6.716

Fisherman's Friends (2019)

Komedie, Drama
Een cynische platenbaas wordt tijdens een vrijgezellenweekend in Cornwall in de maling genomen: zijn collega's overtuigen hem ervan het lokale zeemanskoor een contract aan te bieden. Hij gaat de uitdaging aan, maar de vissers laten zich niet zomaar overtuigen. Ondertussen raakt de man steeds meer gecharmeerd van het dorpsleven. Bovendien valt zijn oog op de dochter van één van de koorleden.

Fisherman's Friends Film Info

Score: 6.716/10 van 146 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2019-03-15
Lengte: 112 Minuut / 1:52
Regisseur: Chris Foggin
Productie Studios: Fred Films, Powderkeg Pictures, BondIt
Productie Land: United Kingdom

Fisherman's Friends Foto's


Fisherman's Friends Trailer


Daniel Mays
als Danny
James Purefoy
als Jim
Tuppence Middleton
als Alwyn
David Hayman
als Jago
Dave Johns
als Leadville
Sam Swainsbury
als Rowan
Maggie Steed
als Maggie
Noel Clarke
als Troy
Christian Brassington
als Henry
Vahid Gold
als Driss
Sandy Foster
als Cassie
Christopher Villiers
als Charles Montague
Jade Anouka
als Leah Beese
Sarah Winter
als Sian Thompson
Julian Seager
als Trieve
Ken Drury
als John Pritchard
Charlotte Baker
als Abigail
Mae Voogd
als Sally
Meadow Nobrega
als Tamsyn
Jo Hart
als Journalist
Richard Hainsworth
als Fisherman #1
Peter Hicks
als Fisherman #2
Jim Main
als Fisherman #3
Kevin Patrick McGarry
als Fisherman #4
Michael Scott
als Fisherman #5
Rory Wilton
als Fisherman #6
Oliver Wellington
als Ricardo
Ashley Bannerman
als Paramedic
Jason Bailey
als Naval Officer Peterson
Lucy Rose
als Music Executive
Jj Oburoh
als Music Executive 1
Ziggy Luz
als Music Executive 3
Michelle Guish Casting Consultant
Lucy Allen Makeup Artist
Robert Farr Sound Re-Recording Mixer
Peter Burgis Foley Artist
Barnaby Thompson Executive Producer
Piers Ashworth Writer
Nick Moorcroft Producer
Nick Moorcroft Writer
Johnny Bamford Location Manager
Alex Johnson Casting
Adrian Politowski Executive Producer
Jamie Edgell Stunt Coordinator
Rebecca Hale Costume Design
James Spring Producer
Paul Weiland Executive Producer
Peter Hampden Executive Producer
Norman Merry Executive Producer
Graham Brown Special Effects Supervisor
Peter Nichols Executive Producer
Phil Hunt Executive Producer
Compton Ross Executive Producer
Simon Tindall Director of Photography
Chris Foggin Director
James Hayday Sound Effects Editor
Jay Firestone Executive Producer
John Stevens Executive Producer
James Swarbrick Executive Producer
Glen Gathard Foley Mixer
John Rodda Sound Recordist
Alastair Rae "B" Camera Operator
Rob Deacon Unit Publicist
Hannah Purdy Foggin Production Design
Tim Partridge Boom Operator
Robb Crafer Makeup Artist
Lawrence Atkinson Unit Publicist
Jamie Welsh Colorist
Matthew Helderman Executive Producer
Bethany Lewis Makeup Trainee
William Chetwynd Online Editor
Zoe Freed Foley Artist
Meg Leonard Producer
Meg Leonard Writer
Sally Rose Davidson Makeup Artist
Julie Kendrick Hair Designer
Julie Kendrick Makeup Designer
Mike O'Regan Line Producer
Giancarlo Dellapina Sound Mixer
Dan Haslam Unit Manager
Pat Tookey-Dickson Script Supervisor
Aimee Callaway Assistant Costume Designer
Richard Potter Electrician
Sam Walsh Foley Mixer
James Scott Executive Producer
Zoe Payne Art Direction
Jelmen Palsterman Visual Effects Supervisor
Yanti Windrich Dialogue Editor
Alice Caronna First Assistant Director
Jemma Riley-Tolch Foley Mixer
Emily Precious Associate Producer
Sophie Hart-Walsh Assistant Costume Designer
Genki McClure Electrician
Mark Linton Electrician
Paul Paragon Sound Recordist
Rebecca Heathcote Foley Artist
Sol Saihati Gaffer
Luc Gavigan Second Assistant Director
Jocelyn Creighton Costumer
James Ray Leary Grip
Amy Rixon Electrician
Adam Bourne Foley Editor
Ian Brown Co-Producer
Zoe Davis Executive Producer
Philip Greader Executive Producer
Tracey McCarrick Executive Producer
Johnny Daukes Editor
Johnny Daukes Co-Producer
Sophie MacClancy Production Manager
Chris Marshall Second Assistant Director
David Mackie Additional Director of Photography
Shereen Ali Associate Producer
Amanda Derby Costume Supervisor
Gigi Dey Makeup Artist
Barry Coxhead Boom Operator
Rob Youngson Still Photographer
Pat Crawford Gaffer
Will Young Executive Producer
Brian Gilligan Sound Effects Editor
James Osborn-Brown Best Boy Electric
Jake Brunger Casting Assistant
Morgan Lowndes "B" Camera Operator
Alix Milan Digital Imaging Technician
Amber Tordoff-Gibson Third Assistant Director
Alexandra Voikou First Assistant "A" Camera
Christopher J. Reynolds First Assistant Camera
Loveday Harding Boom Operator
Garry Owen Best Boy Electric
Elaine Claxton Dialect Coach
Phil Barnes First Assistant "B" Camera
Alex Parish Clapper Loader
Bobbie Ross Wigmaker
Colin Vinton Electrician
Jenny Dee Standby Art Director
Rupert Christie Original Music Composer
Andreas D. Nold Assistant Editor
Korsshan Schlauer Digital Imaging Technician
Jamie Coupland Camera Trainee
John Fields Executive Producer
Jo Caserly Makeup Artist
Tim Smith Co-Producer
Ian Brown Co-Producer
Ian Brown Music Supervisor
Anna Wilton Production Coordinator
Lucinda Baird Production Secretary
Novenka Bailey Assistant Accountant
James B. Wall Second Assistant "B" Camera
Mackenzie Dodd Camera Trainee
Irina Cernea Camera Trainee
Mathieu Treacy Second Assistant "A" Camera
Phil Hardy Second Assistant "B" Camera
James Ian Gray Digital Imaging Technician
Finn Mccleave Costumer
Jess Brooks Makeup Artist
Joe Willis Grip
Alex Kelleher Grip
Mark Keeling Gaffer
Dave Cornelius Electrician
Warren Tribe Electrician
Roy Speakman Carpenter
Lizy Drinkwater Location Assistant
Edward Bottenheim Unit Manager
Stuart Strasdin Transportation Captain
Bryan Dadson Studio Teacher
Karin Walker Chaperone
John Cleave Dialect Coach






















ikwilfilmskijken © 2024