Riddick (2013)

Sciencefiction, Actie, Thriller
Verraden door zijn eigen soort en voor dood achtergelaten op een verlaten planeet besluit Riddick, die krachtiger en gevaarlijker blijkt dan ooit te voren, te vechten tegen de buitenaardse roofdieren om te overleven. Al snel arriveren er premiejagers van overal uit het melkwegstelsel op zoek naar Riddick.

Riddick Film Info

Score: 6.3/10 van 3171 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2013-09-02
Lengte: 119 Minuut / 1:59
Regisseur: David Twohy
website: http://www.riddick-movie.com
Productie Studios: One Race, Riddick Canada Productions, Radar Pictures, Universal Pictures
Productie Land: United States of America


Riddick Trailer


Vin Diesel
als Riddick
Karl Urban
als Lord Vaako
Katee Sackhoff
als Dahl
Jordi Mollà
als Santana
Bokeem Woodbine
als Moss
Keri Hilson
als Santana's Prisoner
Andreas Apergis
als Krone
Dave Bautista
als Diaz
Nolan Gerard Funk
als Luna
Noah Danby
als Nunez
Neil Napier
als Rubio
Matt Nable
als Boss Johns
Raoul Max Trujillo
als Lockspur
Conrad Pla
als Vargas
Danny Blanco Hall
als Falco
Antoinette Kalaj
als Consort
Charlie Marie Dupont
als Consort
Graeme Revell Original Music Composer
Scott Martin Gershin Supervising Sound Editor
Patrick Tatopoulos Creature Design
Guillaume Murray Special Effects Technician
Ted Field Producer
Anne McCarthy Casting
Joseph C. Nemec III Production Design
Marc Fishman Sound Re-Recording Mixer
Vin Diesel Producer
Andrea Kenyon Casting
Goro Koyama Foley Artist
Andy Malcolm Foley Artist
Ryal Cosgrove Special Effects Supervisor
David Twohy Director
David Twohy Writer
David Eggby Director of Photography
Gilles Fortier Rigging Gaffer
Ryan Epp Visual Effects Supervisor
George Zakk Executive Producer
Tracy Adams Editor
Samantha Vincent Producer
Samantha Vincent Executive Producer
Linda Leduc Costume Supervisor
Adrien Morot Makeup Department Head
Alain Brochu Construction Coordinator
François Daignault Camera Operator
Jennifer Pearson VFX Editor
Mike Drake Executive Producer
Jan Thijs Still Photographer
Patrick Rousseau Sound Recordist
Susan Sloan Assistant Hairstylist
David Laramy Set Decoration
Mitch Dorf ADR Mixer
Ghislaine Sant Hairstylist
Jean-Andre Carriere Supervising Art Director
W.D. Hogan Storyboard Artist
Alain Lachance Visual Effects Supervisor
Marc A. Rousseau Visual Effects Producer
Isabelle Lecompte Second Assistant Camera
Randi Wells Casting
Simonetta Mariano Costume Design
Vicki L. Sawyer Production Accountant
Blake Harjes First Assistant Editor
Etienne Didelot-Pothier Camera Trainee
Jonathan Rego Sound Editor
Charles-David Deschenes Visual Effects Coordinator
Suzanne Canuel Costume Supervisor
Michelle Côté Hair Department Head
Elizabeth Tremblay Script Supervisor
Margit Pfeiffer Dialogue Editor
Sandra Fox Foley Artist
Tim Walston Sound Designer
Jean-Philippe Carignan Art Department Production Assistant
Andy Antoine Special Effects Technician
Marc Reichel Special Effects
Julie Feiner ADR Editor
Christian P. Minkler Sound Re-Recording Mixer
Bruce Lomet Digital Intermediate Producer
Karen Vassar Triest Sound Editor
Kris Fenske Sound Effects Editor
Simone Leclerc Property Master
Maxime Ferland Boom Operator
Julie Amyot Set Costumer
Tim Carras Visual Effects Supervisor
Joshua D. Comen Visual Effects Producer
Michel Brochu Construction Coordinator
Jessica Newhouse-Smith Visual Effects Coordinator
Dan Goyens Best Boy Electric
Persis Reynolds Visual Effects Producer
Julia Neighly Visual Effects Producer
Nordin Rahhali Visual Effects Supervisor
Nicole Lapierre Key Makeup Artist
Pierre-Simon Lebrun-Chaput Visual Effects Supervisor
Becky Sullivan Supervising Sound Editor
Peter Zinda Sound Designer
Daniel Carpentier Set Decoration
Robert Parle Art Direction
Scott Wolf Sound Effects Editor
Michael D. Wilhoit Foley Editor
David Stanke First Assistant Sound Editor
Tim Winchester Special Effects Technician
George Tucci Props
Serge Harvey Digital Intermediate Editor
Ollie Rankin Visual Effects Supervisor
Jerad Marantz Concept Artist
Dusan Strugar Visual Effects Producer
Sean Schur CG Supervisor
Roxy D'Alonzo Makeup Artist
Gunnar Hansen Visual Effects Supervisor
Emilio Ghorayeb Animation Director
Angelina Faulkner Sound Editor
Stu Hunter Compositor
Sebastien Proulx Compositing Artist
Martin Brisebois Production Assistant
Roland Blancaflor Special Effects Technician
Robert Mattigetz Second Unit Director of Photography
Charles Beetz Gaffer
Csaba Wagner Sound Effects Editor
Sebastien Roussel Special Effects
Mathieu Raynault Visual Effects Supervisor
Michael Miller ADR Mixer
Louis Paré CG Supervisor
Robert Althoff Sound Mix Technician
Jean-Francois Lafleur Digital Effects Supervisor
Asuka Sugiyama Art Department Coordinator
Patrice Jacques Prop Maker
Julie Garceau Digital Imaging Technician
Nicolas Marion First Assistant Camera
Amelie Marcoux Visual Effects Coordinator
Korey J. Cauchon Visual Effects Producer
Wendy Gipp Visual Effects Producer
Sylvain Theroux CG Supervisor
Martin Pelletier VFX Supervisor
Robert B. Baylis Key Grip
Morgan Robbins Casting Assistant
Vincent Brabant Special Effects Technician
Geoffroy St-Hilaire Camera Operator
Patrick Beaulac Focus Puller
Fanny Vachon Makeup Artist
Arnaud Brisebois Creature Design
Kevin Carter Contact Lens Technician
Alain Bisson Doyal Dolly Grip
Yves Desjardins Production Coordinator
Kyle D. Krajewski ADR Recordist
Sophie Beasse Set Costumer
Benjamin Ribière Compositing Supervisor
Jean-François Dubé Key Rigging Grip
Étienne Geoffrion Grip
Rocco Stallone Hairstylist
Jerry Weil 3D Artist
Sabrina Gagnon Visual Effects Coordinator
Catherine Lavoie Makeup Artist
Pierre-Luc L'Espérance Rigging Grip
Roch Boucher Second Assistant Camera
Gillian Chandler Makeup Artist
Diana Ascher Post Production Accountant
Eugénie Clermont Assistant Costume Designer
Stéphanie Morin CG Artist
Gabriel Lavina Travel Coordinator
Eloi Brunelle Compositing Artist
Martin Larrivée Compositing Artist
Frédéric Côté Senior Animator
Brandon Thompson Music Supervisor
Brent Radford Armorer
Kelly Wong Visual Effects Coordinator
Simon Touzin Rigging Grip
Andrii Trifonov Sound Re-Recording Mixer
Joseph Gagné Assistant Art Director
Luc Therrien Special Effects Technician
Louis Frederic Denomme Set Dresser
Norbert Ruf Compositing Lead
Erich Burchfield Lighting Artist
Taran Matharu CG Animator
P. Whitney Gearin Visual Effects Producer
Charles Abou Aad CG Supervisor
Jenna Dalla Riva Foley Recordist
Sylvain Allard Lighting Artist
Johanne Titley Extras Casting
Hiroyuki David Yabu Lead Animator
Alex Jadfard Compositing Artist
Jack Heeren Foley Mixer
Stephen Muir Foley Recordist
Brian Murray Storyboard Artist
Thomas R. Bryant Visual Effects Editor
Anthony J. Biondolillo Extras Casting
Manuel Huertas Marchena Matte Painter
Bruno Champagne Lighting Artist
Louis Desrochers 3D Artist
Gabriel Mandala Compositor
Nikolaos Dresios Sculptor
Sylvain Joyal Props
Maggy Belzile Assistant Accountant
Philippe Roberge Compositing Artist
Marco Lavallée Set Dresser
Lise Servant Payroll Accountant
Michael Saintsbury Production Assistant
Michel Frenette Compositing Artist
Mathieu Tremblay Visual Effects Coordinator
Antoine Rouleau Matte Painter
Catherine Hébert Matte Painter
Sith Khay Matte Painter
Matt Codd Concept Artist
Vance Kovacs Concept Artist
Marzia Pellissier Props
Pascal Tremblay Set Dresser
Charles Ratteray Storyboard Artist
Ian Mongrain Data Wrangler
Jean-Francois Gravel Digital Imaging Technician
Eric Godbout First Assistant Camera
Gerry Prévost Grip
Martin Nepton Hairstylist
Lee Gren Tattoo Designer
Annie Jalbert Wigmaker
Nathalie Chretien Costumer
Jonathan Girard Textile Artist
Marc Desaulniers Production Assistant
Noëlle Lara Production Assistant
Josianne Mailloux Production Coordinator
Melissa Halarides Production Secretary
Nickey Chow Second Assistant Accountant
Robert Bastens Stand In
Charlie Greene Assistant Editor
Michael Underwood Digital Intermediate Colorist
Milaine Gamache Digital Intermediate
Gordon Fordyce Music Editor
Pierre-Olivier Levesque 3D Artist
Kaz Yoshida CG Artist
Leslie Conover CG Artist
Samantha Howze CG Artist
Rik Panero CG Artist
James William Roberts CG Artist
Andrea Espinal Compositing Artist
Patricia Gaumond Compositing Artist
Thomas Hallé Compositing Artist
Peter Koss Compositing Artist
Louis Laflamme-Fillion Compositing Artist
Laurent Srey Compositing Artist
Valentin Trasnea Compositing Artist
Ludovic Lebart Compositing Artist
Andy Lueddeke Compositor
Felix Lafontaine Compositor
Kenneth Armstrong Compositor
Brian Cuartero Compositor
Chonnanit Na Thalang Compositor
Jadan Duffin Compositor
Greg Pilon Compositor
Chad Reder Compositor
David Lo Lighting Artist
Bruno Gagné Lighting Artist
Samuel Jacques Lighting Artist
Philippe David Lighting Artist
Tiberius Viris Matte Painter
Maxx Burman Matte Painter
Julie Joannoteguy Matte Painter
Grigor Kuzmanov Matte Painter
Sylvain Lorgeou Matte Painter
Svetlana Tesnes Visual Effects Coordinator
Jonathan Cronk Visual Effects Coordinator
Ryan Burcham Visual Effects Coordinator
Laurel Montgomery Visual Effects Coordinator
Lauren Gauthier Visual Effects Coordinator
Katie Wells Visual Effects Producer
Nania Sergi Visual Effects Production Assistant
Jeanne-Élise Prévost Visual Effects Production Manager
Paul Brassard Special Effects
Mitch C. Duran Special Effects Technician
Dan Mockensturm ADR Recordist
Jonathan Lafond Sound Assistant






















ikwilfilmskijken © 2021