5.1

2067 (2020)

Sciencefiction, Thriller
In het jaar 2067 is de aarde door de klimaatverandering verwoest en is de mensheid op zuurstoftanks aangewezen. Een redmiddel tegen de huidige problemen is het bouwen van een tijdmachine op kwantumniveau, in de hoop contact te maken met de mens in de toekomst. De arbeider Ethan, die een persoonlijke missie heeft, wordt om deze reden naar de toekomst gestuurd.

2067 Film Info

Score: 5.1/10 van 547 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2020-10-01
Lengte: 114 Minuut / 1:54
Regisseur: Seth Larney
website: http://screen.nsw.gov.au/project/2067
Productie Studios: Arcadia, KOJO Entertainment, Elevate Production Finance, Futurism Studios, Rocketboy
Productie Land: Australia


2067 Trailer


Kodi Smit-McPhee
als Ethan Whyte
Ryan Kwanten
als Jude Mathers
Sana'a Shaik
als Xanthe Whyte
Aaron Glenane
als Richard Whyte
Leeanna Walsman
als Selene Whyte
Deborah Mailman
als Regina Jackson
Finn Little
als Young Ethan Whyte
Matt Testro
als Young Jude Mathers
Damian Walshe-Howling
als Billy Mitchell
Andy McPhee
als Desperate Worker
Rachael Wegener
als Jade
V. Wasylczenko
als Radio Broadcaster (voice)
Judd Wild
als Middle Class Man
Natasha Wanganeen
als Government Offical
Rory Walker
als News Broadcaster
Meme Thorne
als Newsreader
Janet Tan
als Smiling Woman (Hologram)
Michael Rymer Executive Producer
Denson Baker Director of Photography
Bryce Menzies Executive Producer
Damian Walshe-Howling Second Unit Director
Marianne Jade Casting Director
Kenneth Lampl Music
Kelly Valentine Hendry Casting
Kate Croser Producer
Andrea schiavone Visual Effects
Sean Lahiff Editor
John Simpson Foley Recordist
Jacinta Leong Production Design
Jacinta Leong Associate Producer
Derryn Pasquill Dialogue Editor
Paul Warren Costume Supervisor
John Dietz Visual Effects Producer
Laurie Hughes VFX Editor
Jim Dodd CG Artist
Jason Taylor Producer
Seth Larney Director
Seth Larney Writer
Kelly Haines Script Supervisor
Oriana Merullo Costume Design
Nigel Christensen Sound Designer
Dane Hallett Concept Artist
Joan Sauers Script Editor
Jonathan Rossiter Second Unit Director of Photography
Sam Hayward Sound Re-Recording Mixer
Lisa Simpson Foley Mixer
Angus Robertson Dialogue Editor
Andrew Miller Sound Effects Editor
Storm Ashwood Gaffer
Andrew Kattie Set Designer
Lisa Shaunessy Producer
Sheila Hanahan Script Editor
Christopher Vogler Script Editor
Mark Chataway CG Artist
Serhiy Protsenko Compositor
Serhiy Shirmanov Compositor
Will Sheridan Sound Recordist
Rick Beecroft First Assistant Director
Michael Wolff Scenic Artist
Jonathon Hyde-Neary Set Decoration
Wayne Nassereddine Second Assistant Director
Veronica Buhagiar First Assistant Editor
Carly Maple Production Manager
Nick Steele Boom Operator
Karen Gower Key Hair Stylist
Karen Gower Key Makeup Artist
Matt Hatton Concept Artist
Glenn Jones Gaffer
James Cowie Online Editor
Dustin Cumming Compositor
Caleb Thompson Compositing Lead
Sandra Mondange Visual Effects Production Manager
Stefan Litterini CG Artist
Bonnie Paku Additional Second Assistant Camera
Mark van den Bergen Visual Effects Supervisor
Antonetta Russo Production Accountant
Caleb Hecht VFX Lighting Artist
Gabrielle Joosten Visual Effects Producer
Regina Lee Script Editor
Martin Gallery Executive Producer
Gareth Davies Additional Dialogue
Michael Kumnick Carpenter
Enzo Ferraro Draughtsman
Brian Carlin Concept Artist
Davi Soesilo Second Assistant Camera
Mark Hollowell Armorer
Alexandra Burke Executive Producer
Gareth Wilkes Art Direction
Nicole Ashford CG Artist
Claire Bishop Second Assistant Camera
Keir Beck Stunt Coordinator
Lisa Iona Production Coordinator
Bec Janek Visual Effects Producer
Bec Janek Epk Producer
Bec Janek Production Secretary
Matt Byrne Epk Director
Kirsten Axelholm Music
Viacheslav Degtar Compositor
Dean Richichi Digital Compositor
Mahdi Manar Visual Effects
Mahdi Manar CG Artist
Jonah Booth-Remmers Concept Artist
Jeremy Love Conceptual Design
Scott Ashenden Construction Manager
Matteo Medos Prop Maker
Marshall Tearle Prop Maker
Kaiit Mosby Property Master
Thomas Healey Set Dresser
Sam Uther Storyboard Artist
Stephen L. Jones Location Manager
Dave Paterson Additional Writing
Michael Hauge Script Editor
Bryn White First Assistant Camera
Mik Gojic Data Wrangler
Julie Wurm Additional First Assistant Camera
Django Nou Best Boy Electric
Matan Tatarko Best Boy Grip
Matt Richardson Key Grip
Annalisa Francesca Set Decoration
Kate Rawlins Set Designer
Stephen Roedel Set Painter
Sally Blenkinsop Costumer
Lauren Brice Costume Assistant
Bec Triosi Makeup & Hair
Alina Gozin'a Still Photographer
Caleb Thomas Drone Pilot
Logan Collier Key Grip
Glenn Stewart Main Title Designer
Ben Eagleton Colorist
Michael Ackroyd Assistant Sound Editor
Wlliam Gammon VFX Supervisor
Richard Hall Compositing Lead
Joe Stenning Compositing Lead
Benjamin Bode Creative Director
Charles Whittington Draughtsman
Nick Moore Carpenter
Alex Heath Carpenter
Eddie Hopton Carpenter
Michael Bawden Carpenter
Raph Atkins CG Artist
Sam Loxton CG Artist






















ikwilfilmskijken © 2021