Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit (2005)

Avontuur, Animatie, Komedie, Familie
Wallace en Gromit gaan op jacht naar een geheimzinnig beest dat het op de groenten van het dorpje heeft gemunt. Ze moeten het dier absoluut vangen, want over een paar dagen vindt er in het dorpje een grote groentenwedstrijd plaats.

Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit Film Info

Score: 6.9/10 van 1454 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2005-09-04
Lengte: 85 Minuut / 1:25
Regisseurs: Nick Park, Steve Box.
Schrijvers Nick Park, Steve Box, Bob Baker, Mark Burton.
website: http://www.dreamworksanimation.com/rabbit
Productie Studios: Aardman Animations, DreamWorks Animation
Productie Land: United Kingdom, United States of America

Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit Foto's


Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit Trailer


Peter Sallis
als Wallace / Hutch (voice)
Helena Bonham Carter
als Lady Campanula Tottington (voice)
Ralph Fiennes
als Victor Quartermaine (voice)
Peter Kay
als PC Mackintosh (voice)
Nicholas Smith
als Reverend Clement Hedges (voice)
Liz Smith
als Mrs. Mulch (voice)
Dicken Ashworth
als Mr. Mulch (voice)
John Thomson
als Mr. Windfall (voice)
Vincent Ebrahim
als Mr. Caliche (voice)
Geraldine McEwan
als Miss Thripp (voice)
Edward Kelsey
als Mr. Growbag (voice)
Robert Horvath
als Mr. Dibber (voice)
Pete Atkin
als Mr. Crock (voice)
Noni Lewis
als Mrs. Girdling (voice)
Mark Gatiss
als Miss Blight (voice)
Ben Whitehead
als Mr. Leaching (voice)
Christopher Fairbank
als Additional Voice (voice)
James Mather
als Additional Voice (voice)
William Vanderpuye
als Additional Voice (voice)
Nigel Pilkington
als Various (voice) (uncredited)
David Ian Salter Thanks
Hans Zimmer Music Score Producer
Rupert Gregson-Williams Additional Music
Nick Park Screenplay
Nick Park Director
Nick Park Producer
Nick Park Characters
Julian Nott Original Music Composer
Danny Hambrook Sound Designer
Adrian Rhodes Sound Re-Recording Mixer
Steve Box Screenplay
Steve Box Director
Bob Baker Screenplay
Mark Burton Screenplay
James Mather Supervising Sound Editor
Peter Burgis Foley Artist
Jeffrey Katzenberg Thanks
Nigel Heath Sound Mixer
Simon Moore Thanks
Jason Wheeler Negative Cutter
Gregory Perler Editor
Derek Trigg Foley Editor
Sarah Hauldren Art Direction
Dino Athanassiou Additional Storyboarding
Nick Fletcher Thanks
Brendan Donnison ADR Voice Casting
Peter Lord Producer
David Sproxton Producer
Tristan Oliver Director of Photography
Peter Gleaves ADR Mixer
Georgia Pritchett Thanks
Jim Dooley Additional Music
Robert Stevenhagen Storyboard
Bill Damaschke Thanks
Cecil Kramer Executive Producer
Sarah Laborde Set Dresser
Tony Burgess Thanks
Graham Linehan Thanks
Loyd Price Supervising Animator
Loyd Price Animation Supervisor
Christopher Sadler Animation
Christopher Sadler Key Animation
Marcus Brigstocke Thanks
Fabrice Joubert Animation
Guy Jenkin Thanks
Michael Solinger Post Production Supervisor
Lee Wilton Animation
Nic Raine Orchestrator
Lorne Balfe Additional Music
Bob Persichetti Storyboard Artist
Jennifer Duffy Casting
Bruce White Musician
Martin Hobbs Head of Production
Carla Shelley Producer
Claire Jennings Producer
Dave Alex Riddett Director of Photography
David McCormick Editor
Angharad Owen Editor
Phil Lewis Production Design
Terry Brain Animation
Giles Pilbrow Thanks
Matt Holland Visual Effects Compositor
Phil Parker Thanks
Mike Thorne Thanks
Stefano Cassini Animation
Paul Driver Visual Effects Coordinator
Andrew Birch Thanks
Robert Edwards ADR Recordist
David Nigel Thomas Production Runner
Michael Rose Executive Producer
Philip Jenkins Sound Mix Technician
Tim Owens ADR Editor
Simon Changer Music Editor
Stuart Lashley Compositing Supervisor
Paul Neal Thanks
Angela Barson Digital Compositor
Graham Headicar Sound Effects Editor
Simon Rhodes Scoring Mixer
Alex Hudd Dolby Consultant
Paddy Eason Visual Effects Supervisor
Pilar Flynn Thanks
Rudi Holzapfel Visual Effects
Michael Connell Music Editor
Aled Robinson Visual Effects Editor
Sven Taits Sound Re-Recording Mixer
Joseph Stracey Sound Designer
Victoria Mowlam Visual Effects Coordinator
Peter Muyzers CG Supervisor
Merlin Crossingham Animation
Merlin Crossingham Key Animation
Merlin Crossingham Second Unit Director
Edward Patterson Animation
Ian Whitlock Animation
Ian Whitlock Key Animation
Philip Beglan Animation
Philip Beglan Key Animation
Teresa Drilling Animation
Teresa Drilling Key Animation
Will Becher Animation
Dan Ramsay Animation
Caroline Maure Animation
Andy Spilsted Animation
Dug Calder Animation
Dug Calder Key Animation
Darren Burgess Animation
Jason Lynch Animation
Alison Evans Animation
Jo Fenton Animation
Jay Grace Animation
Jay Grace Key Animation
Wendy Griffiths Animation
Pascual Perez Animation
Andy Symanowski Animation
Andy Symanowski Key Animation
Darren Thomson Animation
Darren Thomson Key Animation
Jean-Philippe Vine Animation
David Vinicombe Storyboard Artist
Claire Billet Animation
Claire Billet Key Animation
Seamus Malone Animation
Seamus Malone Key Animation
Suzy Parr Animation
Suzy Parr Key Animation
Sara Barbas Animation
Dicken Franklin Animation
Maria Hopkinson-Hassell Animation
Jerold Howard Animation
Virpi Kettu Animation
Tandy Langton Animation
Karen Molin Animation
Justin Smith Animation
Naomi Zahl Animation
Charlotte Loughnane Visual Effects Producer
Marnie Paxton Script Supervisor
Marnie Paxton Assistant Director
Marnie Paxton Second Assistant Director
Alastair King Additional Music
Rohan Claassen Visual Effects
Melody Woodford Matchmove Supervisor
Peter Hunt Color Timer
Alexander Beddow ADR Recordist
Ed Colyer Sound Mixer
Kitty Clay Set Dresser
Gavin Greenaway Conductor
Peter Dunne Thanks
Vanessa Baker ADR Voice Casting
Henry Badgett Digital Compositor
Adam Lincoln Assistant Camera
Patrick Phillips Visual Effects
Olly Smith Thanks
Tristan Porter Rotoscoping Artist
Mark Berrow Musician
Adam Laschinger Assistant Sound Editor
Murray Barber Digital Compositor
Max Horton Colorist
Steve Mair Musician
Gunnar Heidar Assistant Camera
Pat Wintersgill Online Editor
Mark Schoellkopf Thanks
Alfonso Cottier Rotoscoping Artist
Giuseppe Tagliavini Roto Supervisor
Bridget Phelan Assistant Art Director
Luke Letkey Digital Compositor
Michael Harrison Digital Compositor
Colin Rose Thanks
Alasdair McNeill Rotoscoping Artist
Anthony Wonsoff Title Designer
Nicholas Bucknall Musician
Andrew Findon Musician
Warren Zielinski Musician
Heather Cairncross Playback Singer
Sarah Eyden Playback Singer
Dave Thomas Production Runner
Jonathan Williams Musician
Skaila Kanga Musician
Andrew Wood Musician
Claire Baker Propmaker
Lesley Osbourne Set Dresser
Alastair Green Art Direction
Rachel Bowen Set Dresser
Melanie Ford Set Dresser
Andrew Ward First Assistant Editor
Roger Argente Musician
Lorna Cashmore Set Dresser
Kieron Thomas Set Dresser
Kirsty Clark Digital Compositor
Vincent Goodsell Digital Compositor
Michael Elson Executive Visual Effects Producer
Matt Perry Art Direction
Qian Han Rotoscoping Artist
Luke Smith Still Photographer
Laura Howie Assistant Camera
Andrew Baggarley Data Wrangler
Thomas Urbye Online Editor
Pete Howlett Digital Compositor
Sylvia Bennion Storyboard Artist
Richard Beek Second Assistant Director
Jo Symanowski Draughtsman
David Peacock ADR Recordist
Mathew Healey Set Dresser
Toby James Epk Producer
Gavin Lines Graphic Designer
Kate Munkenbeck Third Assistant Director
Fred Gray Scenic Artist
Sophie Brown Set Dresser
Giles Johnson Production Manager
Wayne Hellinger Thanks
Sunny Park Thanks
Paul Parmer Thanks
Makiko Wakita Thanks
Natasha Allright Art Department Coordinator
Rachael Potter Art Department Production Assistant
Manon Roberts Assistant Art Director
John Quarrell Assistant Camera
Matt Purgaus Assistant Editor
Julien Goldsbrough Visual Effects Compositor
Zennor Box Concept Artist
Michael Sowa Concept Artist
Lewis Guarniere Data Wrangler
Oliver Winwood Data Wrangler
Lizzie Bentley Digital Compositor
Tim Hey Digital Compositor
Martin Ofori Digital Compositor
Rajat Roy Digital Compositor
Giuliano Dionisio Vigano Digital Compositor
Richard Etchells Digital Intermediate Editor
Penny Foster First Assistant Director
Helen Tunstall Musician
Tara Knowles Production Assistant
Laurens Nockels Propmaker
Adrian Sims Propmaker
Roger Whiter Props
Reuben Barkataki Rotoscoping Artist
Hayley Brazelton Rotoscoping Artist
Lisa Butler Second Assistant Director
Joe Bourbon Set Dresser
James Held Set Dresser
Mick Hockney Set Dresser
David Button Third Assistant Director
Vinny Cannon Third Assistant Director
Jordi Cardus Visual Effects Technical Director






















ikwilfilmskijken © 2020