilson Assistant Editor
Michael Kennedy Digital Intermediate Producer
Caroline Richards Assistant Production Coordinator
Jacqueline Rosado Coordinating Producer
Greg Manke Intern
Olivier Beaulieu Production Assistant
Richard Gervan Rotoscoping Artist






















ikwilfilmskijken © 2021