Mortal Kombat (2021)

Actie, Fantasie, Avontuur
Cole Young, een uitgerangeerde MMA-vechter, raakt betrokken bij de decennialange bovennatuurlijke oorlog tussen twee lang geleden overleden ninja-clans. Young raakt vervolgens met verschillende anderen verwikkeld in een vechttoernooi dat georganiseerd wordt door Raiden. Onder hen bevinden zich onder andere Jax en Sonya Blade, die een vreemde band met Young delen in de vorm van mysterieuze moedervlekken. Samen vechten ze tot de dood om de wereld te beschermen tegen de slechte tovenaar Shang Tsung

Mortal Kombat Film Info

Score: 7.051/10 van 5622 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2021-04-07
Lengte: 110 Minuut / 1:50
Regisseur: Simon McQuoid
Schrijvers Greg Russo, Dave Callaham.
Productie Studios: Atomic Monster, Broken Road Productions, New Line Cinema
Productie Land: United States of America


Mortal Kombat Trailer


Lewis Tan
als Cole Young
Jessica McNamee
als Sonya Blade
Josh Lawson
als Kano
Mehcad Brooks
als Jax Briggs
Ludi Lin
als Liu Kang
Max Huang
als Kung Lao
Tadanobu Asano
als Lord Raiden
Joe Taslim
als Bi-Han / Sub-Zero
Hiroyuki Sanada
als Hanzo Hasashi / Scorpion
Chin Han
als Shang Tsung
Matilda Kimber
als Emily Young
Laura Brent
als Allison Young
Sisi Stringer
als Mileena
Melanie Jarnson
als Nitara
Nathan Jones
als Reiko
Daniel Nelson
als Kabal
Ian Streetz
als Ramirez
Yukiko Shinohara
als Harumi Hasashi
Ren Miyagawa
als Satoshi 'Jubei' Hasashi
Mia Hall
als Hasashi's Baby
David Field
als Referee
Kris McQuade
als Cargo Plane Pilot
Angus Sampson
als Goro (voice)
Alice Nassery
als Shang Tsung Elite Guard
Damon Herriman
als Kabal (voice)
Mike Foenander
als Audience Fight Scene (uncredited)
Michael Coward
als Bar Straggler (uncredited)
Garreth Hadfield
als Lin Kuei Assassin (uncredited)
Bingchen Ye
als Temple Monk (uncredited)
Isaac Bernauer
als Lin Kuei Assassin (uncredited)
David Chea
als Lin Kuei Assassin (uncredited)
Yasushi Asaya
als Lin Kuei Assassin (uncredited)
Todd Garner Producer
Simon McQuoid Director
Rhonda Ann Burns Hair Department Head
James Wan Producer
Lawrence Kasanoff Executive Producer
Michael Clear Executive Producer
Kimberly Aguilar Casting Assistant
Germain McMicking Director of Photography
Kyle Gardiner Stunt Coordinator
Tom Nursey Supervising Art Director
Benjamin Wallfisch Original Music Composer
Greg Russo Screenplay
Greg Russo Story
Dave Callaham Screenplay
Oren Uziel Story
Richard Brener Executive Producer
Dave Neustadter Executive Producer
Victoria Palmeri Executive Producer
Jeremy Stein Executive Producer
Simon McQuoid Producer
E. Bennett Walsh Producer
Naaman Marshall Production Design
Dan Lebental Editor
Scott Gray Editor
Chris Godfrey Visual Effects Supervisor
Cappi Ireland Costume Design
Rich Delia Casting
Ed Boon Video Game
John Tobias Video Game
James Ashton Sound Designer
Mick Boraso Sound Designer
Steve Burgess Sound Designer
Robert Mackenzie Sound Designer
Anna Steel Unit Production Manager
E. Bennett Walsh Unit Production Manager
Chris Webb First Assistant Director
P.J. Voeten First Assistant Director
Danielle Blake Second Assistant Director
Chan Griffin Fight Choreographer
Lee Adamson Stunts
Chris Anderson Stunts
Bradd Buckley Stunts
Robbie Clissold Stunts
Michael M. Foster Stunts
Zia Kelly Stunts
Ri-Jie Kwok Stunts
Stephen Murdoch Stunts
Ben Siemer Stunts
Laura Sutton Stunts
Connor Van Vuuren Stunts
Jade Amantea Stunts
Yasushi Asaya Stunts
Marky Lee Campbell Stunts
Amanda Giblin Stunts
Blake Lindsell Stunts
Loretta Cosgrove Art Direction
Darshankumar Joshi Art Direction
Delphine Richon Art Direction
Michael Turner Art Direction
Rolland Pike Set Decoration
Brie Ratten Assistant Hairstylist
Leah Taylor Makeup & Hair Assistant
Gail Kane Makeup & Hair
Fiona Rees-Jones Makeup & Hair
Rebecca Buratto Makeup & Hair
Karen Gower Makeup & Hair
Selena Pertzel Makeup & Hair
Cassie O'Brien Pollard Key Hair Stylist
Jodie Hellingman Key Hair Stylist
Jodie Hellingman Key Makeup Artist
Nikki Gooley Makeup Designer
Brydie Stone Prosthetic Makeup Artist
Seth Justus Special Effects Makeup Artist
Alisha Hennessy Costume Assistant
Sarah Lord Costume Coordinator
Madeline Turner Costume Standby
Robyn Elliott Costume Supervisor
Tami Holton Costumer
Yolanda Peart-Smith Costumer
Bianca Maeseele Set Costumer
Kelly Marumaru Set Costumer
Braidyn Lloyd Assistant Camera
James Hopwood Best Boy Grip
Jason Ellson "A" Camera Operator
Jason Ellson Steadicam Operator
Saba Mazloum "A" Camera Operator
Florian Emmerich "B" Camera Operator
Maxx Corkindale "C" Camera Operator
Madison Heinze Data Wrangler
Sam Winzar Digital Imaging Technician
Ben Hunt Digital Imaging Technician
Peter McCaffrey Second Unit Director of Photography
Michael Vivian Dolly Grip
Luke Thomas First Assistant "A" Camera
Ron Coe First Assistant "B" Camera
Jack Mayo First Assistant "B" Camera
Pim Kulk First Assistant "C" Camera
Rebecca Crowe First Assistant Camera
David Elmes First Assistant Camera
Christian Luxton First Assistant Camera
Shaun Conway Gaffer
Mark Rogers Still Photographer
Benji Copping Grip
Gerard Mahony Grip
Darryl Murphy Grip
Josh Hamill Key Grip
David Thomson Key Rigging Grip
Charlie Adams Lighting Technician
Guang-Hui Chuan Lighting Technician
Lee Clafferty Lighting Technician
Thomas Clark Lighting Technician
Aaron Cordery Lighting Technician
Peter Giuliani Lighting Technician
Mathew Schmidt Lighting Technician
Beau Selwood Lighting Technician
Joel Klinger Lighting Technician
Rod Scott Rigging Grip
Max Vicary Rigging Grip
Naomi Sharp Second Assistant "A" Camera
Joey McQuade Second Assistant "B" Camera
Carolina Izquierdo Duarte Second Assistant "C" Camera
Rachel Sieger Second Assistant Camera
Tim Walsh Steadicam Operator
Eriko Miyagawa Casting
Angela Heesom Casting Director
Louise Heesom Smith Casting Director
Keiran Lee Colorist
Marty Pepper Colorist
Zac Loy Dailies Operator
Justin Tran Digital Intermediate
Marcus Friedlander Digital Intermediate Editor
Catherine Armstrong Digital Intermediate Producer
David Hollingsworth Digital Intermediate Producer
Kathy Freeman First Assistant Editor
Peter Skarratt First Assistant Editor
Dawn Michelle King First Assistant Editor
Olivier Fontenay Senior Colorist
Daniel Le VFX Editor
Taera Shroff Script Supervisor
Oksana Sokol Script Supervisor
Jasper St Aubyn West Title Designer
Peter Stubbs Special Effects Supervisor
Geraldine Tartan Art Department Coordinator
Jocelyn Thomas Art Department Coordinator
Marko Anttonen Assistant Art Director
Andrew Kattie Assistant Art Director
Jasmine Lean Assistant Art Director
David Ockenden Assistant Art Director
Delphine Richon Assistant Art Director
Tony Williams Assistant Art Director
Olivia Pulbrook Assistant Property Master
Maddy Worthington Assistant Set Decoration
Darko Kubatka Carpenter
Benoit Godde Concept Artist
Dane Hallett Concept Artist
Matt Hatton Concept Artist
Duncan Li Concept Artist
Dale Mackie Concept Artist
Jon McCoy Concept Artist
Jonathan Wenberg Concept Artist
Jeremy Love Conceptual Illustrator
Peta Ruhland Construction Buyer
Greg Hajdu Construction Coordinator
Samantha Dabrowski Graphic Designer
Ken Lau Graphic Designer
Glenn Johnson Head Greensman
Dane Churchouse Leadman
Lisa Brennan Property Master
Sam Alexander Propmaker
Matteo Medos Propmaker
Marshall Tearle Propmaker
Darshankumar Joshi Props
Andy Robinson Scenic Artist
Grant Lehmann Sculptor
Axel Bartz Set Designer
Luke Caska Set Designer
Brian Nickless Set Designer
Mackenzie Platt Set Designer
Kate Rawlins Set Designer
Alice Wong Set Designer
Annalisa Francesca Set Dresser
James Hills Set Dresser
Richard Nitz Standby Carpenter
Charles Cottrell Standby Painter
David Follett Storyboard Artist
Greg Holfeld Storyboard Artist
Nahum Ziersch Storyboard Artist
Jonah Booth-Remmers Swing
Calen Vanstone Swing
Joseph Tiernan Swing
Laura Wilson Swing
Leah Katz ADR Editor
Liam Moses ADR Mixer
Angus Robertson ADR Mixer
Napatz Singkarat ADR Mixer
Aaron Southerland ADR Mixer
Chris Whiteside ADR Mixer
Pete Best ADR Recordist
Ben Stewart ADR Recordist
Christopher Vetrisano Assistant Sound Editor
Jessica Meier Assistant Sound Editor
Jed M. Dodge ADR Supervisor
Marco Arlotta Boom Operator
Jack Rodrigues Boom Operator
Leigh Kenyon Boom Operator
Nick Steele Boom Operator
Adrian Medhurst Foley Artist
Ryan Squires Foley Editor
Duncan Campbell Foley Mixer
Dylan Burgess Sound Editor
Tara Webb Sound Effects Editor
Phil Heywood Sound Re-Recording Mixer
Robert Mackenzie Sound Re-Recording Mixer
Des Kenneally Sound Recordist
Will Sheridan Sound Recordist
Matt Everitt Animation Supervisor
Cristian Guerreschi Animation
Felice Minieri Animation
Robert Pellerin Animation
Mark Braithwaite Compositing Supervisor
Tony Cole Compositing Supervisor
Gene Hammond-Lewis Compositor
Benjamin James Ying Compositor
Tejas Kantharia Compositor
Anu Babu Digital Compositor
Tom Pugh Digital Compositor
Marie-Ève Gélinas Digital Compositor
Kevin Chua VFX Artist
Bhardwaj Divyanshu VFX Artist
Michael Rogers VFX Artist
Aden Beaver Visual Effects Coordinator
Lucca Boyce Visual Effects Coordinator
Laura Hamersley Visual Effects Coordinator
Heather Muirhead Visual Effects Coordinator
Hao Truong Visual Effects Coordinator
Matthew Beecher Visual Effects Coordinator
Minnie Latham Visual Effects Coordinator
Prue Fletcher Visual Effects Producer
Naomi Mitchell Visual Effects Producer
Ineke Majoor Visual Effects Producer
Thandiwe Philips Visual Effects Producer
Bhakar James Visual Effects Producer
Ryan Kirby Visual Effects Producer
Brigid Crevola Visual Effects Production Assistant
Crystal Mitsutsune Visual Effects Production Assistant
Louise McNicholl Visual Effects Production Manager
Avi Goodman Visual Effects Supervisor
Glenn Melenhorst Visual Effects Supervisor
Jason Billington Visual Effects Supervisor
Dan Bethell Visual Effects Supervisor
Dennis Jones Visual Effects Supervisor
Nick Pill Visual Effects Supervisor
David Booth Visual Effects Supervisor
Bryn Farrelly Visual Effects Supervisor
Kaiit Mosby Special Effects Coordinator
Warwick King Special Effects Technician
Yuri Poetzl Special Effects Technician
John Sanderson Special Effects Technician
Brock Wareham Special Effects Technician
Tori Wendt Special Effects Technician
William Traeger Assistant Accountant
Shaun Davis Assistant Accountant
Pria Jeevanthan Assistant Accountant
Feliz Stelzner Assistant Accountant
Brodie Toweel Assistant Accountant
Timothy O'Malley First Assistant Accountant
James Bramley Payroll Accountant
Karen Sharp Payroll Accountant
Nazmeen Dhansey Production Accountant
Carly Maple Production Coordinator
Sarah Foale Production Secretary
Sylvana Gregan Second Assistant Accountant
Rebecca Gaines Travel Coordinator
Ria Kelly Travel Coordinator
Stephanie Jaclyn Production Assistant
John Boy Jelcic Production Assistant
Molisha Lennon Production Assistant
Kym Kornaat Production Assistant
Jake Leske Production Assistant
Annette van Moorsel Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024