Deadpool (2016)

Actie, Avontuur, Komedie
Wade Wilson is een speciale agent van de overheid die, nadat hij onderworpen is aan een behandeling die hem bovenmenselijke genezende krachten heeft gegeven, een alter-ego in de vorm van 'Deadpool' aanneemt.

Deadpool Film Info

Score: 7.6/10 van 27141 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2016-02-09
Lengte: 108 Minuut / 1:48
Regisseur: Tim Miller
Productie Studios: 20th Century Fox, The Donners' Company, Genre Films
Productie Land: United States of America


Deadpool Trailer


Ryan Reynolds
als Wade Wilson / Deadpool
Morena Baccarin
als Vanessa
Ed Skrein
als Ajax
T. J. Miller
als Weasel
Gina Carano
als Angel Dust
Leslie Uggams
als Blind Al
Brianna Hildebrand
als Negasonic Teenage Warhead
Karan Soni
als Dopinder
Jed Rees
als Recruiter
Stefan Kapičić
als Colossus (voice)
Randal Reeder
als Buck
Isaac C. Singleton Jr.
als Boothe
Michael Benyaer
als Warlord
Style Dayne
als Jeremy (Pizza Guy)
Kyle Cassie
als Gavin Merchant
Taylor Hickson
als Meghan Orlovsky
Ayzee
als Teen Girl #1
Naika Toussaint
als Teen Girl #2
Justyn Shippelt
als Arcade Ticket Taker
Donna Yamamoto
als Oncologist
Hugh Scott
als David Cunningham
Cindy Piper
als Chinatown Merchant
Emily Haine
als Whisper Girlfriend
Aatash Amir
als Whisper Boyfriend
Chad Riley
als Pool Hall Goon
Paul Belsito
als Fight Club Boss
Darcey Johnson
als Garbage Truck Driver
Kyle Rideout
als Super Soldier #1
Jason William Day
als Super Soldier #2
Stan Lee
als Strip Club DJ
Ben Wilkinson
als No5 Orange Manager
Rachel Sheen
als Strip Club Worker
Paul Lazenby
als Flight Deck Guard
Rob Hayter
als Bob
Andre Tricoteux
als On-Set Colossus (uncredited)
Victoria De Mare
als Stripper (uncredited)
Heather Ashley Chase
als Stripclub Pole Performer (uncredited)
Kayla Adams
als Waitress Kelly (uncredited)
Olesia Shewchuk
als Guadalajaran Mother (uncredited)
Fabiola Colmenero
als Guadalajaran Nurse (uncredited)
Ronna Kress Casting
Sala Baker Stunts
Lauren Shuler Donner Producer
Stan Lee Executive Producer
Rhett Reese Executive Producer
Rhett Reese Writer
Sean Haworth Production Design
Simon Kinberg Producer
Angus Strathie Costume Design
Richard Alonzo Assistant Makeup Artist
Bill Corso Makeup Designer
Ryan Reynolds Producer
Beth Boxall First Assistant Makeup Artist
John J. Kelly Executive Producer
R.J. Kizer ADR Editor
Tim Miller Director
David Betancourt ADR Mixer
Tim Gomillion Sound Recordist
Warren Hendriks Sound Designer
Warren Hendriks Supervising Sound Editor
David Lucarelli ADR Recordist
Paul Massey Sound Re-Recording Mixer
Charleen Richards ADR Mixer
Mitch Bax Digital Imaging Technician
Justin Bergler First Assistant Camera
Junkie XL Original Music Composer
Geoff Redknap Prosthetic Makeup Artist
Krista Bell Stunts
Ric Walkington Armorer
Julian Clarke Editor
Jonathon Komack Martin Executive Producer
Paul Wernick Executive Producer
Paul Wernick Writer
Bryan Goeres First Assistant Director
Jay Oliva Storyboard Artist
Tom Greene Visual Effects Production Manager
James Bitonti First Assistant Director
Rob Liefeld Thanks
Rob Liefeld Comic Book
Jon Corn Thanks
Greg Berry Art Direction
Vashi Nedomansky Thanks
Vashi Nedomansky Editorial Consultant
Jonathan Rothbart Visual Effects Supervisor
Ken Seng Director of Photography
Roger Vernon Second Unit Director of Photography
Corinne Clark Casting
Tim Stipan Digital Intermediate Colorist
Jennifer Page Casting
Julie Sifuentes Etheridge Production Coordinator
Amy Johnston Stunts
Nigel Evans Supervising Art Director
Mike Fields Prosthetic Makeup Artist
Fabian Nicieza Thanks
Fabian Nicieza Comic Book
Wayne Dalglish Stunts
Aditya Sood Executive Producer
Vincent Cirelli Visual Effects Supervisor
Susan O'Hara Costume Set Supervisor
Emmanuel Shiu Concept Artist
Dan O'Connell Foley Artist
Craig Henighan Sound Designer
Craig Henighan Additional Sound Re-Recording Mixer
Devin Fairbairn Visual Effects Producer
Natalia de la Garza Compositing Supervisor
Charlie Iturriaga Visual Effects Supervisor
Robin L. D'Arcy Visual Effects Producer
Martin Lipmann Compositing Supervisor
John T. Cucci Foley Artist
Ai-Ling Lee Sound Designer
Ted Caplan Music Editor
Silke Guglielmo Set Costumer
Max Greene ADR Mixer
Susan Dawes Supervising Dialogue Editor
Will Files Sound Re-Recording Mixer
Sheila Millar Set Designer
Drew Davidson Gaffer
Norbert Kaluza Steadicam Operator
Joseph Lederer Still Photographer
Susan Lambie Script Supervisor
Jim Brookshire Supervising Sound Editor
Benjamin Beardwood Sound Editor
Amy Pawlowski Digital Intermediate Editor
Jesse Joslin Construction Coordinator
Abhishek Chauhan VFX Editor
Arvind Chaurasiya VFX Editor
Omkar Iyer VFX Editor
Wayne Lemmer Sound Designer
Wayne Lemmer Supervising Sound Editor
David Dupuis Assistant Makeup Artist
Danna Rutherford Hairstylist
Neil Greenberg VFX Editor
Burton 'Joe' Kuchera Gaffer
Dylan Dowd Head Greensman
Pavel Pranevsky CG Supervisor
Laura Graham ADR Editor
Pimentel A. Raphael Animation Supervisor
Dean Heselden Camera Operator
Teri E. Dorman Dialogue Editor
Shaun Friedberg Animation Director
Ryan Tudhope Visual Effects Supervisor
Carlos Anaya CG Supervisor
Pauline Duvall Visual Effects Supervisor
Miguel Gelinas Grip
Stephen Maier Camera Operator
Derek Casari ADR Engineer
Annemarie Griggs Visual Effects Producer
Nevin Swain Property Master
Thom MacIntyre Assistant Hairstylist
Andre Brouwer Truck Supervisor
Monica Huppert Makeup Department Head
Alex Burdett Special Effects Supervisor
Tanya Hudson Key Makeup Artist
Shannon Gottlieb Set Decoration
Robert Alonzo Stunt Coordinator
Robert Alonzo Second Unit Director
Skip Longfellow First Assistant Sound Editor
Jonathan Macintosh Senior Animator
Stephen A. Buckley Senior Animator
Sean Blackie Set Dresser
Kevin Lheritier Grip
Randy Hutniak Set Designer
Marc Jones Matchmove Supervisor
Linda Y. Kim Rotoscoping Artist
David Larochelle Compositing Lead
Hannah d'Angerio Casting Associate
John Houlihan Music Supervisor
Martin Wiseman Visual Effects Producer
Roopesh Gujar Visual Effects Producer
Koreen Heaver Costumer
Anne Carroll Hair Department Head
Richard Roles Helicopter Camera
Trevor Zurkan Key Production Assistant
Gregor Robertson Thanks
Kurtis Reeves Costume Coordinator
Briana Scott Ager/Dyer
Zoe Jirik Assistant Set Decoration
Matthew Harrison Foley Editor
Erika Abrams Visual Effects Producer
Tamar Shaham Visual Effects Coordinator
Tim Weber Visual Effects Coordinator
Josue Clotaire Fleurimond Conceptual Illustrator
Melanie Murray Visual Effects Production Assistant
Brittany Montero Visual Effects Coordinator
Allen Holbrook Senior Animator
Rochelle Okoye Stunts
Guillaume Poulin VFX Editor
Blaine Lougheed Visual Effects Supervisor
Blake Collins Foley Mixer
John Catron Production Accountant
Keith Woods Rigging Gaffer
Kieran Humphries First Assistant "B" Camera
Rob Fournier Armorer
Doug Lavender First Assistant "A" Camera
David Husby Production Sound Mixer
James Ashwill Foley Mixer
David Dolsen Still Photographer
Tysen Schieber Boom Operator
Neil Mayo VFX Editor
Teresa Ngan Art Department Coordinator
Marc Aubin Art Department Assistant
Michael Mew Assistant Costume Designer
Erin da Roza Set Costumer
Amy Schilbe Set Costumer
Sasha Proctor Camera Operator
Mark Cohen Camera Operator
Adam Bunz Rigging Grip
Herb DeWaal Rigging Grip
Daryl Makortoff Rigging Grip
Jeff Sayle First Assistant "C" Camera
James Claire First Assistant "D" Camera
Jan Philip Cramer Animation Director
Luke Botteron VFX Editor
Matthew G. Carson First Assistant Editor
Teresa Berus Visual Effects Coordinator
Patrick Thomas O'Rourke Visual Effects Coordinator
Sammy Shikaze Visual Effects Coordinator
Dipankar Sarkar Visual Effects Coordinator
Cole Darby Visual Effects Coordinator
Sara Bourque Visual Effects Coordinator
Thibaud Galbois Visual Effects Coordinator
Wesley Cronk Compositing Lead
Andy Clement Prosthetic Designer
Richard Sutherland CG Supervisor
Brian Zwiener Assistant Editor
Sean Elliott First Assistant Camera
Roma Wnuk Seamstress
Oded Raz CG Supervisor
Holland Miller Special Effects Makeup Artist
Finn King Key Grip
Johnny Gidcomb ADR Voice Casting
Garrett Wycoff Compositor
Millar Montgomery Boom Operator
Andrew Zink CG Supervisor
Alex Wang Visual Effects Supervisor
Brittany Fontaine Assistant Makeup Artist
Clark Birchmeier Digital Imaging Technician
Colin Robson Best Boy Grip
Gil Forrester Dolly Grip
David Klohn First Assistant Director
Chris Chae ADR Recordist
Jin Yong Kim Matchmove Supervisor
Atlin Mitchell Stunts
Alexandre Cancado 2D Supervisor
Alex Montano Electrician
Roberto Dominguez Alegria Foley Mixer
Julian Chapdelaine Grip
Ailsa Macmillan Hairstylist
Bliss McDonald Production Coordinator
Ian Doig Animal Coordinator
Ronald Richard Lighting Technician
Laurent Taillefer CG Supervisor
Lenora Acidera 3D Generalist
Jesse D.E. Young Grip
Karin Behrenz Third Assistant Director
Scott Kukurudz Third Assistant Director
Annie Cliche Visual Effects Producer
Nicholas Dent Dolly Grip
Nicolas Donel Matte Painter
Jérôme Foucout Digital Compositor
Trevor Moniz Digital Compositor
Troy Ramsey Compositor
Jorge de Jesús Pérez Alba CG Artist
Richard Macdonald Lighting Technician
Julie Kubbillun Visual Effects Production Manager
Etienne Poulin St-Laurent Matchmove Supervisor
Trevor Steeves Lighting Technician
Michael Tamayo Set Costumer
Emma Sands-Milsom Casting Assistant
Justin Johnson Digital Effects Supervisor
David 'Rudy' Grossman CG Supervisor
Rob Brady Best Boy Electric
Keith W. Smith Senior Animator
Diane Holme First Assistant Hairstylist
Brian Fortune Compositor
Michael Yates Compositor
Sebastien Chort CG Supervisor
Darnie Galloway Visual Effects Production Manager
Ryan Duhaime VFX Lighting Artist
Jason Tidsbury Electrician
Cat Mudryk Set Costumer
Christian Schauz Electrician
Natasha Denis Stunts
Shane Nasmith Grip
Jerry Staar Assistant Property Master
Pankaj Sonawane Visual Effects Supervisor
Dhamindra Jeevan Matte Painter
Wayne Brinton Visual Effects Supervisor
Andy Stallabrass ADR Mixer
Paul George Palop Digital Effects Supervisor
D. Martin Myatt Property Master
Jessica Cameron Casting Associate
Woei Lee Compositing Supervisor
Alan Fregtman Pipeline Technical Director
Marie Fétiveau Pipeline Technical Director
Laura Kwan Pipeline Technical Director
Jean-Christophe Morin Pipeline Technical Director
Jordi Riera Pipeline Technical Director
Carine Touraille Pipeline Technical Director
Adam Wierzchowski Pipeline Technical Director
Catherine Maillette Visual Effects Production Assistant
Ève Giordani Visual Effects Production Assistant
Philippe Bienvenue Visual Effects Production Assistant
Chris Cristobal Rigging Grip
Adrian Netto Rigging Grip
Dan Mansfield Second Assistant Director
Juniper Watters Sound Assistant
Ian Gariepy Rigging Grip
Clive Joslin Carpenter
Frankie Stellato Lead Animator
Eddy Santos Second Assistant Director
Éric Hamel Matte Painter
John Brennick Compositor
Marco Correia Grip
Milton Ng Grip
Sally Hudson Graphic Designer
Dan Morrison Second Assistant "A" Camera
Damien Giles Dolly Grip
Stu Carl Dolly Grip
Jon Jovellanos Grip
Jeremy Goodrick Rigging Grip
Spencer Ennis Second Assistant Camera
Tina Dawson Production Accountant
Marie-Ève Gélinas Digital Compositor
Jack Cucci Foley Mixer
Joseph Silva Compositor
Kerry Graham VFX Lighting Artist
Ravindra Tamhankar Visual Effects Producer
Reuben Barkataki Digital Compositor
Shervin Shoghian Compositing Supervisor
Nguon Vissal Ong Digital Compositor
Veronique Levesque VFX Lighting Artist
Francois Croteau Matte Painter
Julien Dubuisson Pipeline Technical Director
Marc-André Roy Visual Effects Production Assistant
Sven Granlund Assistant Makeup Artist
Mark Casey Compositing Supervisor
Sean Heuston Compositing Supervisor
Bruno Gagné VFX Artist
Samuel Jacques VFX Lighting Artist
Carlos Guillén Digital Compositor
Heather Abels Matte Painter
Abbigail Keller Visual Effects Producer
Kory Juul Compositor
Abraham Thomas VFX Editor
Charles Tait Visual Effects Supervisor
Rob MacBride Rotoscoping Artist
Juan Fermin Maldonado Digital Compositor
Sarah Elizabeth Howe Visual Effects Production Assistant
Corbin Heide Key Production Assistant
Eric Larivee Digital Compositor
Marie-Ève Authier Visual Effects Production Manager
Rhonda Taylor Third Assistant Director
Rodrigo Carcamo Parga Second Assistant "B" Camera
James Forsyth Extras Casting
Andy Martinez Calzadilla CG Artist
Sören Volz Compositor
James Waterson Compositing Lead
Jessica A. Gihon Assistant Accountant
David Goyer Generator Operator
Steve Gray Pilot
Scott Cozens Second Assistant "D" Camera
Julien Hery Digital Compositor
Shannon Harron Payroll Accountant
Joshua Marcoux Second Assistant "B" Camera
Kyle Hou Grip
Thane Watkins Associate Producer
Kui Han Lee Modeling
Jordon Baker Second Assistant Camera
Michelle Gold Assistant Editor
Benjamin Cairns Third Assistant Director
Marc Nolet Grip
Hugo Mallory Construction Foreman
Kelly McLeod Set Dresser
Neal Kennemore Assistant Makeup Artist
Nick Booth Digital Effects Supervisor
Alex Reno Rigging Grip
Phylicia Feldman VFX Artist
Bárbara Morelos-Zaragoza Translator
Komal Dogra VFX Artist
Rajnish Kumar VFX Artist
Brad Lincoln Senior Animator
Charles Koetke Grip
Damon Bebee Assistant Property Master
Jonathan Fleming-Bock CG Artist
Andrew Shanks Compositor
Luis Barquero VFX Artist
Keej Mullen Property Buyer
Cindy L. Larsen Makeup Artist
Mark Joey Tang Compositing Lead
Tony Richardson Lighting Technician
Robin West Lighting Technician
Kumar Gaurav Visual Effects Producer
Salomon Saade Second Assistant "A" Camera
Paul Wagner Props
Thomas Hullin CG Supervisor
Alana Douglas VFX Artist
Kosta Lagis VFX Artist
Ben Morgan Compositing Supervisor
Mike Hrycan Best Boy Grip
Chris Bolton Digital Imaging Technician
Luke T. Campbell Digital Imaging Technician
Kai Lydgate Electrician
Obedi Daniel Grip
Shane Kjar Grip
Denis Marcotte Grip
Josh Holmes Lighting Technician
Matty Reed Lighting Technician
Laura May Taylor Lighting Technician
Chris Unsworth Lighting Technician
Danielle Bowerbank Rigging Grip
Andrew Kearney Rigging Grip
Sean Cooke Second Assistant "C" Camera
Preston Cook Second Assistant Camera
Michael Grant Second Assistant Camera
Ina Brooks Assistant Property Master
Marty Adamski Carpenter
Jason Dampier Carpenter
Richard Elder Carpenter
Mario A. Jones Carpenter
Richard Tremblay Carpenter
James Paick Concept Artist
Fiorino Corsi Props
Miho Yamamoto Props
Molly Carney Set Dresser
Kelly Santbergen Set Dresser
Rachel Terry Set Dresser
Leah Wiebe Set Dresser
Matthew L. Eisenhauer Standby Carpenter
Alexander Lozano Storyboard Artist
Jay Shilliday ADR Recordist
Jaan Spirka Colorist
Benoit Bourgoin 3D Generalist
Jason Funk CG Artist
Patrick Louie Compositor
Rowan Young Compositor
Yvonne Oh Compositor
Ravi Deula Compositor
Daniel Luke Orr Compositor
Tadeusz Chmiel Digital Compositor
Jeremy Ezekiel Digital Compositor
Julien Klein Digital Compositor
Christian Morin Digital Compositor
George Wharton Digital Compositor
Karen E.M. Hulse VFX Lighting Artist
Vladimir Isailovic VFX Lighting Artist
Biagio Figliuzzi VFX Lighting Artist
Francine Almeida Matte Painter
Amaury Matu Pipeline Technical Director
Amirah Busairi Rotoscoping Artist
Gabriel Giguère Rotoscoping Artist
Katie Williams Rotoscoping Artist
Gareth Thomas Rotoscoping Artist
Tarquin Vosper Rotoscoping Artist
Bryan Vizcaya Roto Supervisor
Anto Juricic Senior Modeller
Abhishek Kumar Visual Effects Producer
Sonia Bass VFX Artist
Vamsi Krishna Chilamkurthi VFX Artist
Gary Christian VFX Artist
Mauricio Cruz Alvarez VFX Artist
Ruy Delgado VFX Artist
Eduardo Dioses VFX Artist
Roberto Genito VFX Artist
Lina Hum VFX Artist
Veronika Skarlandtova Assistant Accountant
Christopher J. Green First Assistant Accountant
Greg Choi Key Production Assistant
Demi Karina Chew Key Production Assistant
Murdoch MacNeil Key Production Assistant
Rachael Kent Production Coordinator
Todd Rogers Set Medic
Jerry Dobrovolny Thanks
Penny Ballem Thanks
Sandi Swanigan Thanks
Patrick Doiron Thanks






















ikwilfilmskijken © 2022