Last Action Hero (1993)

Avontuur, Fantasie, Actie, Komedie, Familie
Jack Slater is de held van het witte doek. Zijn grootste fan Danny krijgt een magisch bioscoopkaartje waarmee hij in de echte filmwereld terechtkomt. Danny heeft waardevolle informatie over de criminelen waar Slater naar op zoek is. Samen gaan zij op jacht naar de bandieten. Wanneer het magische kaartje in handen van de bende valt en zij op hun beurt door het witte doek in de echte wereld stappen, lopen film en werkelijkheid in elkaar over.

Last Action Hero Film Info

Score: 6.441/10 van 2540 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1993-06-18
Lengte: 130 Minuut / 2:10
Regisseur: John McTiernan
Schrijvers Shane Black, David Arnott.
Productie Studios: Oak Productions, Columbia Pictures
Productie Land: United States of America


Last Action Hero Trailer


Arnold Schwarzenegger
als Jack Slater / Himself
Austin O'Brien
als Danny Madigan
Bridgette Wilson-Sampras
als Whitney / Meredith
F. Murray Abraham
als John Practice
Art Carney
als Frank
Charles Dance
als Benedict
Frank McRae
als Lieutenant Dekker
Tom Noonan
als Ripper / Tommy Noonan
Robert Prosky
als Nick
Anthony Quinn
als Tony Vivaldi
Mercedes Ruehl
als Irene Madigan
Ian McKellen
als Death
Professor Toru Tanaka
als Tough Asian Man
Joan Plowright
als Teacher
Keith Barish
als Keith Barish
Jim Belushi
als James Belushi
Chevy Chase
als Chevy Chase
Chris Connelly
als Chris Connelly
Karen Duffy
als Karen Duffy
Larry Ferguson
als Larry Ferguson
Leeza Gibbons
als Leeza Gibbons
MC Hammer
als M.C. Hammer
Little Richard
als Little Richard
Robert Patrick
als T-1000
Maria Shriver
als Maria Shriver
Sharon Stone
als Catherine Trammell
Melvin Van Peebles
als Melvin Van Peebles
Damon Wayans
als Damon Wayans
Jason Kelly
als Lieutenant Governor
Noah Emmerich
als Rookie
Tina Turner
als The Mayor
Billy D. Lucas
als SWAT Cop
Ryan Todd
als Andrew Slater
Apollo Dukakis
als Polonius
Patrick Flanagan
als Punk
Donald C. Llorens
als Monoghan
Michael Chieffo
als Monroe
Mike Muscat
als Cop in L.A. Station
John Finnegan
als Watch Commander
Bobbie Brown
als Video Babe
Angie Everhart
als Video Babe
Jeffrey Braer
als Skeezy
Anthony Peck
als Cop at Ex-Wife's House
Paul Gonzales
als Cop #2 in L.A. Station
Anna Navarro
als Cop in Station
Dex Elliott Sanders
als Mitchell
Nick Dimitri
als Funeral Doctor
Sven-Ole Thorsen
als Gunman
Rick Ducommun
als Ripper's Agent
Wendle Josepher
als Candy Girl
Michael V. Gazzo
als Torelli
Lee Reherman
als Krause
R.C. Bates
als Rabbi
Colleen Camp
als Ratcliff
Donna Borghoff
als Tammy, Hell's Kitchen Hooker
John McTiernan Sr.
als Cigar Stand Man
Tiffany Lynne Puhy
als Autograph Seeker
Jean-Claude Van Damme
als Jean-Claude Van Damme (uncredited)
Danny DeVito
als Whiskers (voice) (uncredited)
Al Leong
als Vivaldi Gunmen (uncredited)
Matt Johnston
als Vivaldi Gunmen (uncredited)
Thomas Rosales Jr.
als Vivaldi Henchman (uncredited)
Peter Kent
als Maitre D' (uncredited)
Lena Banks
als Movie House Patron (uncredited)
Rick Heinrichs Art Direction
John McTiernan Director
John McTiernan Producer
Arnold Schwarzenegger Executive Producer
Shane Black Screenplay
Cindy Carr Set Decoration
Janet Hirshenson Casting
Jane Jenkins Casting
Clayton Collins Dialogue Editor
Richard A. Harris Editor
Nicholas R. Allen Boom Operator
Jeff Dawn Makeup Supervisor
Eugene Collier Stunts
Dean Semler Director of Photography
Tatiana S. Riegel Visual Effects Assistant Editor
Brian W. Cook Assistant Director
Brian W. Cook First Assistant Director
Frank J. Urioste Editorial Consultant
Sean Hood Swing
Michael Kamen Original Music Composer
Buddy Joe Hooker Stunts
John Wright Editor
Gloria Gresham Costume Design
Charlie Brewer Stunts
Charlie Brewer Stunt Double
Zane D. Bruce Foley Artist
Bruce Moriarty First Assistant Director
Robert E. Relyea Co-Producer
Neil Krepela Visual Effects Supervisor
Joel Kramer Stunt Coordinator
Keith Campbell Stunts
Vic Armstrong Stunt Coordinator
Vic Armstrong Second Unit Director
Jimmy Nickerson Stunts
Thomas L. Fisher Special Effects Coordinator
Charles A. Tamburro Stunts
Ron Stein Stunts
Bobby Bass Stunts
Robert K. Lambert Additional Editing
Jon Danniells Leadman
Peter Kent Stunts
Peter Kent Stunt Double
Zak Penn Story
Jeffrey J. Dashnaw Stunts
Guy Manos Stunts
Mauro Borrelli Production Illustrator
Henry Kingi Stunts
Marek Dobrowolski Art Direction
Richard Baratta First Assistant Director
Stephen J. Roth Producer
Pete Antico Stunts
Adam Leff Story
David Arnott Screenplay
Al Leong Stunts
Glenn R. Wilder Stunts
Alan Oliney Stunts
Fred Waugh Stunt Coordinator
Fred Waugh Second Unit Director
Newt Arnold First Assistant Director
Chuck Zito Stunts
Ric Roman Waugh Stunts
Norman Howell Stunts
P. Scott Bailey Set Dressing Artist
Jon H. Epstein Stunts
Michael Kehoe Craft Service
Bret Mixon Roto Supervisor
Cindy Marty Supervising Dialogue Editor
Gary McLarty Stunts
Bob Brown Stunt Double
Merritt Yohnka Stunts
Dick Ziker Stunts
Ronnie Rondell Jr. Stunts
Gene Hartline Stunts
David Lea Stunts
John C. Meier Stunts
Jeffrey D. Stevens Set Medic
Scott Waugh Stunts
Nerses Gezalyan Foley Recordist
Billy D. Lucas Stunts
Cellin Gluck Second Assistant Director
Doc D. Charbonneau Stunts
William C. Gerrity Unit Production Manager
Eugenio Zanetti Production Design
Jim Dultz Assistant Art Director
Laura Dash Stunt Double
Harry Wowchuk Stunts
Katherine Kennedy Production Office Coordinator
Craig Lyman Assistant Makeup Artist
Carl Goldstein Second Assistant Director
Peewee Piemonte Stunts
Jono Oliver Trainee Production Coordinator
Debbie Evans Stunts
Natalie Wood Makeup Artist
Lance Gilbert Stunts
Doug Crawford Carpenter
Scott R. Fisher Special Effects Assistant
Don Lee Digital Compositors
Damon Caro Stunts
Lolita Ritmanis Orchestrator
Stacey S. McIntosh Construction Coordinator
Tommy J. Huff Stunts
Miller Drake Visual Effects Editor
Jay Wilkinson Supervising Sound Effects Editor
Mark O'Kane Steadicam Operator
Jerry Ross Supervising Sound Editor
Bill W. Benton Additional Sound Re-Recording Mixer
Norm Compton Stunts
Christopher Nibley VFX Director of Photography
Dwight Campbell Chief Lighting Technician
Craig Sost Production Manager
Zade Rosenthal Still Photographer
James M. Halty Stunts
David Bartholomew Electrician
Laurel Klick Digital Effects Supervisor
Neil Greenberg Assistant Editor
Scott Rogers Stunts
David A. Arnold Sound Effects Editor
Tommy Tomlinson Property Master
Peter Tothpal Hairstylist
Richard Snell Contact Lens Designer
Robert H. Lemer Location Manager
Robert H. Lemer Associate Producer
William H. Burton Jr. Stunts
Tricia Henry Ashford Visual Effects Producer
Gregory J. Barnett Stunts
Joe Colwell Sculptor
Gregg Smrz Stunts
Jerelyn J. Harding ADR Editor
Susan Malerstein Script Supervisor
Walt Hadfield Construction Foreman
Chuck Picerni Jr. Stunts
Christopher Brooks Music Editor
Pat Romano Stunts
Neal Nordlinger Co-Producer
Lane Leavitt Stunts
Manny Perry Stunts
Dieter Rauter Stand In
Michael Runyard Stunts
J. Ellen Evans Script Supervisor
Anthony G. Schmidt Utility Stunts
Lee Orloff Production Sound Mixer
Linda Folk Foley Editor
Scott Wilder Stunts
Billy Kerwick Key Rigging Grip
Lee Blasingame First Assistant Camera
Gray Marshall 3D Animator
John DeSimone Assistant Production Coordinator
Terry Dunn Assistant Accountant
Kenny Endoso Stunts
Michael Sweeney Post Production Supervisor
Jeff Gomillion ADR Mixer
Michael Denering Scenic Artist
Matt Johnston Stunts
Richard L. Blackwell Stunts
Bennie Moore Stunts
Troy Gilbert Stunts
Harry Lu Armorer
Jane Baer Animation Supervisor
Susan Dukow Production Coordinator
Maureen 'Mo' Crutchfield First Assistant Accountant
Douglas Ryan Camera Operator
Richard A. Kelley Assistant Camera
William 'Bear' Paul Key Grip
Pia Mehr Studio Teachers
Doug Cowden Grip
David Ticotin Second Assistant Director
David W. Alstadter Foley Mixer
Lauren Palmer Supervising ADR Editor
Catherine Calleson Assistant Sound Editor
Wally Crowder Stunts
Larissa Supplitt Loader
Sal Lanza Dolly Grip
George Zamora Special Effects Technician
David Cooney Art Department Production Assistant
Susanna Griffith Casting Assistant
Peter J. Kelly Set Designer
Randy Martens Greensman
Sharon Barnebey Painter
William Girod Standby Painter
Robert Chiu Key Hair Stylist
James Roberts Set Costumer
Carol Autenrieth Driver
Daniel W. Blaha Propmaker
Charles Montoya Set Production Assistant
Scot Deer Telecine Colorist
Donald R. Casella Transportation Captain
John Hager Transportation Co-Captain
Rebecca Bennett Unit Publicist
Douglas A. Degrazzio Video Assist Operator
Peter John Petraglia Best Boy Electric
Andrea Sachs Gaffer
Diane Bandolas Production Accountant
Linda Renaud I/O Manager
Suzanne Pastor Visual Effects Coordinator
Janet Brady Stunts
Christer Hokanson Visual Effects Production Assistant
Annie Ellis Stunts
Andy Epper Stunts
William F. McLaughlin Assistant Property Master
David Walling Stunts
Craig T. Shordon Decorator
Michael Key Makeup Artist
Danna Edwards Costumer
Jim Stephan Stunts
Liz Probst Payroll Accountant
Michael Talarico Visual Effects Camera
Joseph Aspromonti Production Assistant
Tamar Dick Set Painter
Linda Symcox First Assistant Sound Editor
Ronald Plant Best Boy Grip
Lisa J. Feitelberg Second Assistant Camera
Jordana Kronen Assistant Location Manager
Craig Mizutari Technical Advisor
Billy Hank Hooker Stunts
Dana J. Kuznetzkoff Second Assistant Director
Suzan Lowitz Script Supervisor
Danny Rogers Stunts
Sharon Kramer Stunts
Clint Cadinha Utility Stunts
David Webster Stunts
Ericka Bryce Poniewaz Stunts
Kristy Sexton Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024