Final Destination 2 (2003)

Horror, Mysterie
Op weg naar Daytona Beach krijgt Kimberly plots een visioen van een groot ongeluk dat zal gebeuren op de autosnelweg waarin zij met haar vrienden zal sterven. Ze stopt onmiddellijk de wagen. Enkele ogenblikken later verliest een vrachtwagen zijn lading waardoor er een enorme kettingbotsing ontstaat.

Final Destination 2 Film Info

Score: 6.223/10 van 3731 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2003-01-31
Lengte: 90 Minuut / 1:30
Regisseur: David R. Ellis
Schrijvers Eric Bress, J. Mackye Gruber.
Productie Studios: New Line Cinema, Zide-Perry Productions
Productie Land: United States of America

Final Destination 2 Foto's


Final Destination 2 Trailer


A.J. Cook
als Kimberly Corman
Ali Larter
als Clear Rivers
Michael Landes
als Officer Thomas Burke
Terrence 'T.C.' Carson
als Eugene Dix
Jonathan Cherry
als Rory
Keegan Connor Tracy
als Kat
Lynda Boyd
als Nora Carpenter
James Kirk
als Tim Carpenter
Justina Machado
als Isabella Hudson
David Paetkau
als Evan Lewis
Tony Todd
als William Bludworth
Sarah Carter
als Shaina
Alejandro Rae
als Dano
Shaun Sipos
als Frankie
Andrew Airlie
als Mr. Corman
Noel Fisher
als Brian Gibbons
Christina Jastrzembska
als Administrator
Eileen Pedde
als Anesthesiologist
Jill Krop
als Anchorwoman
Marrett Green
als Anchorman
Benita Ha
als Dental Receptionist
Aaron Douglas
als Deputy Steve
Eric Keenleyside
als Detective Suby
Enid-Raye Adams
als Dr. Kalarjian
Fred Henderson
als Dr. Lees
Darcy Laurie
als Man in Elevator
John R. Taylor
als Man with Hooks
Alf Humphreys
als Mr. Gibbons
Chilton Crane
als Mrs. Gibbons
Don Bell
als Biker
Odessa Munroe
als Biker's Girlfriend
Alison Matthews
als Physician
John Stewart
als Paramedic at Farm
Rheta Hutton
als On-Ramp Lady
John Papsidera Casting
Scott Martin Gershin Sound Designer
David R. Ellis Director
Heike Brandstatter Casting
Coreen Mayrs Casting
David Barrett Second Unit Director
Dino DiMuro Sound Effects Editor
Bryan Bowen Sound Effects Editor
Freddie Hice Stunt Coordinator
Dana Belcastro Production Executive
Eric Bress Screenplay
J. Mackye Gruber Screenplay
Eric A. Sears Editor
Craig Perry Producer
Warren Zide Producer
Toby Emmerich Executive Producer
James Steuart Art Direction
Shirley Walker Original Music Composer
Jori Woodman Costume Design
Erik Holmberg Executive In Charge Of Production
Jay Vinitsky Post Production Supervisor
Louise Roper Set Decoration
Marny Eng Stunts
Guy Bews Stunts
Melissa R. Stubbs Stunts
Marshall Virtue Stunt Double
Justin Bergler Second Assistant Camera
Jeffrey Reddick Executive Producer
Jeffrey Reddick Characters
Richard Brener Executive Producer
Matt Moore Executive Producer
Gary Capo Director of Photography
Justis Greene Unit Production Manager
Justis Greene Co-Producer
Paul M. Wagner Visual Effects Editor
Michael Keller Sound Re-Recording Mixer
Lucie Guest Production Assistant
Brian Basham ADR Recordist
Ron Bedrosian ADR Mixer
Patrick Cyccone Jr. Sound Re-Recording Mixer
Nerses Gezalyan Foley Recordist
James Moriana Foley Artist
Branden Spencer First Assistant Sound Editor
Jeffrey Wilhoit Foley
Wendy O'Brien Casting Associate
Shane Harvey Still Photographer
Brendan Ferguson Production Manager
Rick Pearce Stunts
Doug Chapman Stunts
David Mylrea Stunts
Michael S. Bolton Production Design
Robert A. Pandini Hairstylist
Anneke Van Oort Assistant Art Director
Debbie Geaghan Assistant Costume Designer
Darcy Wyness Greensman
Frederick H. Stahly Dialogue Editor
Michael Hertlein Dialogue Editor
Tom Ozanich Sound Effects Editor
Joel Whist Special Effects Coordinator
Nathaniel Massey Camera Operator
Don Saari Chief Lighting Technician
Kelly Moon Script Supervisor
Ann Goobie Location Manager
Randy Kelley Sound Effects Editor
Daniel S. Irwin Dialogue Editor
Camar Sterling Scenic Artist
Hans Bjerno Helicopter Camera
Hugh Waddell ADR Supervisor
David Holm Transportation Captain
Joseph B. Conmy IV Visual Effects Coordinator
Joe Bauer Visual Effects Supervisor
Zack Davis ADR Editor
Peter Zinda Sound Effects Editor
Scott Nicholson Stunt Coordinator
Sondra Durksen Set Costumer
Gary Viola Camera Operator
Mike Thomas Underwater Camera
Thomas Milano Music Editor
Don McCuaig Second Unit Cinematographer
Donna Bis Key Hair Stylist
Douglas Craik Camera Operator
Barbara Chomos Unit Publicist
Scott Sanders Sound Effects Editor
Reid Paul Visual Effects Supervisor
Quincy Paglaro Additional Second Assistant Camera
Scott Irvine Transportation Coordinator
Susan Boyd Hairstylist
Monica Huppert Makeup Artist
Debbie Vandelaar Makeup Artist
Patrick Zahorodniuk Art Department Coordinator
R.D. 'Luther' Fairbairn Property Master
Dave Conway Construction Coordinator
Frank Haddad Head Greensman
David Beetham Lead Painter
Aaron Coakwell Lead Painter
Susie Cowley Scenic Artist
Bruce Frankel Scenic Artist
John Lavoie Scenic Artist
Francis Mallette Scenic Artist
James Reddy Leadman
Rob Wagner Scenic Artist
Nicola Irwin Set Designer
Donna Williams Set Designer
Alex Burdett Special Effects Coordinator
Ziad Seirafi CGI Supervisor
Bonnie Kanner Visual Effects Producer
Bill Dawson Gaffer
Neil Seale Camera Operator
Mike Draaijers Rigging Gaffer
Thomas L. Pankiewich Costume Supervisor
Cindy L. Russell Key Set Costumer
Michael A. Webber First Assistant Editor
Greg Farmer Picture Car Coordinator
Philip Keller Storyboard Artist
Patrick Murphy Digital Compositors
Robert Milicevic Security
Errin Lally Casting Assistant
Michael Hatzer Color Timer
Ralph Parker Sound Mixer
Rick Bold Boom Operator
Tyler Foell 2D Supervisor
Clay Dale 3D Artist
Graham Blacklock Craft Service
Kate St-Pierre Production Coordinator
Paul Prokop Executive in Charge of Finance
Trish Schill Stunts
Lawrence Albright Driver
Gary Burritt Negative Cutter
Robert L. O'Hara Dolly Grip
Brett Chan Stunt Driver
Pete Whyte First Assistant Director
Christina Bulbrook Unit Manager
Richard Dobbin Construction Foreman
Richard Barrett Carpenter
Ray Scalice General Manager
Jeff Trebenski Best Boy Electric
Sheila Hanahan Associate Producer
Corry Glass Stunts
Jessica Moskal Focus Puller
Andrew Simpson Animal Coordinator
Jon Davidson Production Controller
Kevin Black Key Grip
Paul Arnel Grip
Jason Crosby CG Supervisor
Laura Arcangeli Chef
Annie Ellis Stunts
Rob Boulet Standby Painter
Larry Portmann First Assistant Camera
Gordon Brunner Set Dressing Artist
Jose William Manzano Camera Loader
Matthew Walcutt Post Production Assistant
Tara Burstyk Production Office Assistant
Tami DeSchutter Stand In
Gordon Bell Electrician
Jay Norton Rigging Grip
Debera Barager Production Accountant
Chetan Deshmukh Visual Effects
Sharon Simms Stunts
Paul Giordano Assistant Location Manager
Annie Doyon Second Assistant Accountant
Leanne Buchanan Stunt Double
Ginger Joyce Accountant
Scott Steyns Playback Coordinator
David R. Baron Third Assistant Director
Jill Anderson Payroll Accountant
Robin Thomas Paint Coordinator
Sylvia Jang First Assistant Accountant
Berengaria Tomkies Second Assistant Director
Bob Lloyd VFX Artist
Terry Haws Costumer
Ea Birkett Assistant Property Master
Lee Albrighton Special Effects Assistant
Robert Martin Luther Carter Special Effects Best Boy
Bill Molnar Best Boy Grip
Sharon Bloedorn Assistant Editor
David Waco Post Production Coordinator
Kathleen Nurit Assistant Production Coordinator
Mandy Milicevic Extras Casting Coordinator
Alan MacKinnon Generator Operator
Carter Baynham Production Assistant
Jennifer Ryan Production Secretary
Kim Howey Stunts






















ikwilfilmskijken © 2023